Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BC3 - Mixed Barebow Under 15 | ||||||
BARTON Blake | 1141 - THIRSK BOWMEN | Ses. 1 | 9A | |||
BOWDEN Samuel | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 8D | |||
PALMER Jack | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 9B | |||
GOLDSMITH Felicity | 1809 - TYNEDALE ARCHERS | Ses. 1 | 11A | |||
VOS Elliot | 2272 - SEVENOAKS ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 7D | |||
LETHBRIDGE Jessica | 2290 - R J D JUNIOR ARCHERS | Ses. 1 | 9D | |||
TAYLOR Matthew | 255 - THE NONSUCH BOWMEN | Ses. 1 | 7C | |||
WILLIAMS Alexis | 829 - BRONTE ARCHERS | Ses. 1 | 8A | |||
BC4 - Mixed Barebow Under 12 | ||||||
JAMES Emma | 1141 - THIRSK BOWMEN | Ses. 1 | 4C | |||
VAN KLEEF-BOLTON Jonah | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Ses. 1 | 4A | |||
JEFFERIES Eva | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 4D | |||
GOPINATH Sri Atri Krishna | 513 - WINDSOR FOREST BOWMEN | Ses. 1 | 4B | |||
BM2 - Barebow Men Under 18 | ||||||
HICKS Oliver | 515 - BOWMEN OF WARFIELD | Ses. 1 | 8C | |||
WIGGIN Tom | 788 - THE AUDCO ARCHERS | Ses. 1 | 10A | |||
BM3 - Barebow Men Under 15 | ||||||
BARTON Blake | 1141 - THIRSK BOWMEN | Ses. 1 | 9A | |||
BOWDEN Samuel | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 8D | |||
PALMER Jack | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 9B | |||
VOS Elliot | 2272 - SEVENOAKS ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 7D | |||
TAYLOR Matthew | 255 - THE NONSUCH BOWMEN | Ses. 1 | 7C | |||
BM4 - Barebow Men Under 12 | ||||||
VAN KLEEF-BOLTON Jonah | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Ses. 1 | 4A | |||
GOPINATH Sri Atri Krishna | 513 - WINDSOR FOREST BOWMEN | Ses. 1 | 4B | |||
BW1 - Barebow Women Under 21 | ||||||
VALLIS Rachael | 2718 - WEARMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 10D | |||
BW12 - Barebow Women Under 21 & 18 | ||||||
STANLEY-WRIGHT Kaci | 1011 - SOAR VALLEY ARCHERS | Ses. 1 | 11C | |||
CHUMBER Amelia | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Ses. 1 | 8B | |||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
PLOWMAN Isabel | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 11B | |||
VALLIS Rachael | 2718 - WEARMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 10D | |||
BRADFORD Sophie | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 10C | |||
FINNEGAN Evie | 872 - BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY | Ses. 1 | 7A | |||
BW2 - Barebow Women Under 18 | ||||||
STANLEY-WRIGHT Kaci | 1011 - SOAR VALLEY ARCHERS | Ses. 1 | 11C | |||
CHUMBER Amelia | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Ses. 1 | 8B | |||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
PLOWMAN Isabel | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 11B | |||
BRADFORD Sophie | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 10C | |||
FINNEGAN Evie | 872 - BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY | Ses. 1 | 7A | |||
BW3 - Barebow Women Under 15 | ||||||
GOLDSMITH Felicity | 1809 - TYNEDALE ARCHERS | Ses. 1 | 11A | |||
LETHBRIDGE Jessica | 2290 - R J D JUNIOR ARCHERS | Ses. 1 | 9D | |||
WILLIAMS Alexis | 829 - BRONTE ARCHERS | Ses. 1 | 8A | |||
BW4 - Barebow Women Under 12 | ||||||
JAMES Emma | 1141 - THIRSK BOWMEN | Ses. 1 | 4C | |||
JEFFERIES Eva | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 4D | |||
BW5 - Barebow Under 14 Women | ||||||
JONES Adriana | 725 - STRATFORD ARCHERS LTD | Ses. 1 | 5A | |||
CC1 - Mixed Compound Under 21 | ||||||
A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 22B | |||
RADIGAN Keith | 1474 - LARGS ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 21A | |||
RIDDING Dru | 2742 - LAKELAND ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 20B | |||
DAVIS Luke | 427 - ANDOVER ARCHERS | Ses. 1 | 20A | |||
BITTLES Robert | 430 - AC DELCO | Ses. 1 | 25B | |||
CC3 - Mixed Compound Under 15 | ||||||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 21C | |||
WRIGHT Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 24C | |||
BOYD Cairn | 1565 - LARGS JUNIOR | Ses. 1 | 23C | |||
HOPKINSON Holly | 831 - BARNSLEY AC | Ses. 1 | 24B | |||
CM1 - Compound Men Under 21 | ||||||
RADIGAN Keith | 1474 - LARGS ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 21A | |||
RIDDING Dru | 2742 - LAKELAND ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 20B | |||
DAVIS Luke | 427 - ANDOVER ARCHERS | Ses. 1 | 20A | |||
BITTLES Robert | 430 - AC DELCO | Ses. 1 | 25B | |||
CM2 - Compound Men Under 18 | ||||||
FAULKNER Ryan | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 23D | |||
RIDDING Alfie | 2742 - LAKELAND ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 22D | |||
MCCARTHY David Klim | 73 - CAMBRIA BOWMEN | Ses. 1 | 25A | |||
REES Ioan | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 22A | |||
CM3 - Compound Men Under 15 | ||||||
BOYD Cairn | 1565 - LARGS JUNIOR | Ses. 1 | 23C | |||
CW1 - Compound Women Under 21 | ||||||
A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 22B | |||
CW2 - Compound Women Under 18 | ||||||
COULAM Grace | 1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC | Ses. 1 | 24A | |||
BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 25D | |||
KENDAL Olivia | 174 - THE ANCIENT SOCIETY OF KILWINN | Ses. 1 | 23A | |||
MCGUANE Mia | 1952 - SITTINGBOURNE COMMUNITY COLLEG | Ses. 1 | 21D | |||
BRUGUIER Isabella | 312 - CRYSTAL PALACE BOWMEN | Ses. 1 | 25C | |||
SCOTT Chloe | 637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 20C | |||
WALKER Violet | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Ses. 1 | 24D | |||
POLLITT Jessica | 928 - NESTON COMPANY OF ARCHERS | Ses. 1 | 23B | |||
CW3 - Compound Women Under 15 | ||||||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 21C | |||
WRIGHT Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 24C | |||
HOPKINSON Holly | 831 - BARNSLEY AC | Ses. 1 | 24B |