Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
118 - LINKS ARCHERS | ||||||
PHILLIPS Joshua | 4B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
173 - AYR ARCHERY CLUB | ||||||
PATERSON Laura | 8C | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
WARD Kristin | 10C | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
174 - THE AS OF KILWINNING ARCHERS | ||||||
KENDAL Olivia | 25D | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
214 - WORTHING ARCHERY CLUB | ||||||
CHEUNG Sum Hin Moses | 6C | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
255 - THE NONSUCH BOWMEN | ||||||
TAYLOR Matthew | 20B | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
FLITTER Imogen | 2C | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
259 - GUILDFORD AC | ||||||
CHIMBWANDIRA Matthew | 4C | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
LINFIELD Holly | 9A | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
ROBERTSON Meghan | 14A | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
272 - OXFORD ARCHERS | ||||||
PINK Chloe | 11A | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
366 - ABBEY BOWMEN (HERTS) | ||||||
TANG Midas | 14B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
430 - A C DELCO BOWMEN | ||||||
MALBON Juliet | 14C | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
483 - BRAINTREE BOWMEN | ||||||
SHUKLA Sam | 32D | Barebow U12 Mixed | Ses. 1 | |||
SHUKLA Hari | 19D | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
544 - BURNHAM COMPANY OF ARCHERS | ||||||
JOYCE Darragh | 6B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
568 - CHELTENHAM ARCHERS | ||||||
AMATA Carlos | 19B | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE | ||||||
SCOTT Chloe | 25C | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
KNOWLES Saffron | 17C | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
660 - EXMOUTH ARCHERS | ||||||
BRADFORD Sophie | 15D | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
692 - REDHILL ARCHERS | ||||||
KEEN Dillon | 29D | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
STAITE Lily | 31A | Recurve U12 Mixed | Ses. 1 | |||
HEDGES Abigail | 18C | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
697 - EVESHAM AC | ||||||
WILSON Luke | 24D | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
SHEHATA-MORGAN Alex | 15C | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | ||||||
GRAY Edward | 7A | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
HO Gabriel Yuk Man | 5B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
FIRTH Terri-Ann | 27D | Compound Compound Youth | Ses. 1 | |||
HO Rachel Chiu Man | 30D | Recurve Women U14 | Ses. 1 | |||
HUGHES Emelia | 7B | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
TAYLOR Kathryn | 3A | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
759 - STRATFORD ARCHERS | ||||||
DARK Matt | 23B | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
MCANDREW Lady Arabella | 23A | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
778 - HAFREN FORESTERS AC | ||||||
SILLITOE-PRICE Alex | 18B | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
780 - BOWBROOK ARCHERS | ||||||
PIGGOTT Callum | 5C | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
MACPHERSON Grace | 12B | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
788 - THE AUDCO ARCHERS | ||||||
WIGGIN Tom | 22D | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
BRUCKSHAW Zack | 31C | Recurve U12 Mixed | Ses. 1 | |||
BRUCKSHAW Ethan | 8B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
WIGGIN Toby | 1A | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
809 - YORK ARCHERS SOCIETY | ||||||
DUNCAN Hetty | 16C | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
813 - VALLEY BOWMEN OF HUDDERSFIELD | ||||||
BOWER Mollie | 3C | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
829 - BRONTE ARCHERS | ||||||
WILLIAMS Alexis | 22C | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
872 - BOWMEN OF PENDLE & SALMESBURY | ||||||
FINNEGAN Evie | 21C | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
928 - NESTON COMPANY OF ARCHERS | ||||||
POLLITT Jessica | 27B | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
932 - CHESHIRE COUNTY BOWMEN | ||||||
