Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla/patrull | Klass | Omgång | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
WAHLQVIST Michael | 12A | Barebow Men | Omg. 2 | |||
EKELING Tobias | 1D | Traditional Men | Omg. 1 | |||
BINGEFORS WAHLQVIST Moa Bingefors | 13A | Traditional Under 21 Women | Omg. 2 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
HOLA Dawid | 2A | Compound Men | Omg. 1 | |||
ÅSÉLL Stine | 31A | Barebow Women | Omg. 2 | |||
HOLA Julia | 10A | Compound Under 16 Women | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
GUNNES Lars | 5B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Jonas | 6A | Compound Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Rolf | 2D | Compound Men | Omg. 1 | |||
HÄGGKVIST Tom | 9C | Compound Men | Omg. 1 | |||
TIMÉN Stefan | 7B | Longbow Men | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Kjell | 27A | Recurve 60 Men | Omg. 2 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 2C | Recurve 60 Men | Omg. 1 | |||
VINBERG Kai | 8B | Recurve 60 Men | Omg. 1 | |||
GRAPE Arent | 9B | Recurve Men | Omg. 1 | |||
VIBERG Hans | 4C | Traditional 60 Men | Omg. 1 | |||
FRANK Peter | 1B | Traditional Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Pernilla | 3C | Barebow Women | Omg. 1 | |||
ÖSTERLUND Helena | 4A | Traditional Men | Omg. 1 | |||
7829 - BS GOTHIA | ||||||
ERIKSSON Eva | 9A | Compound Men | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
WAHLBERG Emma | 26A | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | |||
7871 - BK PANTERN | ||||||
LILJA Carina | 25A | Barebow Women | Omg. 2 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
JANSSON Magnus | 3D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ROOZBAHANI Danial | 6B | Compound Men | Omg. 1 | |||
7895 - TYRESÖ BS | ||||||
SEGER Björne | 4A | Barebow 60 Men | Omg. 2 | |||
ELMEFORS Mats | 6A | Compound Men | Omg. 2 | |||
EK Magnus | 8A | Longbow Men | Omg. 2 | |||
LILJEGREN Jan | 32A | Recurve 50 Men | Omg. 2 | |||
ALBÅGE Kerstin | 2A | Barebow 60 Women | Omg. 2 | |||
HUZELIUS Elisabeth | 15A | Barebow 60 Women | Omg. 2 | |||
THOMASSON Marianne | 3A | Compound Women | Omg. 2 | |||
LINGONBACKE Tuva | 9A | Recurve Women | Omg. 2 | |||
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | ||||||
DAHLQVIST Emil | 10A | Barebow Under 21 Men | Omg. 2 | |||
BEGLARI Masoud | 6D | Compound Men | Omg. 1 | |||
BORGES MÁLIA Miguel | 1A | Recurve Men | Omg. 1 | |||
HELLSING Agnieszka | 16A | Barebow Women | Omg. 2 | |||
KARLSSON Lotta | 5A | Longbow Women | Omg. 2 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
JOHANSSON Jonas | 5C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
SANDGREN Per | 8A | Barebow Men | Omg. 1 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
SONESTEDT Per | 5D | Barebow 60 Men | Omg. 1 | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 3B | Barebow Men | Omg. 1 | |||
HILTUNEN Pertti | 8C | Barebow Men | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lisbeth | 5A | Barebow Women | Omg. 1 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 7A | Longbow Women | Omg. 1 | |||
39815 - IF ULVARNA BSK | ||||||
MÖRÉN Johan | 3A | Barebow 50 Men | Omg. 1 | |||
ZIPLIES Hartmut | 8D | Barebow Men | Omg. 1 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
EDLUND André | 22A | Barebow 21 Men | Omg. 2 | |||
KASPEROWSKI Joakim | 30A | Barebow 21 Men | Omg. 2 | |||
ANDERSSON Kenneth | 14A | Barebow Men | Omg. 2 | |||
KASPEROWSKI Lukas | 29A | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | |||
ÅHLUND Cenneth | 17A | Recurve Men | Omg. 2 | |||
DAHLBACKA Timjan | 21A | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | |||
RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 23A | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | |||
WETTERGREN Ellie | 28A | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | |||
ROLIN Alva | 20A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | |||
SCHMIDT Molly | 19A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
FOGELBY Mikael | 7D | Longbow Men | Omg. 1 | |||
BÄCKLUND Viola | 4D | Longbow Women | Omg. 1 | |||
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
LINDKVIST Carl | 1A | Barebow 60 Men | Omg. 2 | |||
45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
FORSLUND Isak | 11A | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | |||
53108 - KÄVLINGE BSK | ||||||
HÄGER Hans | 24A | Traditional Men | Omg. 2 |