Deltagarlista sorterad efter tavla | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tavla | Skytt | Land/klubb | Tävling | |||
Omgång 1 | ||||||
1A | BORGSTRÖM Petra | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Women | |||
1B | DE FARFALLA Max | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Men | |||
2A | LINDBLAD Sandrine | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Women | |||
2B | ALARCON Artiom | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Recurve Men | |||
3A | ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Compound Women | |||
3B | KARLSTEDT Erik | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Men | |||
4A | NILSSON Sara | 55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Women | |||
5A | HAMSTRÖM Mikael | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Men | |||
5B | OLSSON Elias | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Men | |||
6A | ROSENQVIST Elias | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Men | |||
6B | ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Women | |||
7A | HAMSTRÖM Anna | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Women | |||
7B | BOSTRÖM Albin | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Recurve Men | |||
9A | ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | |||
9B | KRUSELL Hans-Ove | 7949 - MOTALA BSK | Traditional Men | |||
10A | AXELSSON Frank | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | |||
10B | FAHLSTEDT Robert | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Barebow Men | |||
11A | AXELSSON Viggo | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | |||
11B | MODIG Ernst Anders Torbjörn | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Barebow Men | |||
12A | PERSSON Thommy | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | |||
12B | SVEDBERG Anders | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Barebow Men | |||
13A | WAHLQVIST Michael | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | |||
13B | HALL Robert | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Men | |||
14A | JANSSON Björn | 40479 - STENBRO BS | Barebow Men | |||
14B | VAN GERWEN Ronja | 7949 - MOTALA BSK | Barebow Women | |||
15A | SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Men | |||
15B | RYDELL Felix | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Barebow Under 16 Men | |||
16A | ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | |||
16B | DAHLGREN Lova | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | |||
17A | KARLSSON Elis | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Barebow Under 13 Men | |||
17B | JOHANSSON Alva | 7949 - MOTALA BSK | Barebow Under 13 Women | |||
Omgång 2 | ||||||
1A | ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | |||
1B | EMANUELSSON Pehr | 36531 - NORA BSK | Compound Men | |||
2A | ANDERSSON Rolf | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | |||
2B | GUSTAFSSON Mikael | 36531 - NORA BSK | Compound Men | |||
3A | MODIG Renee | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Women | |||
3B | JOHANSSON Håkan | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Compound Men | |||
4A | LUNDBERG Markus | 41659 - KALMAR BS | Recurve Men | |||
4B | GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | |||
5A | MALUTIN Aleksey | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Men | |||
5B | BOLIN Othilia | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Women | |||
6A | MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | |||
6B | JOHANSSON Embla | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Recurve Women | |||
9A | BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | |||
9B | SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Traditional Men | |||
10A | LARSSON Magnus | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Barebow Men | |||
10B | ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | |||
11A | KRONVALL Lars | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Barebow Men | |||
11B | ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | |||
12A | ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Barebow Women | |||
12B | HALLQVIST Mattias | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Barebow Men | |||
13A | HÖGLUND Lena | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Women | |||
13B | LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | |||
14A | KRONVALL Pia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Longbow Men | |||
14B | LOVÉN Leif | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Men |