1A | QALYSH ARSH Bin Azizan | 3Q - 3Q ARCHERY TEAM SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
1B | MUHAMMAD ADAM HAZIQ Bin Mohd Shahril Azhar | TKAC - THE KILAU ARCHERY KELAB SELANG | Recurve LELAKI Men |
1C | MUHAMMAD DARWISY AQLAN Bin Izham | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
2A | DHUHA BUKHARI Bin Khiril Afizi | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
2B | KAVINESH Ganesan | SJKT - SJKT PUSAT TELOK DATOK SELANGO | Recurve LELAKI Men |
2C | MUHAMMAD LATIFF MIRZA Bin Mohamad Sukri | KMAS - KELAB MEMANAH AL-KHALIFAH SUNG | Recurve LELAKI Men |
3A | AFFAN ZAFEER Bin Azme | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
3B | MUHAMMAD IMAN RIRAZT Bin Mohamad Azlin | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
3C | AVYINAS RAU A/l S Raivin | CUTA - CUT ARCHERY PULAU PINANG | Recurve LELAKI Men |
4A | MUHAMMAD HAZIQ HASBULLAH Bin Muhamad Hasfarid | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
4B | SIM TSE Bin | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
4C | MUHAMAD BILAL MUBEEN Bin Mohd Izuan | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve LELAKI Men |
5A | CHEONG NUO Den | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
5B | MUHAMAD BILAL HASEEB Bin Mohd Izuan | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve LELAKI Men |
5C | AISY HAKEEM Bin Mohd Syuwari | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
6A | MUHAMMAD FIRDAUS DANIAL Bin Solahuddin | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
6B | MOHD HAIKAL HAKIMI Bin Ahmad | FORCE - THE FORCE ARCHERY CLUB | Recurve LELAKI Men |
6C | AHMAD AMNI Bin Abdul Rahman | ABWNAC - ABWNAC JR PERAK | Recurve LELAKI Men |
7A | OWEN LIM Zun Wen | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
7B | MUHAMMAD DANIAL FIRAS Bin Zainuddin | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
7C | MUHAMMAD ALFATIH RIZQ Bin Basyir Marwan | ABWNAC - ABWNAC JR PERAK | Recurve LELAKI Men |
8A | MUHAMMAD ASFA RIDAUDDIN Bin Romizal Amir | ABWNAC - ABWNAC JR PERAK | Recurve LELAKI Men |
8B | SYEF MOHAMAD ZAFRAN Bin Syed Dzul | SKP - SK PEKAN RABU PERAK | Recurve LELAKI Men |
8C | MUHAMMAD IRFAN Bin Mohd Yusuff | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
9A | VINNAY A/l Renganathan | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
9B | ADAM AMSYAR Bin Afiq Syazwan | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
9C | MUHAMMAD ZIYAD ALHARITH Bin Syalikh Nizar | KEIJI - KEIJI JADE ARCHERY CLUB (KJAC) | Recurve LELAKI Men |
10A | ZHAFRAN WAHIEY Bin Abdul Rasid | SKKA - SK KULIM ARCHERY TEAM KEDAH | Recurve LELAKI Men |
10B | VARMAN A/l Renganathan | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
10C | MUHAMMAD HAZIQ AIMAN Bin Azmi | SKS - SK SERI AMPANG PERAK | Recurve LELAKI Men |
11A | KAVINESH A/l Kesavan | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve LELAKI Men |
11B | MUHAMMAD ADIB ADAM Bin Azmi | SKS - SK SERI AMPANG PERAK | Recurve LELAKI Men |
11C | MUHAMMAD EILHAM ROZIQQIN Bin Mohd Taib | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve LELAKI Men |
12A | MUHAMMAD ESHAN Bin Mohd Sani | SKS - SK SERI AMPANG PERAK | Recurve LELAKI Men |
12B | VEYDESSH A/l Saravanan | SJKTB - SJKT BUKIT MERTAJAM PULAU PINA | Recurve LELAKI Men |
12C | GHAURRAVV A/l Gunaraj | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve LELAKI Men |
13A | THIVIYAN A/l Navina Segar | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve LELAKI Men |
13B | MUHAMMAD HAFIZUL NAFI Bin Mohd Isa | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve LELAKI Men |
13C | FAIZ FAYSAL Bin Syaiful Niza | EPAAC - EAGLE PRO ARCHERY ACADEMY (EPA | Recurve LELAKI Men |
14A | MUHAMMAD IZZUDDIN EL Bin Mohd Nazri | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve LELAKI Men |
14B | SARRVENTHIRAN A/l Yogen | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve LELAKI Men |
14C | MOHAMAD ZAFRI DANISH Bin Muzafar Shah | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve LELAKI Men |
