Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM - Barebow Men | ||||||
REYNOLDS Jake | 1322 - LETHEN ARCHERS | AM Session | 5B | |||
BERGER Roman | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | AM Session | 12C | |||
BOYD Oliver | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | AM Session | 9C | |||
EASTON Gordon | 1574 - CUPAR BOWMEN | PM Session | 12A | |||
JONES John | 1574 - CUPAR BOWMEN | PM Session | 11D | |||
CAWDRON David | 168 - EAST KILBRIDE AC | PM Session | 6A | |||
ALLAN Colin | 1825 - MORAY ARCHERY | AM Session | 7D | |||
ALLAN Colin | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 7D | |||
KELLY Andrew | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 10D | |||
WEATHERHEAD Pete | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 7A | |||
WHITTAKER Keith | 1825 - MORAY ARCHERY | AM Session | 10B | |||
WHITTAKER Keith | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 10B | |||
ABDALRAHMAN Ahmed | 201 - DUNDEE UNIVERSITY AC | PM Session | 6C | |||
RORIE John | 2730 - DEVERON ARCHERS | AM Session | 12D | |||
BW - Barebow Women | ||||||
GRAY Lesley | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 10D | |||
WRIGHT Zoe | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | PM Session | 5C | |||
CM - Compound Men | ||||||
MURRAY Craig | 1103 - ABBEY ARCHERS | AM Session | 1B | |||
MURRAY Craig | 1103 - ABBEY ARCHERS | PM Session | 1B | |||
SMITH Richard | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 3D | |||
SMITH Richard | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 3D | |||
STUART Jamie | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 1A | |||
SCOTT Kyle | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | PM Session | 2A | |||
MITCHELL Josh | 1322 - LETHEN ARCHERS | AM Session | 2B | |||
KOZERA Michal | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | AM Session | 1A | |||
KOZERA Michal | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | PM Session | 4B | |||
SHIELDS Alastair | 173 - AYR ARCHERY CLUB | PM Session | 3B | |||
SWART David | 1825 - MORAY ARCHERY | AM Session | 4A | |||
SWART David | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 4A | |||
DUGUID Kevin | 2730 - DEVERON ARCHERS | PM Session | 2B | |||
MCKAY Derek | 2730 - DEVERON ARCHERS | AM Session | 1C | |||
MCKAY Derek | 2730 - DEVERON ARCHERS | PM Session | 1C | |||
CS1 - Compound Section 1 - Junior Gentlemen U18 | ||||||
RADIGAN Keith | 1474 - LARGS ARCHERY CLUB | PM Session | 4C | |||
CS7 - Compound Section 7 - Junior Gentlemen U12 | ||||||
BOYD Cairn | 174 - ASKA | PM Session | 8B | |||
CW - Compound Women | ||||||
JENNINGS Claudine | 1311 - EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC | AM Session | 2A | |||
JACKSON Kirsty | 1322 - LETHEN ARCHERS | AM Session | 3B | |||
SHIELDS Maree | 173 - AYR ARCHERY CLUB | AM Session | 1D | |||
SHIELDS Maree | 173 - AYR ARCHERY CLUB | PM Session | 1D | |||
LM - Longbow Men | ||||||
COULL Steven | 1322 - LETHEN ARCHERS | AM Session | 10A | |||
COULL Steven | 1322 - LETHEN ARCHERS | PM Session | 10A | |||
LW - Longbow Women | ||||||
DALLAS Linda | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 7A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
MCKENNA Ged | 1103 - ABBEY ARCHERS | AM Session | 11A | |||
LAING James | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 6A | |||
PHILLIPS Jonathan | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 3A | |||
