Participant List ordered by Target | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Athlete | Country Name | Event | |||
Session 1 | ||||||
1A | POWELL Daniel | 1810 - MOORSIDE AC | Recurve Men | |||
1B | OAKES Will | 971 - WILFORD BOWMEN | Recurve Under 21 Men | |||
1D | WHITMARSH Austin | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Recurve Men | |||
2A | MEDHURST Charlie | 692 - REDHILL ARCHERS | Recurve Men | |||
2B | LAPUZ Jason | 369 - HOWARD BOWMEN AC | Recurve Men | |||
2C | ARMSTRONG Josh | 786 - LONG MYND ARCHERS | Recurve Men | |||
2D | HALL Connor | 246 - WOKING AC | Recurve Women | |||
3A | WHITWORTH Liz | 692 - REDHILL ARCHERS | Recurve Women | |||
3B | PHILLIPS David | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | |||
3C | DAVIS Rich | 64 - CASTLE BOWMEN | Recurve Men | |||
4A | PIPER Eleanor | 246 - WOKING AC | Recurve Women | |||
4B | WEBB Peter | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
4C | RAWLINGS Lauren | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 21 Women | |||
4D | BELSHAW Emelia | 526 - BOWMEN OF BURLEIGH | Recurve Under 21 Women | |||
5A | MILSOM Tammy | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Women | |||
5B | CLAY Paul | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
5C | PIPER Louisa | 246 - WOKING AC | Recurve Under 21 Women | |||
5D | CLAMPIN Ian | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | Recurve Men | |||
6A | CLAMPIN Ella | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | Recurve Under 21 Women | |||
6B | EDWARDS Lee | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
6C | ADDISON William | 873 - NETHERMOSS ARCHERS | Recurve Men | |||
6D | PIGGOTT Callum | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 21 Men | |||
7A | MORILLO Rhys | 943 - NORTH CHESHIRE BOWMAN | Recurve Under 21 Men | |||
7B | SMART Johnny | 1141 - THIRSK BOWMEN | Recurve Under 21 Men | |||
7C | RADIGAN Cameron | 173 - AYR AC | Recurve Men | |||
7D | HAYDEN Gavin | 618 - SUPERMARINE BOWMEN | Recurve Men | |||
8A | BOYD Shay | 1474 - LARGS AC | Recurve Men | |||
8B | SMART Roger | 1141 - THIRSK BOWMEN | Recurve Men | |||
8C | JOYCE Darragh | 544 - BURNHAM COA | Recurve Under 21 Men | |||
8D | MCKAY Karen | 684 - WYRE FOREST COA | Recurve Women | |||
9A | HAVERS Megan | 1019 - BOWMEN OF GLEN | Recurve Under 18 Women | |||
9B | HUGHES Emelia | 731 - MERIDEN AC | Recurve Under 18 Women | |||
9C | TANG Midas | 366 - ABBEY BOWMEN (HERTS) | Recurve Under 18 Men | |||
9D | LINFIELD Holly | 259 - GUILDFORD AC | Recurve Under 18 Women | |||
10A | ALI Yusuf | 1019 - BOWMEN OF GLEN | Recurve Under 18 Men | |||
10B | ROBERTSON Meghan | 259 - GUILDFORD AC | Recurve Under 18 Women | |||
10C | MUNDAY-GILL Katie | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
10D | BROMLEY Archie | 989 - ARCHERS OF RAUNDS | Recurve Under 18 Men | |||
11A | FALLOUH Alia | 763 - LICHFIELD ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
11B | OAKLEY Max | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 18 Men | |||
11C | ROBERTS Samantha | 873 - NETHERMOSS ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
11D | GRAY Edward | 731 - MERIDEN AC | Recurve Under 18 Men | |||
12A | FOSTER Lizzie | 907 - CLEADON ARCHERS | Compound Women | |||
12B | A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 21 Women | |||
12C | BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 18 Women | |||
12D | BRYAN Jenny | 739 - BIRMINGHAM UNIVERSITY AC | Compound Women | |||
13A | LANE Thomas | 971 - WILFORD BOWMEN | Compound Men | |||
13B | WOOD Jack | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Compound Under 21 Men | |||
13C | CHAPPELL Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Women | |||
13D | PARTRIDGE Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 18 Women | |||
14A | BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Women | |||
14B | SPEED Daniel | 687 - STOURBRIDGE COA | Compound Men | |||
14C | SERVINI Rhiannon | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | |||
14D | MCGUANE Mia | 2245 - SITTINGBOURNE CCA | Compound Under 18 Women | |||
15A | HOLMES Jacquie | 697 - EVESHAM ARCHERS | Compound Women | |||
15B | TWIGG Justin | 2166 - LEDBURY AC | Compound Men | |||
15C | REES Ioan | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Under 18 Men | |||
15D | BOTTLE Chris | 672 - BROMYARD BOWMEN | Compound Men | |||
16A | MASSEY Barrie | 1810 - MOORSIDE AC | Barebow Men | |||
16B | MCGUANE Kevin | 2245 - SITTINGBOURNE CCA | Barebow Men | |||
16C | BROWNING Simon | 1697 - PERRISWOOD BOWMEN | Barebow Men | |||
