Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
B60M - Barebow 60 Men | ||||||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 2A | |||
BM - Barebow Men | ||||||
ANESUND Magnus | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9D | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 32A | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 28A | |||
JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 31A | |||
JANSSON Magnus | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 9A | |||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 7A | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 5B | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 7D | |||
SONESTEDT Per | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 3C | |||
BU13M - Barebow Under 13 Men | ||||||
JOHANSSON KAISLANIEMI Elis | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 21A | |||
BW - Barebow Women | ||||||
WERMELIN Stina | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 20A | |||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3D | |||
TAVAST Linda | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 39A | |||
BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 21C | |||
JOHANSSON KAISLANIEMI Heidi | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 21B | |||
ADOLFSSON Chris | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 3B | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 5D | |||
SEVÓN Pia | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 5C | |||
CM - Compound Men | ||||||
HOLA Dawid | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 2B | |||
ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6D | |||
ELMEFORS Mats | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 10A | |||
SANDHÉN Rikard | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 10C | |||
WASBERG Lasse | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 6B | |||
BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 2A | |||
ROOZBAHANI Danial | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 10B | |||
FREDRIKSSON Hans | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 16A | |||
CU16W - Compound Under 16 Women | ||||||
HOLA Julia | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 1D | |||
CW - Compound Women | ||||||
ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Omg. 1 | 6A | |||
THOMASSON Marianne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 2D | |||
L21W - Longbow 21 Women | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 2 | 41A | |||
L50M - Longbow 50 Men | ||||||
EK Magnus | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 4A | |||
L60M - Longbow 60 Men | ||||||
LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 35A | |||
SJÖGREN Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 34A | |||
LM - Longbow Men | ||||||
ÖSTERMAN Tony | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 4B | |||
BERGH Göran | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 26A | |||
TAVAST Oskar | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 29A | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 2 | 23A | |||
LU21W - Longbow Under 21 Women | ||||||
TAVAST Elsa | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 40A | |||
LW - Longbow Women | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 4D | |||
WAHLBERG Caroline | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 33A | |||
R50M - Recurve 50 Men | ||||||
JONSSON Kent | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 13A | |||
R60M - Recurve 60 Men | ||||||
VINBERG Kai | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 8D | |||
BOSTRÖM Bo | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 5A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
TÖTTERMAN Mikael | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 8B | |||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 8A | |||
GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6C | |||
HÄGGKVIST Tom | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 25A | |||
LJUNGQVIST Patrik | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 10D | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 5A | |||
SVENUNGSSON Gustaf | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 37A | |||
DYLANDER Rikard | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 15A | |||
BOSTRÖM Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 6A | |||
RU16M - Recurve Under 16 Men | ||||||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 1B | |||
SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 3A | |||
RU16W - Recurve Under 16 Women | ||||||
DAHLGREN Lova | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 11A | |||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 4A | |||
LAGERBERG Siri | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 8A | |||
RU21M - Recurve Under 21 Men | ||||||
SVENUNGSSON Gustaf | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 1A | |||
RU21W - Recurve Under 21 Women | ||||||
WAHLBERG Emma | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 2 | 36A | |||
SULTAN Sofie | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 12A | |||
RW - Recurve Women | ||||||
NILSSON Sara | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 14A | |||
UNELL Ronja | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 17A | |||
LINGONBACKE Tuva | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 8C | |||
LAGERBERG Marina | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 9A | |||
SVENSSON Elisabeth | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 7A | |||
T50M - Traditional 50 Men | ||||||
WERMELIN Gösta | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 19A | |||
T50W - Traditional 50 Women | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 27A | |||
TM - Traditional Men | ||||||
EKELING Tobias | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 18A | |||
TIMÉN Stefan | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 24A | |||
TU16M - Traditional Under 16 Men | ||||||
TAVAST Artur | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 38A | |||
TW - Traditional Women | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4C |