Deltagarlista sorterad på land/förening |
---|
Skytt | Tavla/patrull | Klass | Omgång |
---|
1470 - EKERÖ IK |
---|
WAHLQVIST Michael | 3A | Barebow Men | Omg. 1 |
EKELING Tobias | 7D | Traditional Men | Omg. 1 |
3818 - STOCKHOLMS BK |
---|
THORSLUND Urban | 3B | Barebow Men | Omg. 1 |
TIMMIN Cecilia | 5A | Barebow Women | Omg. 1 |
3993 - SÖDERTÄLJE BF |
---|
GUNNES Lars | 5C | Barebow Men | Omg. 1 |
ANDERSSON Jonas | 2A | Compound Men | Omg. 1 |
ANDERSSON Rolf | 9C | Compound Men | Omg. 1 |
HÄGGKVIST Tom | 2D | Compound Men | Omg. 1 |
BERGH Göran | 33A | Longbow Men | Omg. 2 |
VINBERG Kai | 8D | Recurve 60 Men | Omg. 1 |
GRAPE Arent | 6D | Recurve Men | Omg. 1 |
MALMSTRÖM Yngve | 6C | Recurve Men | Omg. 1 |
FRANK Peter | 4A | Traditional Men | Omg. 1 |
7821 - BSK SILJANSPILEN |
---|
HUSSIN ZADE Jafar | 36A | Recurve Men | Omg. 2 |
ROSÉN OLLAS Susanne | 32A | Barebow Women | Omg. 2 |
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK |
---|
ANDERSSON Yrsa | 17A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 |
ANDERSSON Freya | 16A | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 |
WAHLBERG Emma | 10A | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 |
7888 - BK DANAPILEN |
---|
JANSSON Magnus | 1D | Barebow Men | Omg. 1 |
ROOZBAHANI Danial | 2C | Compound Men | Omg. 1 |
7895 - TYRESÖ BS |
---|
BERGHOLTZ Linus | 8B | Barebow Men | Omg. 1 |
SEGER Björne | 5B | Barebow Men | Omg. 1 |
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK |
---|
KARLSSON Lotta | 14A | Longbow Women | Omg. 2 |
7897 - BSK UVEN |
---|
WINSENNE Jennifer | 19A | Compound Women | Omg. 2 |
7899 - ESKILSTUNA BS |
---|
HÖGLUND Lena | 3C | Barebow Women | Omg. 1 |
7903 - STALLARHOLMENS BK |
---|
SANDGREN Per | 8A | Barebow Men | Omg. 1 |
7904 - STRÄNGNÄS BSK |
---|
HILTUNEN Pertti | 8C | Barebow Men | Omg. 1 |
SONESTEDT Per | 12A | Barebow Men | Omg. 2 |
OLSSON Lennart | 9D | Compound 60 Men | Omg. 1 |
7905 - KUNGSÄNGENS BK |
---|
HALL Robert | 1A | Barebow Men | Omg. 2 |
7915 - KARLSTADS BK |
---|
NYSTRÖM JANSSON Tim | 13A | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 |
7935 - TIBRO BS |
---|
BOHMAN Elsa | 10A | Recurve Under 16 Women | Omg. 1 |
7948 - MJÖLBY BS |
---|
BOSTRÖM Conny | 7A | Recurve Men | Omg. 2 |
SVENSSON Robert | 6A | Recurve Under 16 Men | Omg. 2 |
LIDEMALM Arvid | 8A | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 |
DAHLGREN Lova | 9A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 |
SVENSSON Elisabeth | 5A | Recurve Women | Omg. 2 |
26880 - SÄTERS IF BSK |
---|
BERGMAN Krister | 15A | Barebow Men | Omg. 2 |
31583 - BK FISKGJUSEN |
---|
HÄSELBARTH Carina | 4C | Longbow Women | Omg. 1 |
39815 - IF ULVARNA BSK |
---|
MÖRÉN Johan | 5D | Barebow Men | Omg. 1 |
ZIPLIES Hartmut | 3D | Barebow Men | Omg. 1 |
39828 - LINKÖPINGS SKF |
---|
LIND Kristina | 18A | Recurve Women | Omg. 2 |
40185 - NYKVARNS BSK |
---|
KASPEROWSKI Joakim | 24A | Barebow 21 Men | Omg. 2 |
SKÅNBERG Mårten | 25A | Barebow 21 Men | Omg. 2 |
SCHANDERSSON Casper | 4A | Barebow Men | Omg. 2 |
KÅRLYCKE Caspian | 26A | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 |
ÅHLUND Cenneth | 27A | Recurve Men | Omg. 2 |
VARGA Emil | 29A | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 |
WALMSTEDT Kerstin | 34A | Barebow 60 Women | Omg. 2 |
ROLIN Alva | 21A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 |
SCHMIDT Molly | 22A | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 |
40385 - BSK EDSBYN |
---|
JONSSON Erik | 3A | Barebow Men | Omg. 2 |
BJÖRKLUND Lina | 2A | Barebow Women | Omg. 2 |
43312 - HUDDINGE BSK |
---|
LINDBLAD Anders | 9A | Compound 60 Men | Omg. 1 |
SVENSSON Dan | 6B | Compound Men | Omg. 1 |
SVENSSON Linus | 7B | Traditional Men | Omg. 1 |
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB |
---|
LINDKVIST Carl | 1A | Barebow 60 Men | Omg. 1 |
SVENUNGSSON Gustaf | 23A | Recurve Men | Omg. 2 |
45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB |
---|
LINDFORS Lars-Erik | 31A | Barebow Men | Omg. 2 |
FORSLUND Isak | 11A | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 |
ANDERSSON Niklas | 35A | Recurve Men | Omg. 2 |