15A | MUHAMMAD AMMAR Bin Mohamad Fadzli Shah | EPAAC - EAGLE PRO ARCHERY ACADEMY (EPA | Recurve LELAKI Men |
15B | MUHAMMAD YUSSUF DANIYAL Bin Mohd Fairoz | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve LELAKI Men |
15C | SANJEEVAN A/l Vadivel | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve LELAKI Men |
16A | HAZIZ ISKANDAR Bin Raimi Jafni | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve LELAKI Men |
16B | MUHAMMAD YUSUF HANIEF Bin Abdul Razak | KMAS - KELAB MEMANAH AL-KHALIFAH SUNG | Recurve LELAKI Men |
16C | MUHAMMAD HADIF Bin Huslizain | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve LELAKI Men |
17A | M. ILHAM EFFENDI Bin Mohd Effendi | ABWNAC - ABWNAC JR PERAK | Recurve LELAKI Men |
17B | AQEIL AFZAL Bin Abd Rahman | 3AR - 3AR ACADEMY SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
17C | DZUL AMSYAR BENJAMIN Bin Dzul Helmi | KWJ - KELAB WIRA JUNIOR KL | Recurve LELAKI Men |
18A | ABDULLAH NAUFAL Bin Mohd Redhuan | SKL - SK LEPAR PAHANG | Recurve LELAKI Men |
18B | MUHAMMAD SYABIL DARWISY Bin Shamsudin | PSDS - PERSENDIRIAN SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
18C | NG WENG Kit | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve LELAKI Men |
19A | ILHAM DHIYA’ Bin Azizi | PLDM - PLD MARAN PAHANG | Recurve LELAKI Men |
19B | MUHAMAD FITRI HAMIZI Bin Muhamad Hairi | SKKA - SK KULIM ARCHERY TEAM KEDAH | Recurve LELAKI Men |
19C | MUHAMMAD AIDIL SYAHMI Bin Ahmad Sapawi | SRI - SEK REN ISLAM AL-UMMAH CHEMOR | Recurve LELAKI Men |
20A | DANIAL QAYYIM Bin Mohd Radzuan | SRI - SEK REN ISLAM AL-UMMAH CHEMOR | Recurve LELAKI Men |
20B | MUHAMMAD AKIFF ZAMANI Bin Rosmaini | SRI - SEK REN ISLAM AL-UMMAH CHEMOR | Recurve LELAKI Men |
20C | MUHAMMAD ADAM HAIKAL Bin Ahmad Haffes | USJ20 - SK USJ 20 SELANGOR | Recurve LELAKI Men |
1A | QYRA SAIRYSH Binti Azizan | 3Q - 3Q ARCHERY TEAM SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
1B | KHAIRUN NAJWA MAISARA Binti Mohd Khairul Azam | KEIJI - KEIJI JADE ARCHERY CLUB (KJAC) | Recurve PEREMPUAN Women |
1C | ROSE IMAN AMANI Binti Roshazly | KMTS - KELAB MEMANAH TALHAH SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
2A | SARAH AFIQAH Binti Shahafzan | VCAP - V CLUB ARCHERY PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
2B | AMNI NAFISAH Binti Mohd Norakmal | KEIJI - KEIJI JADE ARCHERY CLUB (KJAC) | Recurve PEREMPUAN Women |
2C | ADRA MAYESA Binti Nor Idzuwan | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
3A | AUNI MARYAM Binti Nor Idzuwan | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
3B | NUR ALIA Binti Mohd Fadhli | F&M - F&M ARCHERY BP JOHOR | Recurve PEREMPUAN Women |
3C | NIRANJANAA Ganesan | SJKT - SJKT PUSAT TELOK DATOK SELANGO | Recurve PEREMPUAN Women |
4A | NURFILZAHTUL A’ISYAH Binti Azhar | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
4B | NUR ZAKIRAH SYAMIMI Binti Mohd Said | SSTP - SK SG TUNGKU PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
4C | NUR ALEESYA HUMAIRA Binti Affendi | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
5A | IMAN NASUHA Binti Khiril Afizi | KMJS - KELAB MEMANAH JUARA SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
5B | AIMI NUR MIRZA Binti Md Hafizal | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
5C | NUR AUNI AWATIF Binti Mohd Redzuan | SKT - SK TELOK MENEGON SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
6A | FATHONAH NUR IMAN Binti Norzaidi | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
6B | SOPHIE WOO Ern Ning | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |
6C | PUTRI IMAN NUR'AISYA Binti Ismail Hashim | SKUSJ - SK USJ 20 SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
7A | LAI Jie Lynn | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |
7B | DAMIA NUR INSYIRAH Binti Mohd Yusuff | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
7C | ZARA ZAHIRAH Binti Fairul Fadillah | SKJE - SEK KEB JALAN EMPAT SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
