Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
GYLLHAG Jane | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 14A | |||
HÖGLUND Lena | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 10D | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
LARSSON Fredrik | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 20A | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 10C | |||
SCHANDERSSON Casper | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 10B | |||
LEKSELL Jonas | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 14C | |||
BKH - Barebow Knatte 10 Herrar | ||||||
ERIKSSON John | 7934 - SKÖVDE BSK | Omg. 1 | 2D | |||
BSD - Barebow Senior 21 Damer | ||||||
ERIKSSON Ingrid | 7934 - SKÖVDE BSK | Omg. 1 | 12B | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
LIND Fredd | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 8A | |||
VESTLUND Christian | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 18A | |||
HANSSON Stefan | 7829 - BS GOTHIA | Omg. 1 | 12C | |||
CARLSSON Magnus | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 18B | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 12A | |||
CSD - Compound Senior 21 Damer | ||||||
HELMERSSON Camilla | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 16D | |||
CVD - Compound Veteran 60 Damer | ||||||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 16A | |||
CVH - Compound Veteran 60 Herrar | ||||||
BÄCKLUND Ulf | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 4A | |||
OHLSSON Peter | 53620 - BÅGSKYTTEKLUBBEN BÅGSPÄNNARNA | Omg. 1 | 6D | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 6A | |||
WAHLBERG Caroline | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 14D | |||
DOMEIJ Ulla | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 16C | |||
KARLSSON Eijvor | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 6B | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
NORRHULT Johan | 32927 - VÄSTBO BSK | Omg. 1 | 20B | |||
GUNNES Terje | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6C | |||
LEPPÄNEN Marko | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4D | |||
OLOFSSON Rikard | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 20C | |||
DOMEIJ Jan | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 4C | |||
BERGQVIST Magnus | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 14B | |||
KARLSSON Bo | 7928 - BORÅS BS | Omg. 1 | 10A | |||
FOGELBY Mikael | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 20D | |||
RVH - Recurve Veteran 60 Herrar | ||||||
FRANZÉN Kjell | 7949 - MOTALA BSK | Omg. 1 | 2A | |||
TEH - Traditional Elit Herrar | ||||||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 22B | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Omg. 1 | 22A | |||
LINDÉN Stefan | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 16B | |||
STRÖM Krister | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 4B | |||
KRUSELL Hans-Ove | 7949 - MOTALA BSK | Omg. 1 | 22C | |||
TM - Traditional Motion | ||||||
ERIKSSON Jonas | 7934 - SKÖVDE BSK | Omg. 1 | 2C | |||
TVH - Traditional Veteran 60 Herrar | ||||||
TELL Anders | 36531 - NORA BSK | Omg. 1 | 18C | |||
ASKLUND Lennart | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 2B | |||
BOSTRÖM Ingvar | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 8C | |||
GYLLHAG Peter | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 8B | |||
CLAESSON Kent | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 18D |