PHILLIPS Jonathan | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 3A | |||
RAE Ken | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 5A | |||
RAE Ken | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 12C | |||
JAMIESON Gilbert | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | PM Session | 9B | |||
HYNDS Frank | 142 - CLYDE ARROWS | AM Session | 6D | |||
HYNDS Frank | 142 - CLYDE ARROWS | PM Session | 6D | |||
OWEN Andy | 142 - CLYDE ARROWS | AM Session | 5D | |||
OWEN Andy | 142 - CLYDE ARROWS | PM Session | 8D | |||
STRANG John | 154 - GLASGOW ARCHERS | AM Session | 10C | |||
KENNEDY Stuart | 156 - LINWOOD ARCHERS | AM Session | 11B | |||
KENNEDY Stuart | 156 - LINWOOD ARCHERS | PM Session | 11B | |||
PATERSON Craig | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | AM Session | 6B | |||
RADIGAN Cameron | 173 - AYR ARCHERY CLUB | PM Session | 10C | |||
BOYD Graeme | 174 - ASKA | AM Session | 7B | |||
GILLON David | 174 - ASKA | AM Session | 9A | |||
GILLON David | 174 - ASKA | PM Session | 9A | |||
WILSON Kevin | 182 - CRIEFF ARCHERY CLUB | PM Session | 5A | |||
BRUCE Steven | 186 - GRANGE ARCHERY CLUB | AM Session | 11C | |||
DOLAN Frank | 197 - PENICUIK ARCHERS | PM Session | 5D | |||
DOLAN Frank | 197 - PENICUIK ARCHERS | AM Session | 9B | |||
HALL David | 198 - FALKIRK COMPANY OF ARCHERS | PM Session | 3C | |||
LAI Alex | 201 - DUNDEE UNIVERSITY AC | PM Session | 8C | |||
MURASKINS Maksims | 201 - DUNDEE UNIVERSITY AC | PM Session | 5B | |||
WICKS Steven | 2282 - KINGDOM OF FIFE FLETCHERS | AM Session | 11D | |||
RS1 - Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | ||||||
MILLER David | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 9C | |||
PHILLIPS Joshua | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 2D | |||
PHILLIPS Joshua | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 2D | |||
BOYD Shay | 174 - ASKA | AM Session | 4D | |||
BOYD Shay | 174 - ASKA | PM Session | 12D | |||
RS2 - Recurve Section 2 - Junior Ladies U18 | ||||||
YULE Mirran | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | PM Session | 6B | |||
COUTTS Lucy | 1565 - LARGS JUNIOR | AM Session | 5C | |||
MORGAN Kathleen | 1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS | PM Session | 7B | |||
RS3 - Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16 | ||||||
PACUT Artur | 119 - LINKS ARCHERS | AM Session | 8A | |||
PACUT Artur | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 8A | |||
RS4 - Recurve Section 4 - Junior Ladies U16 | ||||||
FORBES Kerys | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 11C | |||
RS5 - Recurve Section 5 - Junior Gentlemen U14 | ||||||
JOSS ALLAN Alfie | 1825 - MORAY ARCHERY | AM Session | 12B | |||
JOSS ALLAN Alfie | 1825 - MORAY ARCHERY | PM Session | 12B | |||
RS6 - Recurve Section 6 - Junior Ladies U14 | ||||||
MOORE Zoe | 174 - ASKA | AM Session | 9D | |||
MOORE Zoe | 174 - ASKA | PM Session | 9D | |||
RW - Recurve Women | ||||||
DALLAS Linda | 119 - LINKS ARCHERS | PM Session | 4D | |||
GEDDES Debbie | 1322 - LETHEN ARCHERS | AM Session | 4B | |||
PETERSON Oksana | 154 - GLASGOW ARCHERS | AM Session | 8C | |||
LEIGH Rebecca | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | AM Session | 7C | |||
LEIGH Rebecca | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | PM Session | 7C | |||
OTTERSON Victoria | 173 - AYR ARCHERY CLUB | PM Session | 11A | |||
CARNIE Frances | 182 - CRIEFF ARCHERY CLUB | AM Session | 6C |