2. kolo ČESKOSLOVENSKÝ HALOVÝ POHÁR
2. kolo ČESKOSLOVENSKÝ HALOVÝ POHÁR
SPORTAcademy Hlohovec & Lukostřelba Kroměříž (ČR/SK)
Športová hala SPORTAcademy, Zábranie 40, Hlohovec, 9 Dec 2023
2. kolo ČESKOSLOVENSKÝ HALOVÝ POHÁR
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
ŠportovecKlubSkupinaTerčovnica
HL50M - Holý Luk Veteráni 50+
KUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 219B
MIKLETIČ JozefLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 219A
KRAJČÍK EduardLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 218D
ŠÁLEK VladimírLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 219D
KATONA TiborLPP - LUK KLUB POHODASes. 219C
HL50Z - Holý Luk Veteránky 50+
RAKOVSKÁ MonikaACG - ARCHERY CLUB GERONIMO TRNAVASes. 220A
SÁRKOVÁ GabrielaACG - ARCHERY CLUB GERONIMO TRNAVASes. 220C
BARTOŠOVÁ LudmilaOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 220B
HL60M - Holý Luk Veteráni 60+
ČULÁK JurajKSL - KŠL ROBIN ZVOLENSes. 221B
SPIŠÁK RadoslavLBB - LUKOSTRELECBBSes. 218B
LUTONSKÝ MilanLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 222C
BÁTORA ĽubomírLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 223D
ZAPLETAL ZdeněkPRS - LUKOSTŘELBA PROSTĚJOV, Z.S.Ses. 221D
KRÁTKY PavolSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 221A
ZÁHORSKÝ TiborSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 222A
JELÍNEK JozefSLL - SK LUKOSTŘELBA-LIBICHOV,Z.S.Ses. 221C
HL60Z - Holý Luk Veteránky 60+
LIPOVSKÁ MonikaLPP - LUK KLUB POHODASes. 222B
SEDLÁKOVÁ AnnaLPP - LUK KLUB POHODASes. 222D
HL70M - Holý Luk Veteráni 70+
KRIŠTOFÍK PeterACG - ARCHERY CLUB GERONIMO TRNAVASes. 224B
KÚDELA JánHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3DSes. 224D
CYRIL FučíkJAS - LK JASOVSes. 223C
KLENOVČAN PavelLBB - LUKOSTRELECBBSes. 223B
BAGÁR OldřichSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 224A
DUBČÁK AntonSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 223A
DOSTÁL BlahoslavSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 224C
HLM - Holý Luk Muži
VEREŠ RichardHAR - LK HUBERT ARROWSSes. 317B
VEREŠ SebastiánHAR - LK HUBERT ARROWSSes. 324A
GREGŮREK AlešLB5 - LK BRNO 05Ses. 314C
LIŠKA PeterLB5 - LK BRNO 05Ses. 317C
MAKARA VladimírLB5 - LK BRNO 05Ses. 316C
PAULÍK MatejLB5 - LK BRNO 05Ses. 315C
MYŠIAK ŠtefanLBB - LUKOSTRELECBBSes. 320D
BEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 314B
PLACHÝ PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 317A
SESTRIENKA JurajLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 315A
KARAS MartinLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 321D
PATÁK MarekLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 323D
PETER BranislavLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 322D
PLEKANEC PatrikLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 324D
HOFFMAN MichalLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 315B
VAŇHARA ZdeněkLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 316B
BALCO PeterLPP - LUK KLUB POHODASes. 323B
BARKOL MartinLPP - LUK KLUB POHODASes. 322B
DRENČÁK TomášLPP - LUK KLUB POHODASes. 320B
HORNÁČEK PeterLPP - LUK KLUB POHODASes. 321B
HUDEČEK DušanLPP - LUK KLUB POHODASes. 318B
ŠTARK DenisLPP - LUK KLUB POHODASes. 324B
CSÓRI ViktorLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 315D
JANČEK MiroslavLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 314D
ŽITŇANSKÝ JozefLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 316D
HALIK DaliborLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKSes. 319D
JANÍK AlešODT - ODYSSEA TIŠNOVSes. 317D
JANÍK RichardODT - ODYSSEA TIŠNOVSes. 318D
BAĎURA MarekPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 318A
JANÍČEK ViktorPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 319A
KRUŽEL BranislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 321A
KUBICA DanielPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 320A
PARAJ LadislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 322A
TEMEŠI PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 323A
KEMEN ErikSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 318C
FEKIAČ JozefSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 322C
HATALČÍK ErikSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 323C
MALA MatejSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 324C
CAHLÍK VítSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 319C
HARTL PetrSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 320C
HLU11M - Holý Luk Chlapci do 10 rokov
ČABÁK ViliamPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 124A
