Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubbnr-klubb | Omgång | Tavla/patrull | |||
B21M - Barebow 21 Men | ||||||
EDLUND André | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 22A | |||
KASPEROWSKI Joakim | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 30A | |||
B50M - Barebow 50 Men | ||||||
MÖRÉN Johan | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 3A | |||
B60M - Barebow 60 Men | ||||||
LINDKVIST Carl | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 1A | |||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 4A | |||
SONESTEDT Per | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 5D | |||
B60W - Barebow 60 Women | ||||||
ALBÅGE Kerstin | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 2A | |||
HUZELIUS Elisabeth | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 15A | |||
BM - Barebow Men | ||||||
WAHLQVIST Michael | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 12A | |||
ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 8D | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 5B | |||
ANDERSSON Kenneth | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 14A | |||
JANSSON Magnus | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 3D | |||
JOHANSSON Jonas | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 5C | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 8A | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 3B | |||
HILTUNEN Pertti | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 8C | |||
BU13M - Barebow Under 13 Men | ||||||
KASPEROWSKI Lukas | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 29A | |||
FORSLUND Isak | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 11A | |||
BU13W - Barebow Under 13 Women | ||||||
DAHLBACKA Timjan | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 21A | |||
RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 23A | |||
WETTERGREN Ellie | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 28A | |||
BU21M - Barebow Under 21 Men | ||||||
DAHLQVIST Emil | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 2 | 10A | |||
BW - Barebow Women | ||||||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 31A | |||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3C | |||
LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Omg. 2 | 25A | |||
HELLSING Agnieszka | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 2 | 16A | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 5A | |||
CM - Compound Men | ||||||
HOLA Dawid | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 2A | |||
ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6A | |||
ANDERSSON Rolf | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 2D | |||
HÄGGKVIST Tom | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9C | |||
ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Omg. 1 | 9A | |||
ROOZBAHANI Danial | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 6B | |||
ELMEFORS Mats | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 6A | |||
BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 6D | |||
CU16W - Compound Under 16 Women | ||||||
HOLA Julia | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 10A | |||
CW - Compound Women | ||||||
THOMASSON Marianne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 3A | |||
LM - Longbow Men | ||||||
TIMÉN Stefan | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 7B | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 7D | |||
EK Magnus | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 8A | |||
LW - Longbow Women | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 7A | |||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 4D | |||
KARLSSON Lotta | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 2 | 5A | |||
R50M - Recurve 50 Men | ||||||
LILJEGREN Jan | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 32A | |||
R60M - Recurve 60 Men | ||||||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 27A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 2C | |||
VINBERG Kai | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 8B | |||
RM - Recurve Men | ||||||
GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9B | |||
ÅHLUND Cenneth | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 17A | |||
BORGES MÁLIA Miguel | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 1A | |||
RU16W - Recurve Under 16 Women | ||||||
ROLIN Alva | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 20A | |||
SCHMIDT Molly | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 19A | |||
RU21W - Recurve Under 21 Women | ||||||
WAHLBERG Emma | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 2 | 26A | |||
RW - Recurve Women | ||||||
LINGONBACKE Tuva | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 2 | 9A | |||
T60M - Traditional 60 Men | ||||||
VIBERG Hans | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4C | |||
TM - Traditional Men | ||||||
EKELING Tobias | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 1D | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 1B | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4A | |||
HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Omg. 2 | 24A | |||
TU21W - Traditional Under 21 Women | ||||||
BINGEFORS WAHLQVIST Moa Bingefors | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 13A |