Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla/patrull | Klubbnr-klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ANDERSSON Freya | 16A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
ANDERSSON Jonas | 2A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Niklas | 35A | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Omg. 2 | ||
ANDERSSON Rolf | 9C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Yrsa | 17A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
B | ||||||
BERGH Göran | 33A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Men | Omg. 2 | ||
BERGHOLTZ Linus | 8B | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Men | Omg. 1 | ||
BERGMAN Krister | 15A | 26880 - SÄTERS IF BSK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
BJÖRKLUND Lina | 2A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
BOHMAN Elsa | 10A | 7935 - TIBRO BS | Recurve Under 16 Women | Omg. 1 | ||
BOSTRÖM Conny | 7A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Men | Omg. 2 | ||
D | ||||||
DAHLGREN Lova | 9A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
E | ||||||
EKELING Tobias | 7D | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Men | Omg. 1 | ||
F | ||||||
FORSLUND Isak | 11A | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
FRANK Peter | 4A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 1 | ||
G | ||||||
GRAPE Arent | 6D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
GUNNES Lars | 5C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HALL Robert | 1A | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
HILTUNEN Pertti | 8C | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
HUSSIN ZADE Jafar | 36A | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Recurve Men | Omg. 2 | ||
HÄGGKVIST Tom | 2D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
HÄSELBARTH Carina | 4C | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Women | Omg. 1 | ||
HÖGLUND Lena | 3C | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Women | Omg. 1 | ||
J | ||||||
JANSSON Magnus | 1D | 7888 - BK DANAPILEN | Barebow Men | Omg. 1 | ||
JONSSON Erik | 3A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Men | Omg. 2 | ||
K | ||||||
KARLSSON Lotta | 14A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Longbow Women | Omg. 2 | ||
KASPEROWSKI Joakim | 24A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
KÅRLYCKE Caspian | 26A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
L | ||||||
LIDEMALM Arvid | 8A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
LIND Kristina | 18A | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Women | Omg. 2 | ||
LINDBLAD Anders | 9A | 43312 - HUDDINGE BSK | Compound 60 Men | Omg. 1 | ||
LINDFORS Lars-Erik | 31A | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Men | Omg. 2 | ||
LINDKVIST Carl | 1A | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow 60 Men | Omg. 1 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 6C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
MÖRÉN Johan | 5D | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
N | ||||||
NYSTRÖM JANSSON Tim | 13A | 7915 - KARLSTADS BK | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
O | ||||||
OLSSON Lennart | 9D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Compound 60 Men | Omg. 1 | ||
R | ||||||
ROLIN Alva | 21A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
ROOZBAHANI Danial | 2C | 7888 - BK DANAPILEN | Compound Men | Omg. 1 | ||
ROSÉN OLLAS Susanne | 32A | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 8A | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SCHANDERSSON Casper | 4A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
SCHMIDT Molly | 22A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
SEGER Björne | 5B | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SKÅNBERG Mårten | 25A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
SONESTEDT Per | 12A | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
SVENSSON Dan | 6B | 43312 - HUDDINGE BSK | Compound Men | Omg. 1 | ||
SVENSSON Elisabeth | 5A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Women | Omg. 2 | ||
SVENSSON Linus | 7B | 43312 - HUDDINGE BSK | Traditional Men | Omg. 1 | ||
SVENSSON Robert | 6A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Men | Omg. 2 | ||
SVENUNGSSON Gustaf | 23A | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Omg. 2 | ||
T | ||||||
THORSLUND Urban | 3B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
TIMMIN Cecilia | 5A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Women | Omg. 1 | ||
V | ||||||
VARGA Emil | 29A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
VINBERG Kai | 8D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WAHLBERG Emma | 10A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
WAHLQVIST Michael | 3A | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
WALMSTEDT Kerstin | 34A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
WINSENNE Jennifer | 19A | 7897 - BSK UVEN | Compound Women | Omg. 2 | ||
Z | ||||||
ZIPLIES Hartmut | 3D | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
Å | ||||||
ÅHLUND Cenneth | 27A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Men | Omg. 2 |