16D | LOWE Pete | 731 - MERIDEN AC | Barebow Men | |||
Session 2 | ||||||
1A | POWELL Daniel | 1810 - MOORSIDE AC | Recurve Men | |||
1B | OAKES Will | 971 - WILFORD BOWMEN | Recurve Under 21 Men | |||
1D | WHITMARSH Austin | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Recurve Men | |||
2A | MEDHURST Charlie | 692 - REDHILL ARCHERS | Recurve Men | |||
2B | LAPUZ Jason | 369 - HOWARD BOWMEN AC | Recurve Men | |||
2C | ARMSTRONG Josh | 786 - LONG MYND ARCHERS | Recurve Men | |||
2D | HALL Connor | 246 - WOKING AC | Recurve Women | |||
3A | KHAN Biz | 687 - STOURBRIDGE COA | Recurve Men | |||
3B | PHILLIPS David | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | |||
3C | DAVIS Rich | 64 - CASTLE BOWMEN | Recurve Men | |||
4A | PIPER Eleanor | 246 - WOKING AC | Recurve Women | |||
4B | WEBB Peter | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
4C | COLLINS Jennifer | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Women | |||
4D | BELSHAW Emelia | 526 - BOWMEN OF BURLEIGH | Recurve Under 21 Women | |||
5A | MILSOM Tammy | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Women | |||
5B | CLAY Paul | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
5C | PIPER Louisa | 246 - WOKING AC | Recurve Under 21 Women | |||
5D | CLAMPIN Ian | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | Recurve Men | |||
6A | CLAMPIN Ella | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | Recurve Under 21 Women | |||
6B | EDWARDS Lee | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | |||
6C | ADDISON William | 873 - NETHERMOSS ARCHERS | Recurve Men | |||
6D | PIGGOTT Callum | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 21 Men | |||
7A | MORILLO Rhys | 943 - NORTH CHESHIRE BOWMAN | Recurve Under 21 Men | |||
7B | SMART Johnny | 1141 - THIRSK BOWMEN | Recurve Under 21 Men | |||
7C | RADIGAN Cameron | 173 - AYR AC | Recurve Men | |||
7D | HAYDEN Gavin | 618 - SUPERMARINE BOWMEN | Recurve Men | |||
8A | BOYD Shay | 1474 - LARGS AC | Recurve Men | |||
8B | SMART Roger | 1141 - THIRSK BOWMEN | Recurve Men | |||
8C | JOYCE Darragh | 544 - BURNHAM COA | Recurve Under 21 Men | |||
8D | MCKAY Karen | 684 - WYRE FOREST COA | Recurve Women | |||
9A | HAVERS Megan | 1019 - BOWMEN OF GLEN | Recurve Under 18 Women | |||
9B | HUGHES Emelia | 731 - MERIDEN AC | Recurve Under 18 Women | |||
9C | TANG Midas | 366 - ABBEY BOWMEN (HERTS) | Recurve Under 18 Men | |||
9D | LINFIELD Holly | 259 - GUILDFORD AC | Recurve Under 18 Women | |||
10A | ALI Yusuf | 1019 - BOWMEN OF GLEN | Recurve Under 18 Men | |||
10B | ROBERTSON Meghan | 259 - GUILDFORD AC | Recurve Under 18 Women | |||
10C | MUNDAY-GILL Katie | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
10D | BROMLEY Archie | 989 - ARCHERS OF RAUNDS | Recurve Under 18 Men | |||
11A | FALLOUH Alia | 763 - LICHFIELD ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
11B | OAKLEY Max | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Recurve Under 18 Men | |||
11C | ROBERTS Samantha | 873 - NETHERMOSS ARCHERS | Recurve Under 18 Women | |||
11D | GRAY Edward | 731 - MERIDEN AC | Recurve Under 18 Men | |||
12A | CARTER Tony | 687 - STOURBRIDGE COA | Compound Men | |||
12B | A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 21 Women | |||
12C | BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 18 Women | |||
12D | BRYAN Jenny | 739 - BIRMINGHAM UNIVERSITY AC | Compound Women | |||
13A | LANE Thomas | 971 - WILFORD BOWMEN | Compound Men | |||
13B | WOOD Jack | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Compound Under 21 Men | |||
13C | CHAPPELL Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Women | |||
13D | PARTRIDGE Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Under 18 Women | |||
14A | BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Women | |||
14B | SPEED Daniel | 687 - STOURBRIDGE COA | Compound Men | |||
14C | SERVINI Rhiannon | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | |||
14D | WRAGG Mark | 687 - STOURBRIDGE COA | Compound Men | |||
15A | HOLMES Jacquie | 697 - EVESHAM ARCHERS | Compound Women | |||
15B | TWIGG Justin | 2166 - LEDBURY AC | Compound Men | |||
15C | REES Ioan | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Under 18 Men | |||
15D | BOTTLE Chris | 672 - BROMYARD BOWMEN | Compound Men | |||
16A | MASSEY Barrie | 1810 - MOORSIDE AC | Barebow Men | |||
16B | MCGUANE Kevin | 2245 - SITTINGBOURNE CCA | Barebow Men | |||
16C | BROWNING Simon | 1697 - PERRISWOOD BOWMEN | Barebow Men | |||
16D | LOWE Pete | 731 - MERIDEN AC | Barebow Men |