Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla/patrull | Klubbnr-klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 3B | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
ALBÅGE Kerstin | 2A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
ANDERSSON Jonas | 6A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Kenneth | 14A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
ANDERSSON Lisbeth | 5A | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Pernilla | 3C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Rolf | 2D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
B | ||||||
BEGLARI Masoud | 6D | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Compound Men | Omg. 1 | ||
BINGEFORS WAHLQVIST Moa Bingefors | 13A | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Under 21 Women | Omg. 2 | ||
BORGES MÁLIA Miguel | 1A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Recurve Men | Omg. 1 | ||
BÄCKLUND Viola | 4D | 40479 - STENBRO BS | Longbow Women | Omg. 1 | ||
D | ||||||
DAHLBACKA Timjan | 21A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
DAHLQVIST Emil | 10A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Under 21 Men | Omg. 2 | ||
E | ||||||
EDLUND André | 22A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
EK Magnus | 8A | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Men | Omg. 2 | ||
EKELING Tobias | 1D | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Men | Omg. 1 | ||
ELMEFORS Mats | 6A | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Men | Omg. 2 | ||
ERIKSSON Eva | 9A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Men | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Kjell | 27A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 2 | ||
F | ||||||
FOGELBY Mikael | 7D | 40479 - STENBRO BS | Longbow Men | Omg. 1 | ||
FORSLUND Isak | 11A | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
FRANK Peter | 1B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 1 | ||
G | ||||||
GRAPE Arent | 9B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
GUNNES Lars | 5B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HELLSING Agnieszka | 16A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Women | Omg. 2 | ||
HILTUNEN Pertti | 8C | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
HOLA Dawid | 2A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Men | Omg. 1 | ||
HOLA Julia | 10A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Under 16 Women | Omg. 1 | ||
HUZELIUS Elisabeth | 15A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
HÄGER Hans | 24A | 53108 - KÄVLINGE BSK | Traditional Men | Omg. 2 | ||
HÄGGKVIST Tom | 9C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
HÄSELBARTH Carina | 7A | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Women | Omg. 1 | ||
J | ||||||
JANSSON Magnus | 3D | 7888 - BK DANAPILEN | Barebow Men | Omg. 1 | ||
JOHANSSON Jonas | 5C | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
K | ||||||
KARLSSON Lotta | 5A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Longbow Women | Omg. 2 | ||
KASPEROWSKI Joakim | 30A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
KASPEROWSKI Lukas | 29A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
L | ||||||
LILJA Carina | 25A | 7871 - BK PANTERN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
LILJEGREN Jan | 32A | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve 50 Men | Omg. 2 | ||
LINDKVIST Carl | 1A | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow 60 Men | Omg. 2 | ||
LINGONBACKE Tuva | 9A | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve Women | Omg. 2 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 2C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 1 | ||
MÖRÉN Johan | 3A | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow 50 Men | Omg. 1 | ||
R | ||||||
ROLIN Alva | 20A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 23A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
ROOZBAHANI Danial | 6B | 7888 - BK DANAPILEN | Compound Men | Omg. 1 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 8A | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SCHMIDT Molly | 19A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
SEGER Björne | 4A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Men | Omg. 2 | ||
SONESTEDT Per | 5D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow 60 Men | Omg. 1 | ||
T | ||||||
THOMASSON Marianne | 3A | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Women | Omg. 2 | ||
TIMÉN Stefan | 7B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | Omg. 1 | ||
V | ||||||
VIBERG Hans | 4C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional 60 Men | Omg. 1 | ||
VINBERG Kai | 8B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WAHLBERG Emma | 26A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
WAHLQVIST Michael | 12A | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
WETTERGREN Ellie | 28A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
Z | ||||||
ZIPLIES Hartmut | 8D | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
Å | ||||||
ÅHLUND Cenneth | 17A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Men | Omg. 2 | ||
ÅSÉLL Stine | 31A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Women | Omg. 2 | ||
Ö | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 4A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 1 |