Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla/patrull | Klubbnr-klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ANDERSSON Freya | 43A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
ANDERSSON Jonas | 2B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Pernilla | 5D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Rolf | 9D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
ARVEHELL Harriet | 35A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
ASPLUND Ingrid | 48A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
B | ||||||
BERGHOLTZ Linus | 55A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Men | Omg. 2 | ||
BERGÖÖ Ludvig | 2C | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Men | Omg. 1 | ||
BETNÉR Christina | 29A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
BJÖRKLUND Greta | 1E | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Under 16 Women | Omg. 2 | ||
BJÖRKLUND Lina | 1A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
BLOMKVIST Sven | 4D | 40479 - STENBRO BS | Barebow Men | Omg. 1 | ||
BOSTRÖM Bo | 13A | 7948 - MJÖLBY BS | Compound 60 Men | Omg. 2 | ||
BOSTRÖM Conny | 12A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Men | Omg. 2 | ||
BÄCKLUND Viola | 7A | 40479 - STENBRO BS | Longbow Women | Omg. 1 | ||
D | ||||||
DAHLBACKA Timjan | 22A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 16 Women | Omg. 2 | ||
E | ||||||
ECKARD Arvid | 44A | 40385 - BSK EDSBYN | Compound Under 13 Men | Omg. 2 | ||
ECKARD Nicklas | 45A | 40385 - BSK EDSBYN | Compound Men | Omg. 2 | ||
EDLUND André | 28A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
ERIKSSON Elvira | 16A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
ERIKSSON Kjell | 6D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
F | ||||||
FRANK Peter | 4A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 1 | ||
FRANSSON Ami | 5A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Women | Omg. 2 | ||
G | ||||||
GRAPE Arent | 6A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
GUNNES Lars | 8C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HALL Robert | 8A | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
HAMSTRÖM Anna | 36A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Women | Omg. 2 | ||
HAMSTRÖM Mikael | 34A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Men | Omg. 2 | ||
HASSILA Joakim | 5A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
HÄGGKVIST Tom | 2D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Omg. 1 | ||
HÄSELBARTH Carina | 4C | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Women | Omg. 1 | ||
I | ||||||
IRIGOYEN Gonzalo | 7A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Men | Omg. 2 | ||
ISAKSSON Torbjörn | 39A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Compound Men | Omg. 2 | ||
J | ||||||
JOHANSSON KAISLANIEMI Edith | 1C | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
JOHANSSON KAISLANIEMI Elis | 1B | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
JOHANSSON KAISLANIEMI Heidi | 1D | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Women | Omg. 2 | ||
JOHNSSON Charlie | 50A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
JOHNSSON Marcus | 51A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
JONSSON Erik | 32A | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Men | Omg. 2 | ||
K | ||||||
KARLGREN Britt | 37A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Women | Omg. 2 | ||
KARLGREN Christer | 41A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Compound 60 Men | Omg. 2 | ||
KASPEROWSKI Joakim | 18A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
KJELLSTRÖM Pia | 54A | 43312 - HUDDINGE BSK | Compound 50 Women | Omg. 2 | ||
KORHONEN Aleksi | 27A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
KÅRLYCKE Caspian | 25A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Men | Omg. 2 | ||
L | ||||||
LAPINGTON Richard | 5C | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
LARSSON Erik | 40A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Compound Men | Omg. 2 | ||
LIDEMALM Arvid | 15A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
LILJEGREN Jan | 31A | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve 50 Men | Omg. 2 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 6B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Omg. 1 | ||
MODIGH Renée | 38A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Women | Omg. 2 | ||
MÖRÉN Johan | 3A | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
O | ||||||
OLSSON Lennart | 52A | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Compound 60 Men | Omg. 2 | ||
P | ||||||
PETTERSSON Leo | 8A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
R | ||||||
ROLIN Alva | 23A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 21A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
RONNEKVIST LJUNGSKOG Elin | 49A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
ROOZBAHANI Danial | 9B | 7888 - BK DANAPILEN | Compound Men | Omg. 1 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 8D | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
SCHMIDT Molly | 24A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Under 16 Women | Omg. 2 | ||
SEGER Björne | 53A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Men | Omg. 2 | ||
SKÅNBERG Mårten | 26A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 21 Men | Omg. 2 | ||
SONESTEDT Per | 5B | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow 60 Men | Omg. 1 | ||
SVENSSON Dan | 2A | 43312 - HUDDINGE BSK | Compound Men | Omg. 1 | ||
SVENSSON Elisabeth | 11A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Women | Omg. 2 | ||
SVENSSON Linus | 7C | 43312 - HUDDINGE BSK | Traditional Men | Omg. 1 | ||
SVENSSON Robert | 10A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 21 Men | Omg. 2 | ||
T | ||||||
TAVAST Artur | 10A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Under 16 Men | Omg. 1 | ||
TAVAST Daniel | 7B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Omg. 1 | ||
TAVAST Linda | 6C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Women | Omg. 1 | ||
THORSLUND Urban | 2A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
V | ||||||
VESTIN Bengt | 9A | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow 60 Men | Omg. 2 | ||
VINBERG Kai | 3D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve 60 Men | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WAHLBERG Emma | 17A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Under 21 Women | Omg. 2 | ||
WAHLQVIST Michael | 46A | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
WALMSTEDT Kerstin | 30A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow 60 Women | Omg. 2 | ||
WETTERGREN Ellie | 20A | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Under 13 Women | Omg. 2 | ||
WINSENNE Jennifer | 6A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Women | Omg. 2 | ||
Z | ||||||
ZETTERSTRÖM Tomas | 47A | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Men | Omg. 2 | ||
ZIPLIES Hartmut | 8B | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Men | Omg. 1 | ||
Å | ||||||
ÅHLUND Cenneth | 19A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Men | Omg. 2 | ||
ÅSÉLL Stine | 4A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Women | Omg. 2 | ||
Ö | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 7D | 40479 - STENBRO BS | Traditional Men | Omg. 1 |