Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
BM - Barebow | ||||||
AXELSSON Marcus | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 6D | |||
FRANZÉN Nora | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 8C | |||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 8A | |||
KRONVALL Lars | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 6B | |||
LARSSON Magnus | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 7A | |||
AXELSSON Frank | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 7B | |||
AXELSSON Viggo | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 6C | |||
PERSSON Marie | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 8B | |||
PERSSON Thommy | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 5A | |||
ANDERSSON Lennart | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 6A | |||
OTTOSSON Tobias | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 5B | |||
DANIELSSON Kent | 7926 - ALINGSÅS BK | Omg. 1 | 7D | |||
FAHLSTEDT Robert | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Omg. 1 | 7C | |||
MODIG Ernst Anders Torbjörn | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Omg. 1 | 5C | |||
BU13M - Barebow Under 13 Men | ||||||
BLIXT Harry | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 14C | |||
BU16M - Barebow Under 16 Men | ||||||
CLASSON DELLEVIK Olimar | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 11B | |||
BLIXT Valter | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 12D | |||
SANGRUD Sebastian | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 12C | |||
BU16W - Barebow Under 16 Women | ||||||
ENGSTRÖM Ella | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 13B | |||
JOHANSSON Minya | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 13C | |||
CM - Compound | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 3B | |||
CARLSSON Magnus | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 4A | |||
HELMERSSON Camilla | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 3D | |||
JOHANSSON Viggo | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 2D | |||
LINDEBERG Tony | 7878 - HUSKVARNA BK | Omg. 1 | 2B | |||
BENGTSSON Torgny | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 4D | |||
JOHANSSON Håkan | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 2A | |||
KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 3A | |||
KULLBERG Andreas | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 4B | |||
ANDERSSON Annelie | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 3C | |||
SVAHN Christian | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 4C | |||
SVAHN Ulrik | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 2C | |||
CU13M - Compound Under 13 Men | ||||||
KULLBERG William | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 14A | |||
PETTERSSON Kenny | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 14B | |||
WILDIS John | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 14D | |||
LM - Longbow | ||||||
BERGHUVUD Ansel | 20249 - KARLSKRONA BSK | Omg. 1 | 10A | |||
BERGHUVUD Åsa-lena | 20249 - KARLSKRONA BSK | Omg. 1 | 9A | |||
HARRYSSON Lars-Erik | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 10C | |||
LOVÉN Leif | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 9D | |||
GRAHM Torbjörn | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 10D | |||
KRONVALL Pia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 9C | |||
FRIDLUND Tommy | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 10B | |||
LU16M - Longbow Under 16 Men | ||||||
ELB Leon | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 11A | |||
LU16W - Longbow Under 16 Women | ||||||
NYBERG Elina | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 11C | |||
RM - Recurve | ||||||
ANDERSSON Jan-Åke | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 1B | |||
GANNHOLM Rebekka | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 1C | |||
NILSSON Jimmy | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 1A | |||
NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 1D | |||
RU16M - Recurve Under 16 Men | ||||||
BJELLERUP Felix | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 12A | |||
SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 12B | |||
RU16W - Recurve Under 16 Women | ||||||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 13A |