Osallistujalista - Aakkosjärjestyksessä | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kilpailija | Tausta | Maa/Seura | Laji | Jakso | ||
A | ||||||
AIRAKSINEN Alissa | 13C | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
ALA-AHO Emmi | 22A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Naiset 20 | Jakso 1 | ||
ALANDER Amanda | 16A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
AULA Sanni | 6B | POJO - POHJAN JOUSI | Talja Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
F | ||||||
FRANTZ Selma | 10B | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
G | ||||||
GAETTI Lucas | 11C | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
GRÖNMAN Nestori | 7A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
H | ||||||
HAAPALA Otto-Mikael | 8B | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
HAAPALA Viljami | 1A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
HARILA Nea | 19C | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Naiset 20 | Jakso 1 | ||
HARILA Niko | 20A | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
HEIKKILÄ Atte | 2B | ART - ARTEMIS | Tähtäin Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
HEIKKINEN Kari | 11A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaisto Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
HEIKKINEN Kati | 6A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
HELALA Jade | 14C | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
HUNT Oliver | 21C | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
HUTTUNEN Viola | 5C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
J | ||||||
JALAJA Anniina | 13A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
K | ||||||
KALAJAINEN Lauri | 3B | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
KARLSTRÖM Anton | 8A | ART - ARTEMIS | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
KAUPPINEN Aleksi | 1B | ART - ARTEMIS | Tähtäin Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
KIVINIEMI Verneri | 18C | NH - NUOLI-HAUKAT | Talja Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOJOLA Niklas | 19A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOKKONEN Iina | 15C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
KORHONEN Aarni | 9C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaisto Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
KORKALAINEN Iida | 10C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaisto Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
KORMANO Luukas | 22C | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
KORTENIEMI Matti | 17A | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOSKI Senni | 4A | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
KUUSELA-OPAS Inka | 4C | JO-JU - JOUSI-JUSSIT | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
KUUSELA-OPAS Tuuli | 15B | JO-JU - JOUSI-JUSSIT | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
L | ||||||
LAAKKONEN Alex | 19B | HOOD - ROBIN HOOD | Vaisto Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
LAINE Atro | 12B | KU-RY - KURIKAN RYHTI | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
LIMINGOJA Inka | 15A | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
LUUKKONEN Roosa | 14A | WT - WILHELM TELL | Vaisto Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
M | ||||||
MÄKELÄ Aake | 3A | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
MARKLUND Jimi | 2A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
MATINLASSI Suvi | 20B | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Naiset 20 | Jakso 1 | ||
MIKKONEN Miira | 9A | WT - WILHELM TELL | Tähtäin Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
N | ||||||
NIEMINEN Camilla | 21A | WT - WILHELM TELL | Talja Naiset 20 | Jakso 1 | ||
O | ||||||
OJALA Meri | 21B | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Naiset 20 | Jakso 1 | ||
P | ||||||
PENTTILÄ Pinja | 12A | TJA - TAMPEREEN JOUSIAMPUJAT | Talja Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
PENTTINEN Tuuli | 8C | HOOD - ROBIN HOOD | Talja Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
PENTTINEN Ville | 17B | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
PETÄJÄ Aleksi | 16B | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
PETÄJÄ Niko | 22B | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
PIITTISJÄRVI Kaapo | 11B | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
PÖNNIÖ Leona | 13B | WT - WILHELM TELL | Vaisto Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
PUISTOSALO Elisabet | 20C | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Naiset 20 | Jakso 1 | ||
PURSIAINEN Topi | 2C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaisto Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
R | ||||||
RANTALA Manu | 5A | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
RAUTIAINEN Aleksi | 16C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
RIIPPI Joonas | 18A | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Talja Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
RIIPPI Mikko | 4B | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Talja Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
RUOTSALAINEN Samuel | 7C | HOOD - ROBIN HOOD | Vaisto Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
S | ||||||
SAARENKANGAS Onni-Severi | 6C | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
SAVOLAINEN Anni | 14B | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Tytöt 17 | Jakso 1 | ||
SELIN Maisa | 10A | NH - NUOLI-HAUKAT | Talja Tytöt 15 | Jakso 1 | ||
SELKÄINAHO Eemil | 18B | WT - WILHELM TELL | Talja Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
V | ||||||
VANHALA Mikael | 17C | ACH - ACHILLES | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
VIRTANEN Niilo | 5B | HOOD - ROBIN HOOD | Talja Juniorit 13 | Jakso 1 |