Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
ADTO - ASOC. DEP. TIRO CON ARCO OCCID | ||||||
CORDOBA ELIZONDO Ana María | 3B | Compound Compound 30M | Compound | |||
GONZÁLEZ AGÜERO Jarod | 1A | Compound Compound 30M | Compound | |||
MARCONI Juliana | 3A | Compound Compound 30M | Compound | |||
MURILLO AGUILAR Diego | 1B | Compound Compound 30M | Compound | |||
ALFARO HIDALGO Miguel | 5A | Compound Compound 40M | Compound | |||
BRENES CHAVARRÍA Steven | 4C | Compound Compound 40M | Compound | |||
CORDERO BUSTAMANTE David | 4B | Compound Compound 40M | Compound | |||
SOLANO AGUILAR Jorge William | 5B | Compound Compound 40M | Compound | |||
GONZALEZ RUIZ José Alonso | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
PARRA SERRANO Jose Angel | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
RAMIREZ CHACON Kimberly | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
SABORIO CARRASQUERO Rodrigo | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
CALDERON ALPIZAR Vayolet María | 3C | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
GONZÁLEZ OCAMPO José Daniel | 1A | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
LEANDRO SANCHEZ Gabriel | 1B | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
SELVA ALVARADO Josué | 2C | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
ALPIZAR ARROYO Diana | 7A | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
SANTAMARIA ARGUEDAS Camilla | 5B | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
WILCHEZ CAZAR Yonathan | 5A | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
ASTC - ASOC. DEP. TIRO CON ARCO ALAJU | ||||||
JIMENEZ ARIAS Alexander | 4A | Compound Compound 40M | Compound | |||
DURÁN COLMENÁREZ Darwin | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
ALVARADO MENA Jerney | 6A | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
CUNNINGHAM HYLTON Steve | 4C | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
ROSCIANO FUENTES Miguel | 7B | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
ATCR - ASOC. DEP. TIRO CON ARCO | ||||||
CHUKHAREZ ÁLVAREZ Alexey | 2B | Compound Compound 30M | Compound | |||
CORDERO CAMACHO Ariadna | 1C | Compound Compound 30M | Compound | |||
HERRERA SÁNCHEZ Ebert | 2A | Compound Compound 30M | Compound | |||
FERNANDEZ VAGLIO Luis | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
HERRERA LÓPEZ Ebert | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
LIZANO CHAVES Gerald | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
LONGHI CAMPOS Renato | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
SOLANO CASTRO Renata | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
SOSSA BRENES Francella | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
VALVERDE RAMÍREZ Reynaldo | Oficial Oficial | Ses. 0 | ||||
FERNANDEZ PALMA Valentina | 2B | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
GONZÁLEZ ORTIZ Jeslie | 3B | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
SALAS AGUILAR Gabriel | 3A | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
ULLOA CEDEÑO Gabriel | 1C | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
ZÚÑIGA SOBALVARRO Josselyn | 2A | Recurve Recurve 40M | Recurve | |||
DELGADO ZAMORA Dereck | 4A | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
DELGADO ZUÑIGA Bryan | 6B | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
GARBANZO CASTRO Gustavo | 5C | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
GARBANZO CASTRO José | 4B | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
JIMÉNEZ REDONDO Ariana Sofía | 7C | Recurve Recurve 50M | Recurve | |||
LONGHI EBORA Renzo | 6C | Recurve Recurve 50M | Recurve |