Deltagarlista sorterad efter tavla | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tavla | Skytt | Land/klubb | Tävling | |||
Omgång 1 | ||||||
1A | JOHANSSON Klas | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Compound Men | |||
1B | ROODT Wayne | 7928 - BORÅS BS | Compound Men | |||
1C | HANSSON Stefan | 7829 - BS GOTHIA | Compound Men | |||
1D | SJÖBERG Kaj | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve Men | |||
2A | DYMÉN Fredrik | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Recurve Men | |||
2B | SVAHN Oscar | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Recurve Under 21 Men | |||
2D | KARLSSON Håkan | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve 50 Men | |||
3A | EKDAHL Edvin | 7931 - BS GRÄSTORP | Traditional Under 21 Men | |||
3B | SMEDMAN Mikael | 7931 - BS GRÄSTORP | Traditional Men | |||
3C | SVAHN Peter | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Longbow Men | |||
4A | POULSEN Peter | 7931 - BS GRÄSTORP | Traditional Men | |||
4B | GUSTAFSSON Ola | 7934 - SKÖVDE BSK | Traditional Men | |||
4C | JACOBSSON Lukas | 2797 - LINDOME BK | Recurve Men | |||
4D | SANDBERG Tobias | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve Men | |||
5A | BYLUND Alexander | 7931 - BS GRÄSTORP | Barebow Under 21 Men | |||
5C | NILSSON Liselott | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Barebow 60 Women | |||
5D | PERSSON Jon | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Men | |||
6A | SJÖBERG Gert | 7926 - ALINGSÅS BK | Barebow 60 Men | |||
6B | ERIKSSON Carina | 7926 - ALINGSÅS BK | Barebow 50 Women | |||
6C | FALKEBÄCK Karl | 7931 - BS GRÄSTORP | Barebow Under 21 Men | |||
7A | BOHMAN Elsa | 7935 - TIBRO BS | Recurve Under 16 Women | |||
7B | DYMÉN Loke | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Recurve Under 16 Men | |||
7C | ODELHOLT Simon | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Barebow Under 16 Men | |||
7D | SJÖBERG Max | 7939 - VÄNERSBORGS BK | Barebow Under 13 Men | |||
Omgång 2 | ||||||
1A | JACOBSSON Lukas | 2797 - LINDOME BK | Recurve Under 21 Men | |||
1B | HELLSTRÖM Tobias | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Compound Men | |||
2A | BJERENDAL Gert | 7936 - TROLLHÄTTANS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | |||
2B | NESS Elias | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Recurve Under 21 Men | |||
3A | BERGQVIST Magnus | 7928 - BORÅS BS | Longbow Men | |||
3B | NESS Jody | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Traditional Men | |||
4A | ERIKSSON Ingrid | 7934 - SKÖVDE BSK | Barebow Women | |||
4B | ANDERSSON Erika | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Barebow Women | |||
5A | SJÖBERG Gert | 7926 - ALINGSÅS BK | Barebow Men | |||
5B | HANSSON Ann | 7928 - BORÅS BS | Barebow Women | |||
6A | ERIKSSON Jonas | 7934 - SKÖVDE BSK | Traditional Men | |||
6B | BJERENDAL Christoffer | 7936 - TROLLHÄTTANS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | |||
7A | NESS Josefin | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Traditional Women | |||
8A | ERIKSSON John | 7934 - SKÖVDE BSK | Barebow Under 13 Men | |||
8B | SÄNDARE SVENSSON Samuel | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Barebow Under 16 Men |