Deltagarlista sorterad efter tavla/patrull | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tavla/patrull | Skytt | Land/klubb | Tävling | |||
Omgång 1 | ||||||
1A | BORGES MÁLIA Miguel | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Recurve Men | |||
1B | FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | |||
1D | EKELING Tobias | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Men | |||
2A | HOLA Dawid | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Men | |||
2C | MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | |||
2D | ANDERSSON Rolf | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | |||
3A | MÖRÉN Johan | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow 50 Men | |||
3B | ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | |||
3C | ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | |||
3D | JANSSON Magnus | 7888 - BK DANAPILEN | Barebow Men | |||
4A | ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | |||
4C | VIBERG Hans | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional 60 Men | |||
4D | BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Longbow Women | |||
5A | ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Women | |||
5B | GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | |||
5C | JOHANSSON Jonas | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | |||
5D | SONESTEDT Per | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow 60 Men | |||
6A | ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | |||
6B | ROOZBAHANI Danial | 7888 - BK DANAPILEN | Compound Men | |||
6D | BEGLARI Masoud | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Compound Men | |||
7A | HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Women | |||
7B | TIMÉN Stefan | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | |||
7D | FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Longbow Men | |||
8A | SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | |||
8B | VINBERG Kai | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | |||
8C | HILTUNEN Pertti | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | |||
8D | ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | |||
9A | ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Compound Men | |||
9B | GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | |||
9C | HÄGGKVIST Tom | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | |||
10A | HOLA Julia | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Under 16 Women | |||
Omgång 2 | ||||||
1A | LINDKVIST Carl | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow 60 Men | |||
2A | ALBÅGE Kerstin | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Women | |||
3A | THOMASSON Marianne | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Women | |||
4A | SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Men | |||
5A | KARLSSON Lotta | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Longbow Women | |||
6A | ELMEFORS Mats | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Men | |||
8A | EK Magnus | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Men | |||
9A | LINGONBACKE Tuva | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve Women | |||
10A | DAHLQVIST Emil | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Under 21 Men | |||
11A | FORSLUND Isak | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Under 13 Men | |||
12A | WAHLQVIST Michael | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | |||
13A | BINGEFORS WAHLQVIST Moa Bingefors | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Under 21 Women | |||
14A | ANDERSSON Kenneth | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Men | |||
15A | HUZELIUS Elisabeth | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Women | |||
16A | HELLSING Agnieszka | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Women | |||
17A | ÅHLUND Cenneth | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Men | |||
19A | SCHMIDT Molly | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | |||
20A | ROLIN Alva | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | |||
21A | DAHLBACKA Timjan | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | |||
22A | EDLUND André | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | |||
23A | RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | |||
24A | HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Traditional Men | |||
25A | LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Barebow Women | |||
26A | WAHLBERG Emma | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | |||
27A | ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | |||
28A | WETTERGREN Ellie | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | |||
29A | KASPEROWSKI Lukas | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | |||
30A | KASPEROWSKI Joakim | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | |||
31A | ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Women | |||
32A | LILJEGREN Jan | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve 50 Men |