Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM - Barebow Men | ||||||
BASSETT Paul | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 5A | |||
WARD Darren | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 5B | |||
ALLEN David (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 6C | |||
ALLEN David (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 6C | |||
HAINGE Michael | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 8D | |||
GROVES Connor | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 8B | |||
BM4 - Barebow Men Under 12 | ||||||
BOWDEN Sam | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 5D | |||
MANSBRIDGE Alfie (1) | 2290 - RJD JUNIOR ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
MANSBRIDGE Alfie (2) | 2290 - RJD JUNIOR ARCHERS | Ses. 2 | 7B | |||
BW - Barebow Women | ||||||
BRAIN Sophie | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 4D | |||
BW1 - Barebow Women Under 18 | ||||||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 5A | |||
BW2 - Barebow Women Under 16 | ||||||
PLOWMAN Isabel (1) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 7A | |||
PLOWMAN Isabel (2) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 7A | |||
BW4 - Barebow Women Under 12 | ||||||
DUNN-DOWNER Alanna (1) | 2290 - RJD JUNIOR ARCHERS | Ses. 1 | 7D | |||
DUNN-DOWNER Alanna (2) | 2290 - RJD JUNIOR ARCHERS | Ses. 2 | 7D | |||
SNELL Amber (1) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 5C | |||
SNELL Amber (2) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 5C | |||
SNELL Ava (1) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 7C | |||
SNELL Ava (2) | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 7C | |||
CM - Compound Men | ||||||
CLIFFORD Andy | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 1C | |||
HONOUR Paul | 1766 - GREAT RISSINGTON ARCHERS | Ses. 2 | 3C | |||
BOHEN Simon (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 1A | |||
BOHEN Simon (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 1A | |||
HARDING David (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 1D | |||
HARDING David (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 1D | |||
BOTTLE Chris | 672 - BROMYARD BOWMEN | Ses. 2 | 3A | |||
CM1 - Compound Men Under 18 | ||||||
SLACK William | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 2B | |||
CM2 - Compound Men Under 16 | ||||||
FAULKNER Ryan (1) | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 2D | |||
FAULKNER Ryan (2) | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 1C | |||
MCCARTHY David Klim (1) | 72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | Ses. 1 | 1B | |||
MCCARTHY David Klim (2) | 72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | Ses. 2 | 1B | |||
CW - Compound Women | ||||||
BOHEN Amanda (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 2A | |||
BOHEN Amanda (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 2A | |||
CW1 - Compound Women Under 18 | ||||||
FIRTH Terri-Ann (1) | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 2C | |||
FIRTH Terri-Ann (2) | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 2C | |||
CW2 - Compound Women Under 16 | ||||||
BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 2B | |||
CW3 - Compound Women Under 14 | ||||||
PARTRIDGE Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 2D | |||
CW4 - Compound Women Under 12 | ||||||
WRIGHT Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 3D | |||
LM - Longbow Men | ||||||
MACEY Kevin | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 6B | |||
DOWNER Richard (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 6A | |||
DOWNER Richard (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 6A | |||
LW - Longbow Women | ||||||
BENFIELD Lynn | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 5B | |||
CURRAN Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 8C | |||
DOWNER Jane (1) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 1 | 4A | |||
DOWNER Jane (2) | 2144 - RJD ARCHERS | Ses. 2 | 4A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
CRAMB Andrew | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 8A | |||
HOLLINGWORTH David | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 6D | |||
BROWN Neil | 1708 - GORDANO VALLEY ARCHERS | Ses. 1 | 3A | |||
MCCULLOCH James | 1766 - GREAT RISSINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 3B | |||
MARTIN Steven | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | Ses. 2 | 6D | |||
RM3 - Recurve Men Under 14 | ||||||
THOMAS Oli | 397 - SWAY BOWMEN | Ses. 1 | 6B | |||
AMATA Carlos | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 1 | 3C | |||
RM4 - Recurve Men Under 12 | ||||||
WARNER Andrew | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 3D | |||
RW - Recurve Women | ||||||
BASSETT Claire | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 8B | |||
CRAMB Nichola | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 4C | |||
MACEY Karen | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 4C | |||
HOLROYD Pat | 1766 - GREAT RISSINGTON ARCHERS | Ses. 2 | 8D | |||
NAKSUKPAIBOON Piangfan | 2669 - BIRMINGHAM BARBARIANS | Ses. 2 | 4B | |||
WYNN Caroline | 550 - TYNDALE ARCHERS | Ses. 1 | 4B | |||
RW1 - Recurve Women Under 18 | ||||||
WELLS Hannah | 544 - BURNHAM COMPANY OF ARCHERS | Ses. 1 | 5D | |||
RW2 - Recurve Women Under 16 | ||||||
BRAIN Jazmin | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 4D | |||
RW3 - Recurve Women Under 14 | ||||||
LEIVERS Sophie | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 2 | 3B | |||
RWST1 - Recurve Standing Women | ||||||
COURQUIN Helen | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 8A |