Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klubbnr-klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
ADOLFSSON Chris | 3B | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Jonas | 6D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Lisbeth | 5D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Pernilla | 3D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANESUND Magnus | 9D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 1 | ||
B | ||||||
BEGLARI Masoud | 2A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Compound Men | Omg. 1 | ||
BERGH Göran | 26A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | Omg. 2 | ||
BJÖRKLUND Lina | 21C | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
BOSTRÖM Bo | 5A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve 60 Men | Omg. 2 | ||
BOSTRÖM Conny | 6A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Men | Omg. 2 | ||
D | ||||||
DAHLGREN Lova | 11A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
DYLANDER Rikard | 15A | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Omg. 2 | ||
E | ||||||
EK Magnus | 4A | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow 50 Men | Omg. 1 | ||
EKELING Tobias | 18A | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Men | Omg. 2 | ||
ELMEFORS Mats | 10A | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Men | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Elvira | 4A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
ERIKSSON Eva | 6A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Women | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Kjell | 8A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
F | ||||||
FOGELBY Mikael | 23A | 40479 - STENBRO BS | Longbow Men | Omg. 2 | ||
FRANK Peter | 32A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 2 | ||
FREDRIKSSON Hans | 16A | 7948 - MJÖLBY BS | Compound Men | Omg. 2 | ||
G | ||||||
GRAPE Arent | 6C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
GUNNES Lars | 3A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HOLA Dawid | 2B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Men | Omg. 1 | ||
HOLA Julia | 1D | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Under 16 Women | Omg. 1 | ||
HÄGGKVIST Tom | 25A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 2 | ||
HÄSELBARTH Carina | 4D | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Women | Omg. 1 | ||
HÄSELBARTH Carina | 41A | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow 21 Women | Omg. 2 | ||
J | ||||||
JANSSON Magnus | 9A | 7888 - BK DANAPILEN | Barebow Men | Omg. 1 | ||
JOHANSSON KAISLANIEMI Elis | 21A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
JOHANSSON KAISLANIEMI Heidi | 21B | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
JONSSON Erik | 31A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Men | Omg. 2 | ||
JONSSON Kent | 13A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve 50 Men | Omg. 2 | ||
L | ||||||
LAGERBERG Marina | 9A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Women | Omg. 2 | ||
LAGERBERG Siri | 8A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
LINGONBACKE Tuva | 8C | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve Women | Omg. 1 | ||
LJUNGQVIST Patrik | 10D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
LONG Eino | 35A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow 60 Men | Omg. 2 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 5A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
MALMSTRÖM Yngve | 28A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 2 | ||
N | ||||||
NILSSON Sara | 14A | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Women | Omg. 2 | ||
R | ||||||
ROOZBAHANI Danial | 10B | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Compound Men | Omg. 1 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 5B | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SANDHÉN Rikard | 10C | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Men | Omg. 1 | ||
SEGER Björne | 2A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Men | Omg. 2 | ||
SEGER Björne | 7A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SEVÓN Pia | 5C | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | Omg. 1 | ||
SJÖGREN Lars | 34A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow 60 Men | Omg. 2 | ||
SONESTEDT Per | 3C | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SULTAN Sofie | 12A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
SVENSSON Elisabeth | 7A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Women | Omg. 2 | ||
SVENSSON Robert | 3A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Men | Omg. 2 | ||
SVENUNGSSON Gustaf | 1A | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
SVENUNGSSON Gustaf | 37A | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Omg. 2 | ||
T | ||||||
TAVAST Artur | 38A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Under 16 Men | Omg. 2 | ||
TAVAST Elsa | 40A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Under 21 Women | Omg. 2 | ||
TAVAST Linda | 39A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | Omg. 2 | ||
TAVAST Oskar | 29A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | Omg. 2 | ||
THOMASSON Marianne | 2D | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Women | Omg. 1 | ||
TIMÉN Stefan | 24A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 2 | ||
TÖTTERMAN Mikael | 8B | 31583 - BK FISKGJUSEN | Recurve Men | Omg. 1 | ||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 1B | 31583 - BK FISKGJUSEN | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | ||
U | ||||||
UNELL Ronja | 17A | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Women | Omg. 2 | ||
V | ||||||
VINBERG Kai | 8D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WAHLBERG Caroline | 33A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Women | Omg. 2 | ||
WAHLBERG Emma | 36A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
WASBERG Lasse | 6B | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Men | Omg. 1 | ||
WERMELIN Gösta | 19A | 1470 - EKERÖ IK | Traditional 50 Men | Omg. 2 | ||
WERMELIN Stina | 20A | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Women | Omg. 2 | ||
Ö | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 4C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Women | Omg. 1 | ||
ÖSTERLUND Helena | 27A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional 50 Women | Omg. 2 | ||
ÖSTERMAN Tony | 4B | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Men | Omg. 1 |