Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
STIGSDOTTER Jenny | 19A | Traditional Elit Damer | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
ANESUND Magnus | 6C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
FRANK Peter | 7C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
GUNNES Lars | 8A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 9A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
GUNNES Terje | 16A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LEPPÄNEN Marko | 17A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LONG Eino | 10D | Longbow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
TIMÉN Stefan | 23B | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Pernilla | 4A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | ||||||
NILSSON Mattias | 2B | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
OLOFSSON Rikard | 16C | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7821 - BSK SILJANSPILEN | ||||||
WELÉN Lars | 7D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
JOHANSSON Roger | 9C | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
HED Lennart | 1B | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
HED Josefin | 4B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
WELÉN Gunnel | 8C | Barebow Master 50 Damer | Omg. 1 | |||
7823 - NORDUPPLANDS BÅGSKYTTAR | ||||||
ISENSKÖLD Björn | 24D | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7840 - BOLLNÄS BK | ||||||
VOLUNGHOLEN Rolf | 12A | Compound Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
OLSSON Bert-Åke | 14B | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
CARLSSON Lennart | 24A | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | |||
CARLSSON Felicia | 18B | Traditional Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7856 - PITEÅ BK | ||||||
EDSTRAND Anton | 2A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Henrik | 10A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
KARLSSON Ida | 1A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
NORÉN Andreas | 10B | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7895 - TYRESÖ BS | ||||||
HUZELIUS Jan | 9D | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
SEGER Björne | 2C | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
MÄÄTTÄNEN Sofia | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||||
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | ||||||
ARVIDSSON Kerstin | 6A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
LINDBLOM Sandra | 7A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7899 - ESKILSTUNA BS | ||||||
ADOLFSSON Christer | 1C | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
GYLLHAG Peter | 23D | Traditional Senior 21 Herrar | Omg. 1 | |||
GYLLHAG Jane | 6B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
SANDGREN Per | 4D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 8B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
OLSSON Lennart | 2D | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
SONESTEDT Per | 1D | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7905 - KUNGSÄNGENS BK | ||||||
MELLQVIST Nils-Erik | 10C | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
MELLQVIST Jana | 15B | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7907 - SIGTUNA BSK | ||||||
ERIKSSON Tomas | 18D | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
GRAFF Lars | 19D | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
SUNDBAUM Lukas | 9B | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
NORÉN Peter | 16D | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7928 - BORÅS BS | ||||||
KARLSSON Bo | 17C | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
NORBERG Emil | 18A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
KARLSSON Eijvor | 15C | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7942 - VÄSTERÅS BK | ||||||
STRÖM Krister | 12D | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | |||
CLAESSON Kent | 24C | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7944 - BK FRISKYTTARNA | ||||||
JOHANSSON Ulf Cenneth | 15A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
JOHANSSON Catharina | 19B | Traditional Elit Damer | Omg. 1 | |||
7951 - REJMYRE BSK | ||||||
FOGELBY Mikael | 17D | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ONKAMO Hans | 23C | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
CLAESSON Torulf | 24B | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
20980 - STOCKA BSK | ||||||
ERIKSSON Anders | 18C | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 12C | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
SVARTVIK Monika | 14D | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
32927 - VÄSTBO BSK | ||||||
NORRHULT Johan | 15D | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | ||||||
ANTMAN Robert | 23A | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | |||
FRANSSON Ami | 8D | Longbow Senior 21 Damer | Omg. 1 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
SCHANDERSSON Casper | 4C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
SAVILUOTO Kaarina | 14C | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
40385 - BSK EDSBYN | ||||||
SIGFRIDSSON Michael | 6D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
BÄCKLUND Ulf | 14A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
BÄCKLUND Viola | 12B | Compound Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
HARRYSSON Lars-Erik | 16B | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LOVÉN Leif | 17B | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
50559 - BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN | ||||||
TOMTLUND Thorbjörn | 19C | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 |