Participant List ordered by Event |
---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target |
---|
B50W - Bristol 2 Barebow Women 50+ |
---|
WRIGHT Linda | 649 - YELVERTON B | Ses. 1 | 8B |
BMU16 - Barebow Men - Bristol II |
---|
BURRINGTON Jeffrey | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 8D |
BNM - Barebow Men - National |
---|
REES Phillip | 662 - EXETER C OF A | Ses. 2 | 7C |
BU18WB3 - Barebow Women U18 - Bristol III |
---|
BURRINGTON Leelee | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 11B |
BW - Hereford Barebow Women |
---|
RICHARDS Mic | 668 - B OF THE TORS | Ses. 1 | 7A |
CM - York Compound Men |
---|
NICHOLAS David | 4 - ARCHERY GB | Ses. 1 | 2B |
SCOTT Andrew | 637 - B OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 2C |
NASH David | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 2A |
CMU18 - Compound Men - Hereford/Bristol I |
---|
COLLINS Matthew | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 5B |
HAWKINS John Bolus | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 5D |
CNU21M - Compound Men U21 - National |
---|
RICHARDSON Corey | 649 - YELVERTON B | Ses. 2 | 5C |
CW - Hereford Compound Women |
---|
SCOTT Chloe | 637 - B OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 5A |
L50M - Hereford Longbow Men 50+ |
---|
WHITE Neill | 649 - YELVERTON B | Ses. 1 | 7D |
LM - York Longbow Men |
---|
YEATES Michael | 605 - BOWMEN OF LYTCHETT | Ses. 1 | 1A |
APLIN Anthony | 654 - REDRUTH A | Ses. 1 | 1D |
CHOPPING Chris | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 1C |
WILLIAMS Scott | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 1B |
LW - Hereford Longbow Women |
---|
SEMMENS Charlie | 659 - KENWITH CO A | Ses. 1 | 7B |
R50M - Hereford Recurve Men 50+ |
---|
HOWELL David | 4 - ARCHERY GB | Ses. 1 | 6A |
R50MU14 - Recurve 50+ Men - Bristol IV |
---|
STAPLES Jamie | 648 - TORQUAY C OF A | Ses. 1 | 12A |
R50MU15 - Recurve 50+ Men - Bristol III |
---|
PENGILLEY John | 649 - YELVERTON B | Ses. 1 | 10C |
KOTZE Leon | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 10B |
R50WU16 - Recurve 50+ Women - Bristol III |
---|
THORNE Tina | 662 - EXETER C OF A | Ses. 1 | 11A |
RM - York Recurve Men |
---|
SHAPLAND Stuart | 1439 - BARNSTAPLE AC | Ses. 1 | 4C |
SMALE Wayne | 1439 - BARNSTAPLE AC | Ses. 1 | 3C |
BROOKES Peter | 1554 - WELLINGTON B | Ses. 1 | 3B |
HICKS Nicholas | 637 - B OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 3A |
RICHARDSON Peter | 650 - PAIGNTON A | Ses. 1 | 4A |
DANCE Trevor | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 3D |
DAY Jon | 668 - B OF THE TORS | Ses. 1 | 4B |
RMU15 - Recurve Men - Bristol III |
---|
MUNNS Kieron | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 11C |
RMU16 - Recurve Men - Bristol II |
---|
PRUDEN Jamie | 649 - YELVERTON B | Ses. 1 | 8C |
RN50M50 - Recurve 50+ Men - National 50 |
---|
MURDOCH Rob | 667 - BRIXHAM A | Ses. 2 | 9A |
RU14W - Bristol 4 Women Recurve Under 14 |
---|
KNOWLES Saffron | 637 - B OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 12B |
RU18MB3 - Recurve Men U18 - Bristol III |
---|
KOTZE Maxleander | 667 - BRIXHAM A | Ses. 1 | 10A |
RU18W - Bristol 2 Women Recurve Under 18 |
---|
BRADFORD Sophie | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 8A |
RW - Hereford Recurve Women |
---|
NICHOLAS Lucy | 4 - ARCHERY GB | Ses. 1 | 6C |
WILLIAMS Karen | 660 - EXMOUTH A | Ses. 1 | 6B |
FREEMAN Sarah | 668 - B OF THE TORS | Ses. 1 | 6D |