Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
BSE - Barebow Senior | ||||||
ROHLIN Ludvig | 3811 - STOCKAMÖLANS IF | Barebow o Recurve | 8C | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow o Recurve | 4A | |||
PETTERSSON Leo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow o Recurve | 6A | |||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow o Recurve | 5A | |||
KARLSSON Jonas | 39815 - IF ULVARNA | Barebow o Recurve | 6C | |||
KARLSSON Ola | 39815 - IF ULVARNA | Barebow o Recurve | 5C | |||
ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA | Barebow o Recurve | 4C | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow o Recurve | 9C | |||
JANSSON Björn | 40479 - STENBRO BS | Barebow o Recurve | 7C | |||
OTTOSSON Tilde | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow o Recurve | 7D | |||
PERSSON Jon | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow o Recurve | 6D | |||
ZELMERLÖÖV Mikael | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Barebow o Recurve | 8A | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - SILJANSPILEN | Barebow o Recurve | 4D | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - SILJANSPILEN | Barebow o Recurve | 5D | |||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Barebow o Recurve | 8D | |||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ | Barebow o Recurve | 7A | |||
ARVIDSSON Kerstin | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BK | Barebow o Recurve | 4B | |||
LINDBLOM Sandra | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BK | Barebow o Recurve | 5B | |||
NILSSON Stefan | 7903 - STALLARHOLMEN BK | Barebow o Recurve | 8B | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BK | Barebow o Recurve | 7B | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BK | Barebow o Recurve | 6B | |||
JANSSON Sebastian | 7925 - UMEÅ BK | Barebow o Recurve | 9A | |||
CSE - Compound Senior | ||||||
BERGÖÖ Ludvig | 3818 - STOCKHOLMS BK | Långbåge o Compound | 6B | |||
DE FARFALLA Max | 3818 - STOCKHOLMS BK | Långbåge o Compound | 5B | |||
ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 6C | |||
PRENTZAS Lampros | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 5C | |||
ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Långbåge o Compound | 7D | |||
ALMGREN Sofia | 7856 - PITEÅ BK | Långbåge o Compound | 8A | |||
SAHLIN Robert | 7895 - TYRESÖ | Långbåge o Compound | 6A | |||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ | Långbåge o Compound | 7A | |||
WASE Hampus | 7895 - TYRESÖ | Långbåge o Compound | 5A | |||
BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BK | Långbåge o Compound | 5D | |||
ROOZBAHANI Danial | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BK | Långbåge o Compound | 6D | |||
ISAKSSON SNELL Tommy | 7903 - STALLARHOLMEN BK | Långbåge o Compound | 7B | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Långbåge o Compound | 8C | |||
EMAMI Ali | 7908 - BSK STURARNA | Långbåge o Compound | 7C | |||
LSE - Långbåge Senior | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Långbåge o Compound | 1C | |||
TÖTTERMAN Mikael | 31583 - BK FISKGJUSEN | Långbåge o Compound | 2C | |||
ÖSTERMAN Tony | 31583 - BK FISKGJUSEN | Långbåge o Compound | 3C | |||
BERGH Göran | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 4A | |||
LEPPÄNEN Marko | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 1A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 3A | |||
SJÖGREN Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Långbåge o Compound | 2A | |||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Långbåge o Compound | 1B | |||
KARLSSON Lotta | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BK | Långbåge o Compound | 2B | |||
NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Långbåge o Compound | 2D | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Långbåge o Compound | 3B | |||
FOGELBY Mikael | 7951 - REJMYRE BSK | Långbåge o Compound | 1D | |||
RSE - Recurve Senior | ||||||
EKELING Tobias | 1470 - EKERÖ BK | Barebow o Recurve | 2B | |||
HELLSÉN Jonas | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow o Recurve | 1C | |||
MARKUSSEN Jesper | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow o Recurve | 2C | |||
HO Hanna | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow o Recurve | 2A | |||
ODELL Svea | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow o Recurve | 1A | |||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow o Recurve | 3A | |||
DELLRUP Elias | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow o Recurve | 1D | |||
BOJANIC DENNIUS Niki | 7888 - BK DANAPILEN | Barebow o Recurve | 3C | |||
LINGONBACKE Tuva | 7895 - TYRESÖ | Barebow o Recurve | 2D | |||
SCUKA Axel | 7908 - BSK STURARNA | Barebow o Recurve | 1B | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Barebow o Recurve | 3B |