8A | HUTHRA A/p Renganathan | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |
8B | HIDAYATI HANISAH Binti Mohd Saleh | SIRAJ - SIRAJ ABU DZAR AL-GHIFARI KL | Recurve PEREMPUAN Women |
8C | DAMIA NUR IMAN Binti Mohd Yusuff | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
9A | PUTI ARISSA ERYNA Binti Mohd Faizal | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
9B | AMANDA OOI Shi Ru | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |
9C | NUR HASANAH Binti Roslan | SKKA - SK KULIM ARCHERY TEAM KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
10A | NUR’AISYAH RAFHANAH Binti Nor Bairezwan | AMTS - AKADEMI MEMANAH THALHAH SELANG | Recurve PEREMPUAN Women |
10B | THAANIYA SHRREE A/p Palany | SJKTS - SJKT SARASWATI SUNGAI PETANI K | Recurve PEREMPUAN Women |
10C | DAMIA HUMAIRA Binti Zulazman | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
11A | SHURABEHARRYNI A/p Sharavanan | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve PEREMPUAN Women |
11B | NURUL AWATIF ZAHRA Binti Mohd Rizallmin | KMKK - KELAB MEMANAH KUALA KANGSAR PE | Recurve PEREMPUAN Women |
11C | SITI ROHADATUL’AISY Binti Ahmad Solhi | SKTL - SK TANAH LIAT PULAU PINANG | Recurve PEREMPUAN Women |
12A | ALIKHA AIENN Binti Mohd Fitri Azi | SKKT - SEKOLAH KEB TUNJUK LAUT JOHOR | Recurve PEREMPUAN Women |
12B | AMNI AMIRA SAFFIYA Binti Mohd Hanafi | SKKA - SK KULIM ARCHERY TEAM KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
12C | THYPIKAHARYNEE A/p Sharavanan | AVID - AVID ARCHERY SPORT CLUB | Recurve PEREMPUAN Women |
13A | QASEH SYIFA AULIYA Binti Abdul Haq | SEMENTA - SEMENTA DE'ARCHERY RANGE SELAN | Recurve PEREMPUAN Women |
13B | KASIH IESYA NATASHA Binti Noor Azrin | AMDM - AKADEMI MEMANAH DARUL MAKMUR | Recurve PEREMPUAN Women |
13C | NUR LIYANA Binti Mohd Fadhli | F&M - F&M ARCHERY BP JOHOR | Recurve PEREMPUAN Women |
14A | NURUL SAIRA ADINA Binti Shamsul Anuar | SSTP - SK SG TUNGKU PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
14B | AUNI ADLEA Binti Abd Rahman | 3AR - 3AR ACADEMY SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
14C | NURFARYSHA Binti Fazrul Ridzan | GANDAF - GANDAF ARCHERY TEAM PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
15A | NUR DAMIA UZMA Binti Muhamad Rizam | SSTP - SK SG TUNGKU PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
15B | NURFATIHA Binti Fazrul Ridzan | GANDAF - GANDAF ARCHERY TEAM PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
15C | NUR AUNI BATRISYIA Binti Khairul Azam | SSTP - SK SG TUNGKU PERAK | Recurve PEREMPUAN Women |
16A | NUR AIN MARISSA Binti Shakirin | SKG - SK GOPENG TAMAN GOPENG BARU PE | Recurve PEREMPUAN Women |
16B | NURUL ISLAM Binti Mohamed Sham | WAW - WAW ARCHERY CLUB JOHOR | Recurve PEREMPUAN Women |
16C | NUR ADELIA NAURAH Binti AHMAD NAZLI | MUE - MUEZZA ARCHERY ACADEMY | Recurve PEREMPUAN Women |
17A | NUR FARHA HAFIYA Binti Muhamad Hairi | SKKA - SK KULIM ARCHERY TEAM KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
17B | NURDHIYA RAIHANA Binti Mohd Nazri | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve PEREMPUAN Women |
17C | NUR ADRIANA SOPHEA Binti Ahmad Sapawi | SRI - SEK REN ISLAM AL-UMMAH CHEMOR | Recurve PEREMPUAN Women |
18A | DHIYA HANA Binti Fadzlyasraf | SEKENDI - KELAB MEMANAH SK SEKENDI SABAK | Recurve PEREMPUAN Women |
18B | PUTRI NUR ARISSA SOFIA Binti Muhamad Haffizul | SRI - SEK REN ISLAM AL-UMMAH CHEMOR | Recurve PEREMPUAN Women |
18C | DHIA HANA Binti Zulazman | SKBL - SK BANDAR LAGUNA MERBOK KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
19A | SUMAYYAH HUMAIRA Binti Azman | PSDP - PERSENDIRIAN PAHANG | Recurve PEREMPUAN Women |
19C | NIAM Zianne | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |
20A | TAANIYA MITHRRA A/p Ravithan | SJK - SJKT SARASWATHY KEDAH | Recurve PEREMPUAN Women |
20B | NUR AILANI ZHAFIRA Binti Mohd Zulfadhli | 3Q - 3Q ARCHERY TEAM SELANGOR | Recurve PEREMPUAN Women |
20C | LANA Lee | BEST - BEST ARCHERY ACADEMY KUALA LUM | Recurve PEREMPUAN Women |