Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4A | |||
HED Josefin | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 4B | |||
ARVIDSSON Kerstin | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 6A | |||
LINDBLOM Sandra | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 7A | |||
GYLLHAG Jane | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 6B | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 7B | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
ANESUND Magnus | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6C | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 7C | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 8A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9A | |||
SCHANDERSSON Casper | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 4C | |||
SIGFRIDSSON Michael | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 6D | |||
WELÉN Lars | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 7D | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 4D | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 8B | |||
BJH - Barebow Junior 16 Herrar | ||||||
SUNDBAUM Lukas | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 9B | |||
BMD - Barebow Master 50 Damer | ||||||
WELÉN Gunnel | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 8C | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
JOHANSSON Roger | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 9C | |||
HUZELIUS Jan | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 9D | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 2C | |||
ADOLFSSON Christer | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 1C | |||
OLSSON Lennart | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 2D | |||
SONESTEDT Per | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 1D | |||
MELLQVIST Nils-Erik | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omg. 1 | 10C | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
NILSSON Mattias | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 2B | |||
HED Lennart | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 1B | |||
EDSTRAND Anton | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 2A | |||
ERIKSSON Henrik | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 10A | |||
KARLSSON Ida | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 1A | |||
NORÉN Andreas | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 10B | |||
CMH - Compound Master 50 Herrar | ||||||
VOLUNGHOLEN Rolf | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 12A | |||
CVD - Compound Veteran 60 Damer | ||||||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 12B | |||
CVH - Compound Veteran 60 Herrar | ||||||
BÄCKLUND Ulf | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 14A | |||
OLSSON Bert-Åke | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 14B | |||
JOHANSSON Ulf Cenneth | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 15A | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 12C | |||
SVARTVIK Monika | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 14D | |||
SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 14C | |||
MÄÄTTÄNEN Sofia | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | ||||
MELLQVIST Jana | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omg. 1 | 15B | |||
KARLSSON Eijvor | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 15C | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
NORRHULT Johan | 32927 - VÄSTBO BSK | Omg. 1 | 15D | |||
GUNNES Terje | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 16A | |||
LEPPÄNEN Marko | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 17A | |||
HARRYSSON Lars-Erik | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 16B | |||
LOVÉN Leif | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 17B | |||
OLOFSSON Rikard | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 16C | |||
NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 16D | |||
KARLSSON Bo | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 17C | |||
NORBERG Emil | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 18A | |||
FOGELBY Mikael | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 17D | |||
LMH - Longbow Master 50 Herrar | ||||||
ERIKSSON Anders | 20980 - STOCKA BSK | Omg. 1 | 18C | |||
TOMTLUND Thorbjörn | 50559 - BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN | Omg. 1 | 19C | |||
ERIKSSON Tomas | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 1 | 18D | |||
GRAFF Lars | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 1 | 19D | |||
LSD - Longbow Senior 21 Damer | ||||||
FRANSSON Ami | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 8D | |||
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar | ||||||
LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 10D | |||
TED - Traditional Elit Damer | ||||||
STIGSDOTTER Jenny | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 19A | |||
JOHANSSON Catharina | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 19B | |||
TEH - Traditional Elit Herrar | ||||||
ANTMAN Robert | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 23A | |||
TIMÉN Stefan | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 23B | |||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 24A | |||
STRÖM Krister | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 12D | |||
TJD - Traditional Junior 16 Damer | ||||||
CARLSSON Felicia | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 18B | |||
TMH - Traditional Master 50 Herrar | ||||||
ONKAMO Hans | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 23C | |||
TSH - Traditional Senior 21 Herrar | ||||||
GYLLHAG Peter | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 23D | |||
TVH - Traditional Veteran 60 Herrar | ||||||
ISENSKÖLD Björn | 7823 - NORDUPPLANDS BÅGSKYTTAR | Omg. 1 | 24D | |||
CLAESSON Kent | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 24C | |||
CLAESSON Torulf | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 24B |