Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
B | ||||||
BURTON Ian | 6C | CCB - CHESHIRE COUNTY BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
BURTON Meredith | 8A | CCB - CHESHIRE COUNTY BOWMEN | Recurve Under 18 Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CORNES Charles | 5C | GB - GRONANT BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
CURRUMS Alexandra | 6B | BA - BEBINGTON ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
CURTIS Matthew | 4D | GB - GRONANT BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DAVIES Paul | 1C | WB - WREXHAM BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EVANS Rhys | 3D | CB - COLWYN BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HALLIDAY-NODEN Rhona | 1A | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Women | Ses. 1 | ||
HARPER Huw | 3A | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
HARPER Rhys | 1B | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
HARRISON Jonathan | 6D | CB - COLWYN BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
HUGHES Dave | 2A | WB - WREXHAM BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KELLY Gethin | 5D | WB - WREXHAM BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
KELLY Stephen | 5B | WB - WREXHAM BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
KERSHAW Nick | 7B | CB - COLWYN BOWMEN | Longbow Men | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LIGGINS Stephen | 5A | GB - GRONANT BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
LOPUC Rebecca | 4B | WB - WREXHAM BOWMEN | Recurve Women | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MERCER Sandra | 8C | GB - GRONANT BOWMEN | Barebow Women | Ses. 1 | ||
MESSENGER-JONES Carl | 7D | GB - GRONANT BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
MOORE Natassia | 8D | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Under 18 Women | Ses. 1 | ||
MOORE Roger | 2C | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PARKER Gareth | 4A | WB - WREXHAM BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PEERS Tim | 4C | WA - WIRRAL ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PERKINS Derek | 7C | GWB - GWYNEDD BOWMEN | Longbow Men | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SHOESMITH Kirsten | 8B | BA - BEBINGTON ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
SMITH Richard | 1D | CB - COLWYN BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TAVENOR Dave | 3B | GWB - GWYNEDD BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
THOMAS Ian | 2B | CB - COLWYN BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
THOMAS Matthew | 3C | WA - WIRRAL ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WILLIAMSON John | GB - GRONANT BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | |||
WOLFENDALE Clive | 7A | GB - GRONANT BOWMEN | Longbow Men | Ses. 1 | ||
WOLFENDALE Sue | 6A | GB - GRONANT BOWMEN | Recurve Women | Ses. 1 |