Deltagarlista sorterad på land/förening |
---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång |
---|
1617 - FLENS IF |
---|
PIHL Jorma | 6C | Compound 60 Men | Omg. 1 |
2503 - IF KARLSVIK |
---|
ANDERSSON Patrik | 8C | Compound Men | Omg. 1 |
SKALBERG Andreas | 7C | Compound Men | Omg. 1 |
NILSSON Stefan | 18A | Recurve Men | Omg. 1 |
NILSSON Therése | 20D | Recurve Women | Omg. 1 |
2797 - LINDOME BK |
---|
BEIJER Linus | 22B | Recurve Men | Omg. 1 |
JACOBSSON Lukas | 23B | Recurve Men | Omg. 1 |
BJERENDAL Christine | 19A | Recurve Women | Omg. 1 |
MIRIC-SMOJVER Sara | 20A | Recurve Women | Omg. 1 |
3818 - STOCKHOLMS BK |
---|
PETTERSSON Leo | 15B | Barebow Men | Omg. 1 |
DE FARFALLA Max | 9B | Compound Men | Omg. 1 |
IRIGOYEN Gonzalo | 18D | Recurve Men | Omg. 1 |
7822 - BK VILDKANINEN |
---|
LERBERG Micael | 7D | Compound Men | Omg. 1 |
ANDERSSON Jan-Åke | 21B | Recurve Men | Omg. 1 |
GANNHOLM Rebekka | 20B | Recurve Women | Omg. 1 |
7826 - SANDVIKENS BSK |
---|
LARSSON Mikael | 22A | Recurve Men | Omg. 1 |
ZETTERGREN Roger | 23A | Recurve Men | Omg. 1 |
LARSSON BROLUND Karin | 19D | Recurve Women | Omg. 1 |
7829 - BS GOTHIA |
---|
WIDEGREN Peter | 8D | Compound Men | Omg. 1 |
7833 - KUNGÄLVS BSK |
---|
DYMÉN Fredrik | 22D | Recurve Men | Omg. 1 |
DYMÉN Loke | 5B | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 |
7838 - HALMSTADS BF |
---|
GIDENSKÖLD Carl Henrik | 10A | Compound Men | Omg. 1 |
GIDENSKÖLD Ulf | 13C | Recurve 60 Men | Omg. 1 |
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK |
---|
ANDERSSON Freya | 21C | Recurve Women | Omg. 1 |
7864 - BK GRIPEN |
---|
MOSÉN Peter | 7B | Compound Men | Omg. 1 |
OLSSON Linus | 8B | Compound Men | Omg. 1 |
LARSSON Julia | 11A | Compound Women | Omg. 1 |
7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB |
---|
LIMÅS Joakim | 9A | Compound Men | Omg. 1 |
MOSÉN Simon | 8A | Compound Men | Omg. 1 |
STRÖMBERG Linus | 7A | Compound Men | Omg. 1 |
HEDENVANG Kevin | 22C | Recurve Men | Omg. 1 |
MOSÉN Jacob | 23C | Recurve Men | Omg. 1 |
7878 - HUSKVARNA BK |
---|
STÅHLKRANTZ Dennis | 23D | Recurve Men | Omg. 1 |
STÅHLKRANTZ Sofie | 11D | Compound Women | Omg. 1 |
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN |
---|
JOHANSSON Håkan | 9D | Compound Men | Omg. 1 |
RINGSTRÖM Jaqueline | 11C | Compound Women | Omg. 1 |
7888 - BK DANAPILEN |
---|
BOJANIC DENNIUS Niki | 21A | Recurve Women | Omg. 1 |
7897 - BSK UVEN |
---|
WINSENNE Jennifer | 11B | Compound Women | Omg. 1 |
7911 - BS KIL |
---|
MALM Leif | 6B | Compound 60 Men | Omg. 1 |
7913 - BK FJÄDERN |
---|
SVENSSON Åke | 14B | Barebow Men | Omg. 1 |
LARSSON Daniel | 10B | Compound Men | Omg. 1 |
7916 - KRISTINEHAMNS BSK |
---|
WENNEBERG Carl | 4A | Compound Under 16 Men | Omg. 1 |
7920 - ÄLVENÄS BSK |
---|
ANDERSSON Eddy | 6A | Compound 60 Men | Omg. 1 |
7936 - TROLLHÄTTANS BÅGSKYTTEKLUBB |
---|
TAPPER Torbjörn | 13D | Recurve 60 Men | Omg. 1 |
7943 - FINSPÅNGS BSK |
---|
ALARCON Artiom | 18C | Recurve Men | Omg. 1 |
7944 - BK FRISKYTTARNA |
---|
ARVEHELL Berryl | 13A | Recurve 60 Men | Omg. 1 |
ROSENQVIST Elias | 16A | Recurve Under 21 Men | Omg. 1 |
36531 - NORA BSK |
---|
EMANUELSSON Pehr | 10C | Compound Men | Omg. 1 |
39828 - LINKÖPINGS SKF |
---|
BOLIN Othilia | 19B | Recurve Women | Omg. 1 |
40680 - JÄRNVÄGENS BF |
---|
ANDERSSON Fredrik | 14D | Barebow Men | Omg. 1 |
NILSSON Axel | 14A | Barebow Men | Omg. 1 |
PERSSON Jon | 15C | Barebow Men | Omg. 1 |
ROHLIN Ludvig | 15A | Barebow Men | Omg. 1 |
OTTO ERIKSSON Isak | 3D | Barebow Under 16 Men | Omg. 1 |
DELLRUP Elias | 18B | Recurve Men | Omg. 1 |
HOLST NORGREN Alvin | 2A | Recurve Under 13 Men | Omg. 1 |
REINWALDS Amelia | 3A | Barebow Under 16 Women | Omg. 1 |
OTTOSSON Tilde | 14C | Barebow Women | Omg. 1 |
CARLSSON Alva | 19C | Recurve Women | Omg. 1 |
LUNDBLAD Lina | 20C | Recurve Women | Omg. 1 |
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB |
---|
TATE Jonathan | 3B | Barebow Under 16 Men | Omg. 1 |