1/16 | | 1/8 | | 1/4 | | 1/2 | | Finals |
---|
1 | Štark Denis | | LPP | Luk Klub Pohoda | Bye | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Štark Denis | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Barkol Martin | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17 | Barkol Martin | | LPP | Luk Klub Pohoda | 7 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16 | Halík Dalibor | | LSL | Liptovský školský lukostreleck | 3 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Barkol Martin | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Kružel Branislav | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9 | Beskyd Ladislav | | MSK | Mestský športový klub Kežmarok | 4 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
24 | Mikletič Jozef | | LKB | Lukostrelecký klub Bratislava | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Mikletič Jozef | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Kružel Branislav | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
25 | Muškát Peter | | MSK | Mestský športový klub Kežmarok | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8 | Kružel Branislav | | PET | I. SŠLK Petržalka | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | Kružel Branislav | 6 | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | Botló Patrik | 4 | | | | | | | | | | | | |
5 | Keméň Erik | | SAB | Slávia Archery Bratislava | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Keméň Erik | 7 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Styk Ľubomír | 3 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
21 | Beňo Miroslav | | TOP | Lukostrelecký klub Topoľ | 2 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12 | Styk Ľubomír | | LBB | Lukostrelec BB | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Keméň Erik | 2 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Botló Patrik | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13 | Kúdelčík Jozef | | REF | Reflex Žilina | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20 | Molnár Štefan | | REF | Reflex Žilina | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Kúdelčík Jozef | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Botló Patrik | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | Finále | | | | | | | | |
4 | Botló Patrik | | LXK | LUX Krupina | Bye | | | | | | | | | | | | | | | | | | | Kružel Branislav | 2 | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | Žitňanský Jozef | 6 | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3 | Žitňanský Jozef | | LPR | Lukostreľba pre radosť | Bye | | | | | | | | | | | | | | | | | | | Botló Patrik | 5 | 7 | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | Paraj Ladislav | 6 | 10 | | | | | | |
| | | | | | | | | Žitňanský Jozef | 7 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Kliment Igor | 3 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19 | Kliment Igor | | LBB | Lukostrelec BB | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14 | Klenovčan Pavel | | LBB | Lukostrelec BB | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Žitňanský Jozef | 6 | 10 | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Karas Martin | 5 | 8 | | | | | | | | | | | | | | | | |
11 | Karas Martin | | TOP | Lukostrelecký klub Topoľ | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22 | Červený Milan | | SLK | Spišský lukostrelecký klub | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Karas Martin | 7 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Balco Peter | 3 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
27 | Záhorský Rastislav | | SAB | Slávia Archery Bratislava | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6 | Balco Peter | | LPP | Luk Klub Pohoda | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | Žitňanský Jozef | 6 | 10 | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | Paraj Ladislav | 5 | 6 | | | | | | | | | | | |
7 | Reťkovský Radovan | | LBB | Lukostrelec BB | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
26 | Král Radoslav | | LSL | Liptovský školský lukostreleck | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Reťkovský Radovan | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Plachý Peter | 2 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
23 | Plachý Peter | | LKB | Lukostrelecký klub Bratislava | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10 | Mravčák Rastislav | | MSK | Mestský športový klub Kežmarok | 2 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Reťkovský Radovan | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | Paraj Ladislav | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15 | Myšiak Štefan | | LBB | Lukostrelec BB | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18 | Hudeček Dušan | | LPP | Luk Klub Pohoda | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Hudeček Dušan | 4 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | Paraj Ladislav | 6 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2 | Paraj Ladislav | | PET | I. SŠLK Petržalka | 0 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |