Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
WERMELIN Gösta | 19A | Traditional 50 Men | Omg. 2 | |||
EKELING Tobias | 18A | Traditional Men | Omg. 2 | |||
WERMELIN Stina | 20A | Barebow Women | Omg. 2 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
HOLA Dawid | 2B | Compound Men | Omg. 1 | |||
HOLA Julia | 1D | Compound Under 16 Women | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
ANESUND Magnus | 9D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
FRANK Peter | 32A | Barebow Men | Omg. 2 | |||
GUNNES Lars | 3A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 28A | Barebow Men | Omg. 2 | |||
ANDERSSON Jonas | 6D | Compound Men | Omg. 1 | |||
LONG Eino | 35A | Longbow 60 Men | Omg. 2 | |||
SJÖGREN Lars | 34A | Longbow 60 Men | Omg. 2 | |||
BERGH Göran | 26A | Longbow Men | Omg. 2 | |||
TAVAST Oskar | 29A | Longbow Men | Omg. 2 | |||
VINBERG Kai | 8D | Recurve 60 Men | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Kjell | 8A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
GRAPE Arent | 6C | Recurve Men | Omg. 1 | |||
HÄGGKVIST Tom | 25A | Recurve Men | Omg. 2 | |||
LJUNGQVIST Patrik | 10D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 5A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
TIMÉN Stefan | 24A | Traditional Men | Omg. 2 | |||
TAVAST Artur | 38A | Traditional Under 16 Men | Omg. 2 | |||
ANDERSSON Pernilla | 3D | Barebow Women | Omg. 1 | |||
TAVAST Linda | 39A | Barebow Women | Omg. 2 | |||
TAVAST Elsa | 40A | Longbow Under 21 Women | Omg. 2 | |||
WAHLBERG Caroline | 33A | Longbow Women | Omg. 2 | |||
ÖSTERLUND Helena | 27A | Traditional 50 Women | Omg. 2 | |||
ÖSTERLUND Helena | 4C | Traditional Women | Omg. 1 | |||
7829 - BS GOTHIA | ||||||
ERIKSSON Eva | 6A | Compound Women | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
WAHLBERG Emma | 36A | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
JANSSON Magnus | 9A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
7895 - TYRESÖ BS | ||||||
SEGER Björne | 2A | Barebow 60 Men | Omg. 2 | |||
SEGER Björne | 7A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ELMEFORS Mats | 10A | Compound Men | Omg. 1 | |||
SANDHÉN Rikard | 10C | Compound Men | Omg. 1 | |||
WASBERG Lasse | 6B | Compound Men | Omg. 1 | |||
EK Magnus | 4A | Longbow 50 Men | Omg. 1 | |||
THOMASSON Marianne | 2D | Compound Women | Omg. 1 | |||
LINGONBACKE Tuva | 8C | Recurve Women | Omg. 1 | |||
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | ||||||
BEGLARI Masoud | 2A | Compound Men | Omg. 1 | |||
ROOZBAHANI Danial | 10B | Compound Men | Omg. 1 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
SANDGREN Per | 5B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
SONESTEDT Per | 3C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ADOLFSSON Chris | 3B | Barebow Women | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lisbeth | 5D | Barebow Women | Omg. 1 | |||
SEVÓN Pia | 5C | Barebow Women | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
FREDRIKSSON Hans | 16A | Compound Men | Omg. 2 | |||
JONSSON Kent | 13A | Recurve 50 Men | Omg. 2 | |||
BOSTRÖM Bo | 5A | Recurve 60 Men | Omg. 2 | |||
BOSTRÖM Conny | 6A | Recurve Men | Omg. 2 | |||
SVENSSON Robert | 3A | Recurve Under 16 Men | Omg. 2 | |||
DAHLGREN Lova | 11A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | |||
ERIKSSON Elvira | 4A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | |||
LAGERBERG Siri | 8A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | |||
SULTAN Sofie | 12A | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | |||
LAGERBERG Marina | 9A | Recurve Women | Omg. 2 | |||
SVENSSON Elisabeth | 7A | Recurve Women | Omg. 2 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
ÖSTERMAN Tony | 4B | Longbow Men | Omg. 1 | |||
TÖTTERMAN Mikael | 8B | Recurve Men | Omg. 1 | |||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 1B | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
HÄSELBARTH Carina | 41A | Longbow 21 Women | Omg. 2 | |||
HÄSELBARTH Carina | 4D | Longbow Women | Omg. 1 | |||
40385 - BSK EDSBYN | ||||||
JONSSON Erik | 31A | Barebow Men | Omg. 2 | |||
JOHANSSON KAISLANIEMI Elis | 21A | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | |||
BJÖRKLUND Lina | 21C | Barebow Women | Omg. 2 | |||
JOHANSSON KAISLANIEMI Heidi | 21B | Barebow Women | Omg. 2 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
FOGELBY Mikael | 23A | Longbow Men | Omg. 2 | |||
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
SVENUNGSSON Gustaf | 37A | Recurve Men | Omg. 2 | |||
SVENUNGSSON Gustaf | 1A | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | |||
55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
DYLANDER Rikard | 15A | Recurve Men | Omg. 2 | |||
NILSSON Sara | 14A | Recurve Women | Omg. 2 | |||
UNELL Ronja | 17A | Recurve Women | Omg. 2 |