Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
672 - BROMYARD BOWMEN | ||||||
BOTTLE Chris | 2C | Compound Men | Ses. 1 | |||
684 - WFCA | ||||||
GARRATT Tony | 8B | Barebow Men | Ses. 2 | |||
POTTER Scott (1) | 6B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
POTTER Scott (2) | 10D | Barebow Men | Ses. 2 | |||
HAZELL Wayne | 5C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
MCINERNEY Kevin | 9C | Recurve Men | Ses. 2 | |||
MCINERNEY Steven | 9A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
MANSELL Alex | 9D | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
GARRATT Chloe | 4C | Barebow Women | Ses. 2 | |||
BRAZIER Lindsey | 1D | Compound Women | Ses. 1 | |||
MCINERNEY Ava | 8A | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
BURBRIDGE Angela | 7D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
MCKAY Karen | 7C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
SMEETON Janet | 6D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
687 - SCOA | ||||||
LANGMAID Peter | 1B | Compound Men | Ses. 2 | |||
SPEED Dan | 2A | Compound Men | Ses. 2 | |||
WRAGG Mark | 2C | Compound Men | Ses. 2 | |||
KHAN Biz | 4D | Recurve Men | Ses. 2 | |||
692 - REDHILL | ||||||
HARRIS David | 5C | Barebow Men | Ses. 2 | |||
GARRATT Neill | 7C | Recurve Men | Ses. 2 | |||
MANSELL Paige | 5B | Compound Women U21 | Ses. 2 | |||
HARRIS Sheila | 2B | Compound Women | Ses. 2 | |||
STAITE Charlie | 5B | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
STAITE Lily | 9B | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
WHITWORTH Liz | 8D | Recurve Women | Ses. 2 | |||
694 - MALVERN | ||||||
PORTEOUS Tony | 5D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
WHAKAHAU Evan | 6D | Barebow Men | Ses. 2 | |||
EDWARDS Lee | 9B | Recurve Men | Ses. 2 | |||
WEBB Pete | 6C | Recurve Men | Ses. 2 | |||
BATEMAN Kelly | 10B | Recurve Women | Ses. 1 | |||
EDWARDS Mayu | 10B | Recurve Women | Ses. 2 | |||
MILSOM Tammy | 5D | Recurve Women | Ses. 2 | |||
697 - EVESHAM | ||||||
HAINES Linda | 2D | Compound Women | Ses. 2 | |||
698 - DROITWICH | ||||||
HACHE Marc | 8C | Barebow Men | Ses. 2 | |||
SARGENT Peter | 4A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
REECE Alex | 4D | Barebow Men U21 | Ses. 1 | |||
MORRIS Chris | 7B | Longbow Men | Ses. 1 | |||
MORRIS Chris (2) | 7A | Longbow Men | Ses. 2 | |||
BISHOP Andy (1) | 9C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BISHOP Andy (2) | 6A | Recurve Men | Ses. 2 | |||
REECE David | 3D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
731 - MERIDEN AC | ||||||
LOWE Peter | 7B | Barebow Men | Ses. 2 | |||
SHORT Philip (1) | 6A | Longbow Men | Ses. 1 | |||
SHORT Philip (2) | 8A | Longbow Men | Ses. 2 | |||
ALSOP Harriett | 10D | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
HUGHES Emelia (1) | 2B | Recurve Women | Ses. 1 | |||
HUGHES Emelia (2) | 3A | Recurve Women | Ses. 2 | |||
759 - STAFFORD ARCHERS | ||||||
WRIGHT Neil | 3D | Compound Men | Ses. 2 | |||
WRIGHT Neil (1) | 2D | Compound Men | Ses. 1 | |||
WRIGHT Carlene (1) | 1C | Compound Women | Ses. 1 | |||
WRIGHT Carlene (2) | 1A | Compound Women | Ses. 2 | |||
763 - LICHFIELD ARCHERS | ||||||
CAVEEN James | 10C | Recurve Men | Ses. 2 | |||
780 - BOWBROOK | ||||||
WALKER Ian (1) | 1B | Compound Men | Ses. 1 | |||
WALKER Ian (2) | 1D | Compound Men | Ses. 2 | |||
WALKER Violet (1) | 3A | Compound Women U21 | Ses. 1 | |||
WALKER Violet (2) | 3C | Compound Women U21 | Ses. 2 | |||
788 - AUDCO ARCHERS | ||||||
WIGGIN Tom | 3B | Barebow Men U21 | Ses. 1 | |||
WIGGIN Toby | 4C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BODKIN Lewis | 4B | Recurve Men U21 | Ses. 2 | |||
BRUCKSHAW Ethan | 9D | Recurve Men U21 | Ses. 2 | |||
BRUCKSHAW Zack | 7D | Recurve Men U21 | Ses. 2 | |||
LOUGHRAN Matty | 10A | Recurve Men U21 | Ses. 2 | |||
BODKIN Rebecca | 3B | Compound Women | Ses. 2 | |||
789 - ARCHERS OF TEME | ||||||
BRADSHAW Leigh | 2A | Compound Men | Ses. 1 | |||
MILLOY Ken | 10A | Longbow Men | Ses. 1 | |||
1246 - DEER PARK ARCHERS | ||||||
LYGOE Rob | 8C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
LYGOE Catherine | 5A | Barebow Women | Ses. 1 | |||
1981 - WOLF ARCHERS | ||||||
BROWN Odhran | 4A | Compound Men U21 | Ses. 2 | |||
BAGGOT Mark | 6C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BROWN Marc | 9A | Recurve Men | Ses. 2 | |||
GALLAGHER Nick | 4B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BROWN Oisin | 5A | Recurve Men U21 | Ses. 2 | |||
LAVERICK Imogen | 10C | Barebow Women | Ses. 1 | |||
SMITH Kate | 6B | Recurve Women | Ses. 2 | |||
2166 - LEDBURY | ||||||
CALLENDER Dan | 8B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
TWIGG Justin | 3C | Compound Men | Ses. 1 | |||
VESMA Daniel | 7A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
CECIL Rachel | 8D | Longbow Women | Ses. 1 |