HORVÁT PatrikSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 124D
ŠUGÁREK JakubSKPV - SKP VSETÍNSes. 124C
HLU13Z - Holý Luk Dievčatá do 12 rokov
HUDEČKOVÁ KarolínaLPP - LUK KLUB POHODASes. 121B
BALIGOVÁ LeaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 121A
HOCMANOVÁ ClaudiaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 121C
HLU15M - Holý Luk Chlapci do 14 rokov
CAGARDA RichardLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 120B
FRAŠTIA TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 119B
PIKULÍK LukášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 118B
BEGAN LukášLPP - LUK KLUB POHODASes. 120C
FRIEBERT FilipLPP - LUK KLUB POHODASes. 119C
BOTLÓ BlahoslavLXK - LUX KRUPINASes. 120D
MAJTÁN FilipLXK - LUX KRUPINASes. 118D
RAŠNER MichalLXK - LUX KRUPINASes. 118A
FIALA ChristopherPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 120A
FEKIAČ SebastianSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 119D
ŠUGÁREK OndřejSKPV - SKP VSETÍNSes. 118C
HLU15Z - Holý Luk Dievčatá do 14 rokov
PAVLENKOVÁ LilianaLPP - LUK KLUB POHODASes. 117C
BÚRYOVÁ KristínaLXK - LUX KRUPINASes. 117D
FERKOVOVÁ LuciaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 117A
SULOVSKÁ MinkaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 117B
HLU18M - Holý Luk Kadeti
BOTLÓ DobromilLXK - LUX KRUPINASes. 112D
HLU18Z - Holý Luk Kadetky
KLASOVÁ NinaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 112B
FERIANCOVÁ MartinaLPP - LUK KLUB POHODASes. 112C
BUTLER Amélia NellaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 112A
HODULOVÁ MonikaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 111A
KRUŽELOVÁ AnicaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 111C
KUBICOVÁ LenkaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 110B
PAVLUVČÍKOVÁ KláraPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 110D
TUCNIKOVÁ LuciaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 19D
KLEMENTOVÁ EmaSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 111B
SCHWARTZOVÁ NatáliaSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 111D
HLU21M - Holý Luk Juniori
TITTEL PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 110C
HLU21Z - Holý Luk Juniorky
HUTTINGER SuryaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 110A
HLZ - Holý Luk Ženy
WIČAROVÁ ŠTROBLOVÁ MichaelaLB5 - LK BRNO 05Ses. 311C
BARKOLOVÁ LuciaLPP - LUK KLUB POHODASes. 311B
GÁNÓCZY ZuzanaLPP - LUK KLUB POHODASes. 312B
HORNÁČKOVÁ AndreaLPP - LUK KLUB POHODASes. 310B
HRONKOVIČOVÁ MáriaLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 310D
ŽITŇANSKÁ KatarínaLPR - LUKOSTRELBA PRE RADOSTSes. 312D
BOTLOVÁ LenkaLXK - LUX KRUPINASes. 311D
JANÍKOVÁ AnnaODT - ODYSSEA TIŠNOVSes. 312C
VOJVODÍKOVÁ BarbaraOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 310A
ĎURIGOVÁ LindaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 312A
FERKOVOVÁ LenkaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 313A
HARVÁNKOVÁ IvanaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 311A
MARČIŠOVÁ MiriamSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 313B
MAJEROVÁ VěraSLL - SK LUKOSTŘELBA-LIBICHOV,Z.S.Ses. 313C
FIALOVÁ LenkaSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 313D
HARTLOVÁ MarkétaSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 310C
KL50M - Kladkový Luk Veteráni 50+
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 21A
PIKULÍK DanielLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 22A
KAPUSTA JurajLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 21D
ZEMAN RastislavMSK - MŠK KEŽMAROKSes. 22C
KL60M - Kladkový Luk Veteráni 60+
JANKOVIČ PeterACG - ARCHERY CLUB GERONIMO TRNAVASes. 215A
DURNÝ MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 215B
DEÁK KarolHAR - LK HUBERT ARROWSSes. 215C
GÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICASes. 215D
KLM - Kladkový Luk Muži
DUBAŠÁK MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 35C
ZACHAR OliverLBB - LUKOSTRELECBBSes. 35B
BALÁŽ MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 34A
HOBLÍK JakubLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 32A
POKRAJ IliljaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 35D
POKRAJ ManuelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 33A
VIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 34D
LAŠÁK JánLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 32D
NOVOTNÝ EduardLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 31D
MALCHAR JakubLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 31B
KUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICASes. 32C
KUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICASes. 33C
KOCAN LubomírMSK - MŠK KEŽMAROKSes. 34B
ŠTŮRALA RichardSLL - SK LUKOSTŘELBA-LIBICHOV,Z.S.Ses. 33D
FRIC JaroslavSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 32B
PĚNČÍK PavelSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 33B
KLU13Z - Kladkový Luk Dievčatá do 12 rokov
NOVOTNÁ LauraLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 113B
KLU15M - Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov
KOCAN FilipMSK - MŠK KEŽMAROKSes. 214B
KLU18M - Kladkový Luk Kadeti
KARAS TomášLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 23A
KLU18Z - Kladkový Luk Kadetky
DÍTĚTOVÁ NellaLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 23C
DOMINOVÁ RebekaLKL - LUKOSTRELECKÝ KLUB TOPOĽSes. 23B
GÁNÓCZY NinaLPP - LUK KLUB POHODASes. 23D
KLU21M - Kladkový Luk Juniori
KAŠPAR SebastiánLBB - LUKOSTRELECBBSes. 21B
ZEMAN SamuelMSK - MŠK KEŽMAROKSes. 21C
KLU21Z - Kladkový Luk Juniorky
LACOVÁ LilianaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 22B
KLZ - Kladkový Luk Ženy
POKRAJ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 31A
GÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICASes. 31C
OL50M - Olympijsky Luk Veteráni 50+
SLANÝ DušanBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 211B
STOJKA PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 214C
BRASO PavelGAT - GOLDEN ARCHERY TEAMSes. 212D
HOFFMAN MichalLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 212C
MNIAZGA ZdeněkLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 211C
NÉMET VojtechLPP - LUK KLUB POHODASes. 213D
MIŽENKO PavelOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 212B
POKORNÝ JosefOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 211A
SLAVÍK MarcelOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 213B
KENDERA GustávSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 213A
LAUKO JurajSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 212A
KOLÁRIK AndrejSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 214A
KRUTIL TomášSKP - SK PŘEROV 1908Ses. 213C
OL60M - Olympijsky Luk Veteráni 60+
ŠÍPOŠ PavelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 217B
MALOŠÍK JaroslavLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 216C
KOZÁKOVÁ MarcelaLTO - LO TJ OPAVASes. 216D
KYNČL KarelOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 217D
ZAPLETAL ZdeněkPRS - LUKOSTŘELBA PROSTĚJOV, Z.S.Ses. 216B
HABALA JánSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 217A
JANEC ĽubomírSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 216A
GROHMANN MiroslavSKP - SK PŘEROV 1908Ses. 218C
JAKUBÍ IvoSKP - SK PŘEROV 1908Ses. 217C
OL60Z - Olympijsky Luk Veteránky 60+
BALIOVÁ EvaSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 218A
OLM - Olympijsky Luk Muži
ŽIAK JánBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 36D
CHNURIK AlojzGAT - GOLDEN ARCHERY TEAMSes. 39A
KRUŽEL MiroslavGAT - GOLDEN ARCHERY TEAMSes. 38A
MIKLÁŠ TomášHAR - LK HUBERT ARROWSSes. 37C
GABČO JakubLB5 - LK BRNO 05Ses. 36C
HERCEG ErikLDL - LK DUNAJSKÁ LUŽNÁSes. 37B
HERCEG MiroslavLDL - LK DUNAJSKÁ LUŽNÁSes. 36B
FRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 36A
KADRNKA BohuslavLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 38B
GAŠPARÍK MarekLPP - LUK KLUB POHODASes. 39B
BENDÍKOVÁ ElenaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKSes. 39C
BOTLÓ PatrikLXK - LUX KRUPINASes. 39D
POCHYLÝ AlešTSB - LO TJ START BRNOSes. 38D
DUCHOŇ MiroslavUVL - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICESes. 38C
DUCHOŇ JurajX10 - X10 ACADEMY - 1.LUKOSTRELECKÁ Ses. 37A
OLU11M - Olympijsky Luk Chlapci do 10 rokov
BARTOVIČ JergušSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 123B
ZÁLESKÝ Krištof MarekSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 124B
OLU11Z - Olympijsky Luk Dievčatá do 10 rokov
KLUKOVÁ MarkétaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 123A
PRINCOVÁ AdelaSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVASes. 122A
LELOVIČOVÁ NelkaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 123D
PALKOVIČOVÁ HankaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 122C
PALLEROVÁ JúliaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 122B
ŠEMELÁKOVÁ EliškaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 122D
FUČÍKOVÁ AdélaSVL - TJ SOKOL VLKOŠSes. 123C
OLU13M - Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
HLAVINKA MartinLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 116C
SKOPAL FilipLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 115A
