Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla | |||
B - Barebow | ||||||
PETTERSSON Leo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 12A | |||
SOBEL Jon | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 13A | |||
FELDWISCH Robert | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 12D | |||
ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 11D | |||
B60M - Barebow 60 Men | ||||||
LINDKVIST Åke | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 16A | |||
LÖNNKVIST Erik | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 16B | |||
BM - Barebow Men | ||||||
PETTERSSON Leo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 12A | |||
SOBEL Jon | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 13A | |||
FELDWISCH Robert | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 12D | |||
ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 11D | |||
BU16M - Barebow Under 16 Men | ||||||
WALLSTRÖM Theo | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 18C | |||
TATE Jonathan | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 18A | |||
BU21 - Barebow Under 21 | ||||||
EK Adrian | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 15B | |||
BU21M - Barebow Under 21 Men | ||||||
EK Adrian | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 15B | |||
C - Compound | ||||||
SKALBERG Andreas | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 9D | |||
DE FARFALLA Max | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 9B | |||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 10B | |||
LERBERG Micael | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 10C | |||
JOHANSSON Rickard | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 10A | |||
RINGSTRÖM Jaqueline | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 10D | |||
ROOZBAHANI Danial | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 9A | |||
BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 9C | |||
CM - Compound Men | ||||||
SKALBERG Andreas | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 9D | |||
DE FARFALLA Max | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 9B | |||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 10B | |||
LERBERG Micael | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 10C | |||
JOHANSSON Rickard | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 10A | |||
ROOZBAHANI Danial | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 9A | |||
BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 9C | |||
CU16M - Compound Under 16 Men | ||||||
WERNER Leo | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 17A | |||
CW - Compound Women | ||||||
RINGSTRÖM Jaqueline | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 10D | |||
L50W - Longbow 50 Women | ||||||
KARLSSON Lotta | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 18B | |||
R - Recurve | ||||||
NILSSON Stefan | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 6B | |||
MIRIC-SMOJVER Sara | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 7C | |||
FORSSELL Paulina | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 6C | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 4C | |||
JANGNÄS Erika | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 5C | |||
ANDERSSON Jonatan | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 7A | |||
ANDERSSON Jan-Åke | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 4B | |||
GANNHOLM Rebekka | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 5B | |||
LARSSON BROLUND Karin | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 6A | |||
LARSSON Mikael | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 5A | |||
ZETTERGREN Roger | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 4A | |||
LINDBERG Johan | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 7D | |||
SCUKA Axel | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 6D | |||
ALLINEN Petri | ÅL - MARIEHAMNS BF R.F | Omg. 1 | 5D | |||
ROLFI Daniele | ÅL - MARIEHAMNS BF R.F | Omg. 1 | 4D | |||
R21M - Recurve 21 Men | ||||||
MARKUSSEN Jesper | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 11C | |||
R21W - Recurve 21 Women | ||||||
WIKNER Meya | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 11A | |||
R50M - Recurve 50 Men | ||||||
TÖTTERMAN Mikael | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 12C | |||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 11B | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 12B | |||
ALVEBLAD Stefan | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 13C | |||
MODIG Renee | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 13B | |||
RM - Recurve Men | ||||||
NILSSON Stefan | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 6B | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 4C | |||
ANDERSSON Jonatan | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 7A | |||
ANDERSSON Jan-Åke | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 4B | |||
LARSSON Mikael | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 5A | |||
ZETTERGREN Roger | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 4A | |||
LINDBERG Johan | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 7D | |||
SCUKA Axel | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 6D | |||
ALLINEN Petri | ÅL - MARIEHAMNS BF R.F | Omg. 1 | 5D | |||
ROLFI Daniele | ÅL - MARIEHAMNS BF R.F | Omg. 1 | 4D | |||
RU16M - Recurve Under 16 Men | ||||||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 15A | |||
RU16W - Recurve Under 16 Women | ||||||
VIDELL Ebba | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 15C | |||
RU21 - Recurve Under 21 | ||||||
VIDELL Hugo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 8A | |||
VARGA Emil | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 8B | |||
ROSENQVIST Elias | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 8C | |||
RU21M - Recurve Under 21 Men | ||||||
VIDELL Hugo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 8A | |||
VARGA Emil | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 8B | |||
ROSENQVIST Elias | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 8C | |||
RW - Recurve Women | ||||||
NILSSON Therése | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 7B | |||
MIRIC-SMOJVER Sara | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 7C | |||
FORSSELL Paulina | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 6C | |||
JANGNÄS Erika | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 5C | |||
GANNHOLM Rebekka | 7822 - BK VILDKANINEN | Omg. 1 | 5B | |||
LARSSON BROLUND Karin | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 6A |