Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
ÅL - MARIEHAMNS BF R.F | ||||||
ALLINEN Petri | 5D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
ROLFI Daniele | 4D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
2503 - IF KARLSVIK | ||||||
SKALBERG Andreas | 9D | Compound Men | Omg. 1 | |||
NILSSON Stefan | 6B | Recurve Men | Omg. 1 | |||
NILSSON Therése | 7B | Recurve Women | Omg. 1 | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
MIRIC-SMOJVER Sara | 7C | Recurve Women | Omg. 1 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
PETTERSSON Leo | 12A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
SOBEL Jon | 13A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
DE FARFALLA Max | 9B | Compound Men | Omg. 1 | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 4C | Recurve Men | Omg. 1 | |||
VIDELL Hugo | 8A | Recurve Under 21 Men | Omg. 1 | |||
WIKNER Meya | 11A | Recurve 21 Women | Omg. 1 | |||
VIDELL Ebba | 15C | Recurve Under 16 Women | Omg. 1 | |||
FORSSELL Paulina | 6C | Recurve Women | Omg. 1 | |||
JANGNÄS Erika | 5C | Recurve Women | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
ERIKSSON Kjell | 11B | Recurve 50 Men | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 12B | Recurve 50 Men | Omg. 1 | |||
7822 - BK VILDKANINEN | ||||||
LERBERG Micael | 10C | Compound Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Jan-Åke | 4B | Recurve Men | Omg. 1 | |||
GANNHOLM Rebekka | 5B | Recurve Women | Omg. 1 | |||
7826 - SANDVIKENS BSK | ||||||
LARSSON Mikael | 5A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
ZETTERGREN Roger | 4A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
LARSSON BROLUND Karin | 6A | Recurve Women | Omg. 1 | |||
7856 - PITEÅ BK | ||||||
JOHANSSON Rickard | 10A | Compound Men | Omg. 1 | |||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
RINGSTRÖM Jaqueline | 10D | Compound Women | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
ROOZBAHANI Danial | 9A | Compound Men | Omg. 1 | |||
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | ||||||
EK Adrian | 15B | Barebow Under 21 Men | Omg. 1 | |||
BEGLARI Masoud | 9C | Compound Men | Omg. 1 | |||
WERNER Leo | 17A | Compound Under 16 Men | Omg. 1 | |||
KARLSSON Lotta | 18B | Longbow 50 Women | Omg. 1 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
LÖNNKVIST Erik | 16B | Barebow 60 Men | Omg. 1 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
LINDBERG Johan | 7D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
SCUKA Axel | 6D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
7944 - BK FRISKYTTARNA | ||||||
ROSENQVIST Elias | 8C | Recurve Under 21 Men | Omg. 1 | |||
MODIG Renee | 13B | Recurve 50 Men | Omg. 1 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
MARKUSSEN Jesper | 11C | Recurve 21 Men | Omg. 1 | |||
TÖTTERMAN Mikael | 12C | Recurve 50 Men | Omg. 1 | |||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 15A | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
39815 - IF ULVARNA BSK | ||||||
FELDWISCH Robert | 12D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ZIPLIES Hartmut | 11D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
WALLSTRÖM Theo | 18C | Barebow Under 16 Men | Omg. 1 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
VARGA Emil | 8B | Recurve Under 21 Men | Omg. 1 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
ANDERSSON Jonatan | 7A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
41659 - KALMAR BS | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 10B | Compound Men | Omg. 1 | |||
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
LINDKVIST Åke | 16A | Barebow 60 Men | Omg. 1 | |||
TATE Jonathan | 18A | Barebow Under 16 Men | Omg. 1 | |||
ALVEBLAD Stefan | 13C | Recurve 50 Men | Omg. 1 |