BLESÁK JakubSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 116B
SOLOHUB MykhailoSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 116D
OLU13Z - Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
GAŽOVÁ IzabelaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 115C
HAVLOVÁ EmaLB5 - LK BRNO 05Ses. 114C
MALCHAROVÁ TheaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 115D
VAŠKO SofieLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 114D
VELÍSKOVÁ MichaelaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 113A
VANN MagdalenaOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 113C
ŠMOLDAS EliškaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 114B
OLU15M - Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
BOHÚN LukášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉSes. 18C
POCHYLÝ TomášLB5 - LK BRNO 05Ses. 18D
ČESELSKÝ MartinOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 19A
KOLOŠ OndřejOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 18A
SMATANA LukášREF - LK REFLEX ŽILINASes. 17C
VIEST AlexREF - LK REFLEX ŽILINASes. 19C
BULLA MatúšSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 18B
JUHÁZI DavidSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 19B
LELOVIČ TomasSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 17B
PALLER Samuel JánSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 16B
OLU15Z - Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
GERYKOVÁ JanaLB5 - LK BRNO 05Ses. 15D
POTOCKÁ VeronikaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 14B
VALACHOVÁ LuciaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 13B
KLÍMKOVÁ VeronikaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 15A
POKORNÁ SofieOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 14A
JEDINÁKOVÁ AlžbetaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 15C
KOPORCOVÁ NinaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 13C
LAZAROVÁ TerezaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 14C
JAKUBEKOVÁ RebekaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 15B
HORVÁTOVÁ KristínaSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 16D
CHALKOVA BarboraSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUSes. 16C
TOLLAROVIČOVÁ AdelaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUSes. 13D
OLU18M - Olympijsky Luk Kadeti
ČECH TomášLB5 - LK BRNO 05Ses. 12D
KRATINA VáclavLB5 - LK BRNO 05Ses. 12A
POCHYLÝ PatrikLB5 - LK BRNO 05Ses. 11D
LEHOTA LukášLPP - LUK KLUB POHODASes. 11C
ŠULEK PavolLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKSes. 12C
VOJVODÍK RudolfOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 12B
ŽÁČEK ŠtěpánOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 11B
SPEVÁR MartinSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 11A
OLU18Z - Olympijsky Luk Kadetky
MARČIŠOVÁ JankaGAT - GOLDEN ARCHERY TEAMSes. 26D
BALÍKOVÁ EliškaLB5 - LK BRNO 05Ses. 28D
SOUKUPOVÁ VeronikaLB5 - LK BRNO 05Ses. 26C
NEMEČKAYOVÁ StelaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 27B
PLACHÁ ElenaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVASes. 28B
DUDOVÁ ValérieLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 25C
KADRNKOVÁ AnnaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 28C
MACHAČOVÁ KláraLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 27C
ONDRUŠKOVÁ LibušeLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 24C
DOLEŽELOVÁ VeronikaLOL - LUKOSTŘELBA OLOMOUCSes. 29B
GAŠPARÍKOVÁ KristínaLPP - LUK KLUB POHODASes. 24D
JÜSTELOVÁ EliškaLTO - LO TJ OPAVASes. 27D
VEČERKOVÁ TeaLTO - LO TJ OPAVASes. 25D
SEVEROVÁ ViktorieOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 24B
TURENIČOVÁ NikolOMH - LUKOSTŘELBA OSTRAVA MARIÁNSKÉSes. 25B
DUDÍKOVÁ LuciaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 29A
MARTINČEKOVÁ ZuzanaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 28A
MLICHOVÁ TerezaREF - LK REFLEX ŽILINASes. 27A
ADAMCOVÁ AlexandraSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 26A
PAULOVIČOVÁ PaulínaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 24A
SOLOHUB KristinaSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECSes. 25A
SARAPINA MariiaTSB - LO TJ START BRNOSes. 26B
OLU21M - Olympijsky Luk Juniori
KARASZ RóbertPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 210A
IVAN DenisRAP - RED ARROWS POPRADSes. 29D
ZAUŠKA DávidREF - LK REFLEX ŽILINASes. 29C
OLU21Z - Olympijsky Luk Juniorky
KLABLEŇOVÁ MarkétaLKR - LUKOSTŘELBA KROMĚŘÍŽ Z.S.Ses. 210C
PAVLUVČÍKOVÁ LuciaPET - 1.SŠLK PETRŽALKASes. 210B
MALÁ SofiaSKO - ŠK ORLÍK SLIAČSes. 210D