Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
BM - Barebow Men | ||||||
WAHLQVIST Michael | 1470 - EKERÖ IK | Omgång 1 | 13A | |||
HALLQVIST Mattias | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omgång 2 | 12B | |||
SVEDBERG Anders | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 12B | |||
JANSSON Björn | 40479 - STENBRO BS | Omgång 1 | 14A | |||
KRONVALL Lars | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omgång 2 | 11A | |||
LARSSON Magnus | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omgång 2 | 10A | |||
AXELSSON Frank | 7883 - TRANÅS BSK | Omgång 1 | 10A | |||
AXELSSON Viggo | 7883 - TRANÅS BSK | Omgång 1 | 11A | |||
PERSSON Thommy | 7883 - TRANÅS BSK | Omgång 1 | 12A | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omgång 2 | 10B | |||
HALL Robert | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omgång 1 | 13B | |||
FAHLSTEDT Robert | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Omgång 1 | 10B | |||
MODIG Ernst Anders Torbjörn | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Omgång 1 | 11B | |||
BU13M - Barebow Under 13 Men | ||||||
KARLSSON Elis | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Omgång 1 | 17A | |||
BU13W - Barebow Under 13 Women | ||||||
JOHANSSON Alva | 7949 - MOTALA BSK | Omgång 1 | 17B | |||
BU16M - Barebow Under 16 Men | ||||||
RYDELL Felix | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Omgång 1 | 15B | |||
BW - Barebow Women | ||||||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omgång 2 | 12A | |||
HÖGLUND Lena | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omgång 2 | 13A | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omgång 2 | 11B | |||
VAN GERWEN Ronja | 7949 - MOTALA BSK | Omgång 1 | 14B | |||
CM - Compound Men | ||||||
EMANUELSSON Pehr | 36531 - NORA BSK | Omgång 2 | 1B | |||
GUSTAFSSON Mikael | 36531 - NORA BSK | Omgång 2 | 2B | |||
DE FARFALLA Max | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omgång 1 | 1B | |||
ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 1A | |||
ANDERSSON Rolf | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 2A | |||
JOHANSSON Håkan | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omgång 2 | 3B | |||
CW - Compound Women | ||||||
BORGSTRÖM Petra | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 1A | |||
LINDBLAD Sandrine | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 2A | |||
ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Omgång 1 | 3A | |||
LM - Longbow Men | ||||||
LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 13B | |||
LOVÉN Leif | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omgång 2 | 14B | |||
KRONVALL Pia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omgång 2 | 14A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
KARLSTEDT Erik | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 3B | |||
OLSSON Elias | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 5B | |||
GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 4B | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 6A | |||
LUNDBERG Markus | 41659 - KALMAR BS | Omgång 2 | 4A | |||
ALARCON Artiom | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Omgång 1 | 2B | |||
BOSTRÖM Albin | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Omgång 1 | 7B | |||
HAMSTRÖM Mikael | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omgång 1 | 5A | |||
MALUTIN Aleksey | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omgång 2 | 5A | |||
ROSENQVIST Elias | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omgång 1 | 6A | |||
RU16M - Recurve Under 16 Men | ||||||
SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Omgång 1 | 15A | |||
RU16W - Recurve Under 16 Women | ||||||
DAHLGREN Lova | 7948 - MJÖLBY BS | Omgång 1 | 16B | |||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omgång 1 | 16A | |||
RW - Recurve Women | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 1 | 6B | |||
BOLIN Othilia | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omgång 2 | 5B | |||
JOHANSSON Embla | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Omgång 2 | 6B | |||
NILSSON Sara | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Omgång 1 | 4A | |||
HAMSTRÖM Anna | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omgång 1 | 7A | |||
MODIG Renee | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omgång 2 | 3A | |||
TM - Traditional Men | ||||||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 2 | 9A | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omgång 1 | 9A | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Omgång 2 | 9B | |||
KRUSELL Hans-Ove | 7949 - MOTALA BSK | Omgång 1 | 9B |