Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla/patrull | Klass | Omgång | |||
FO - TEAM SUÐURSKOT, VÁGUR, FÄRÖARN | ||||||
QUINN Kelea | 6D | Recurve Women | Omg. 1 | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
WAHLQVIST Michael | 11B | Barebow 50 Men | Omg. 1 | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
JANTOL David | 8C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
HASSILA Joakim | 7C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 3D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
ÅSÉLL Stine | 10B | Barebow Women | Omg. 1 | |||
7822 - BK VILDKANINEN | ||||||
CLASSON DELLEVIK Olimar | 15C | Barebow Under 16 Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Jan-Åke | 2D | Recurve Men | Omg. 1 | |||
BJELLERUP Felix | 14D | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
GANNHOLM Rebekka | Recurve Women | Omg. 0 | ||||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
KRONVALL Lars | 11A | Barebow 50 Men | Omg. 1 | |||
LARSSON Magnus | 9B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
KRONVALL Pia | 12D | Longbow 50 Men | Omg. 1 | |||
7883 - TRANÅS BSK | ||||||
ANDERSSON Magnus | 8D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
AXELSSON Viggo | 7D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Tim | 17A | Barebow Under 13 Men | Omg. 1 | |||
FRIBERG Amelia | 16A | Barebow Under 13 Women | Omg. 1 | |||
7905 - KUNGSÄNGENS BK | ||||||
HALL Robert | 9D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
7916 - KRISTINEHAMNS BSK | ||||||
WENNEBERG Carl | 15B | Compound Under 16 Men | Omg. 1 | |||
7928 - BORÅS BS | ||||||
ROODT Wayne | 1B | Compound Men | Omg. 1 | |||
7931 - BS GRÄSTORP | ||||||
SMEDMAN Mikael | 13B | Traditional Men | Omg. 1 | |||
7944 - BK FRISKYTTARNA | ||||||
JOSEFSSON Marcus | 6C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ARVEHELL Berryl | 4A | Recurve 60 Men | Omg. 1 | |||
HAMSTRÖM Mikael | 5A | Recurve 60 Men | Omg. 1 | |||
BÄCKSTRÖM Widar | 14B | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
HAMSTRÖM Anna | 5C | Recurve 60 Women | Omg. 1 | |||
MODIG Renee | 4C | Recurve 60 Women | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
SVENSSON Robert | 14A | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
DAHLGREN Lova | 15A | Recurve Under 16 Women | Omg. 1 | |||
7949 - MOTALA BSK | ||||||
EKLUND Erik | 8A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
NORRMAN Emil | 7A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
JOHANSSON Alva | 17B | Barebow Under 13 Women | Omg. 1 | |||
RASHIDI STÅHLBERG Ellika | Barebow Under 16 Women | Omg. 0 | ||||
EKLUND Sara | 10D | Barebow Women | Omg. 1 | |||
VAN GERWEN Ronja | 10A | Barebow Women | Omg. 1 | |||
7953 - ÅTVIDABERGS BSK | ||||||
FAHLSTEDT Robert | 8B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
MODIG Ernst Anders Torbjörn | 7B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
NYSTRÖM Vera | 16D | Barebow Under 13 Women | Omg. 1 | |||
36531 - NORA BSK | ||||||
EMANUELSSON Pehr | 1A | Compound Men | Omg. 1 | |||
WESTER Rebecca | 2A | Compound Women | Omg. 1 | |||
39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | ||||||
HALLQVIST Mattias | 9A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
LARSON ÅHLSTRÖM Patrik | 1C | Compound Men | Omg. 1 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
LIND Johnny | 10C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
SVEDBERG Anders | 9C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
SETTERDAHL Jon | 17C | Barebow Under 13 Men | Omg. 1 | |||
OLSSON Elias | 3C | Recurve Men | Omg. 1 | |||
OLSSON Lars | 5B | Recurve Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Pontus | 14C | Recurve Under 16 Men | Omg. 1 | |||
BOOBERG Linnea | 1D | Compound Under 21 Women | Omg. 1 | |||
LINDBLAD Sandrine | 2C | Compound Under 21 Women | Omg. 1 | |||
MARKLUND BERGEÅS Ella | 6B | Recurve Under 21 Women | Omg. 1 | |||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 5D | Recurve Women | Omg. 1 | |||
BOLIN Othilia | 3A | Recurve Women | Omg. 1 | |||
LIND Kristina | 4D | Recurve Women | Omg. 1 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
FOGELBY Mikael | Longbow Men | Omg. 0 | ||||
ASKLUND Lennart | 13A | Traditional Men | Omg. 1 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
HARRYSSON Lars-Erik | 12B | Longbow 50 Men | Omg. 1 | |||
LOVÉN Leif | 12A | Longbow 50 Men | Omg. 1 | |||
HOLST NORGREN Alvin | 16B | Recurve Under 13 Men | Omg. 1 | |||
CARLSSON Alva | 6A | Recurve Under 21 Women | Omg. 1 | |||
55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
NILSSON Sara | 2B | Compound Women | Omg. 1 |