BURTON Meredith | 30B | Recurve Women U14 | Ses. 1 | |||
942 - WIRRAL ARCHERS | ||||||
MANLEY Caitlin | 18A | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
943 - NORTH CHESHIRE BOWMEN | ||||||
MORRILLO Rhys | 4D | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
964 - SHERWOOD ARCHERS | ||||||
BUNNEY Xander | 15B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
971 - WILFORD BOWMEN | ||||||
LANE Thomas | 24A | Compound Compound Youth | Ses. 1 | |||
BLYTHE Anna | 9C | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
989 - ARCHERS OF RAUNDS | ||||||
BROMLEY Archie | 11B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
1011 - SOAR VALLEY ARCHERS | ||||||
STANLEY-WRIGHT Kaci | 20D | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
1014 - KIRBY MUXLOE ARCHERY CLUB | ||||||
SHARPE Ollie | 8D | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
1017 - BOWMEN OF RUTLAND | ||||||
COULAM Grace | 24B | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
1019 - BOWMEN OF GLEN | ||||||
ALI Yusuf | 10B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
HAVERS Megan | 5A | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
1020 - NUNEATON ARCHERS | ||||||
AJRAOU Zeyd | 22B | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
AJRAOU Talha | 20C | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
AJRAOU Assya | 32B | Barebow U12 Mixed | Ses. 1 | |||
1035 - DERWENT BOWMEN | ||||||
IBRAHIM Zac | 12C | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
1141 - THIRSK BOWMEN | ||||||
SMART Johnny | 1D | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
1210 - NOAK HILL ARCHERS | ||||||
GULVIN Samuel | 13C | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
GULVIN Tabatha | 31B | Recurve U12 Mixed | Ses. 1 | |||
1246 - DEER PARK ARCHERS | ||||||
BOWDEN Sam | 21B | Barebow U15 Mixed | Ses. 1 | |||
FAULKNER Ryan | 28B | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
SUMMERS Emily | 23C | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
BASSETT Louise | 28A | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 29C | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
A'BEAR Chloe | 26D | Compound Compound Youth | Ses. 1 | |||
1261 - BALBARDIE ARCHERS | ||||||
MORGAN Kathleen | 1C | Recurve Women U21 | Ses. 1 | |||
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | ||||||
WHEELER Luke | 3B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
1469 - WHITBURN ARCHERS | ||||||
THORNTON Eleanor | 19C | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
1565 - LARGS ARCHERY CLUB | ||||||
BOYD Cairn | 29B | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
RADIGAN Keith | 27C | Compound Compound Youth | Ses. 1 | |||
BOYD Shay | 2B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
1654 - BLANDY JENKINS ARCHERS | ||||||
STAMP Lidia | 12A | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
1694 - NAPIER UNIVERSITY AC | ||||||
PACUT Artur | 2D | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
1952 - SITTINGBOURNE CC ARCHERS | ||||||
MAY Matthew | 10D | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
2374 - SIX TOWNS COMPANY OF ARCHERS | ||||||
LATOS Nicole | 13B | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | ||||||
PLOWMAN Isabel | 21A | Barebow Barebow Youth | Ses. 1 | |||
SNELL Amber | 16A | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
SNELL Ava | 17B | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | ||||||
BALL Samuel | 9B | Recurve Men U18 | Ses. 1 | |||
WORTLEY Ellie | 30C | Recurve Women U14 | Ses. 1 | |||
HARRIS Jasmine | 16B | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
WORTLEY Charlotte | 17D | Recurve U15 Mixed Recurve | Ses. 1 | |||
2627 - PEACOCK ARCHERS | ||||||
ROBERTS Alex | 32A | Recurve U12 Mixed | Ses. 1 | |||
ROBERTS Sophie | 7C | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
2685 - ARROWHAWKS | ||||||
STEEPER Holly | 13D | Recurve Women U18 | Ses. 1 | |||
2688 - BRIDLINGTON BAY ARCHERS | ||||||
JORDAN Liam | 1B | Recurve Men U21 | Ses. 1 | |||
2742 - LAKELAND AC | ||||||
RIDDING Alfie | 26B | Compound Compound Mixed | Ses. 1 | |||
RIDDING Dru | 25B | Compound Compound Youth | Ses. 1 | |||
2751 - LAUDERDALE ARCHERY CLUB | ||||||
MACDONALD Eleanor | 11C | Recurve Women U18 | Ses. 1 |