Osallistujalista - Aakkosjärjestyksessä | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kilpailija | Tausta | Maa/Seura | Laji | Jakso | ||
A | ||||||
AHO Vesa | 4B | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
ALLÉN Petri | 4C | LJ - LAPIN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
AULA Annika | 18C | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäinjousi Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
AULA Ari | 13C | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
AULA Sanni | 14D | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
Å | ||||||
ÅMAN Mauri | 3A | LJ - LAPIN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
H | ||||||
HOLAPPA Irma | 9C | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Tähtäinjousi Master naiset 70 | Jakso 1 | ||
HUTTUNEN Viola | 16A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäinjousi Tyttöjuniorit 15 | Jakso 1 | ||
J | ||||||
JÄÄRNI Aleksi | 12D | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
K | ||||||
KAARTINEN Sari | 6C | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Vaistojousi Naiset | Jakso 1 | ||
KALLIOSALO Kari | 3B | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
KALLIOSALO Virpi | 4A | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
KNUUTI Henni | 17C | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Tähtäinjousi Harrastajaluokka tähtäin | Jakso 1 | ||
KOJOLA Niklas | 15B | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOJOLA Tanja | 17A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaistojousi Harrastajaluokka vaisto | Jakso 1 | ||
KOKKILA Henri | 11C | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Yleinen | Jakso 1 | ||
KOKKONEN Jenna | 15C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOKKONIEMI Seppo | 13D | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
KORHONEN Aarni | 15A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaistojousi Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KORPIKANNEL Aarno | 5B | POJO - POHJAN JOUSI | Masters 60 | Jakso 1 | ||
L | ||||||
LAINE Jere | 13A | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
LAMMELA Marko | 12C | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
LEINO Jussi | 2A | POJO - POHJAN JOUSI | Masters 70 | Jakso 1 | ||
LIMINGOJA Inka | 10D | POJO - POHJAN JOUSI | Naiset | Jakso 1 | ||
LINDFORS Mikko | 3C | LJ - LAPIN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
M | ||||||
MAJAVA Unto | 14C | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
MÄKELÄ Aake | 16C | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Vaistojousi Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
METTOVAARA Pekka | 3D | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
MÖTTÖNEN Juhani | 5A | SULKA - OULAISTEN SULKA | Masters 60 | Jakso 1 | ||
MYLLY Arto | 7B | POJO - POHJAN JOUSI | Masters 50 | Jakso 1 | ||
MYLLYKANGAS Teuvo | 2B | ACH - ACHILLES | Masters 70 | Jakso 1 | ||
N | ||||||
NISKANEN Sini | 16B | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäinjousi Tyttöjuniorit 15 | Jakso 1 | ||
O | ||||||
OJA Eero | 12B | LJ - LAPIN JOUSI | Yleinen | Jakso 1 | ||
OLLAKKA Teuvo | 13B | LJ - LAPIN JOUSI | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
OLLONEN Aleksi | 9A | LJ - LAPIN JOUSI | Perinnejousi Yleinen | Jakso 1 | ||
P | ||||||
PELTOLA Tero | 11A | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Yleinen | Jakso 1 | ||
PENNANEN Olavi | 9B | LJ - LAPIN JOUSI | Pitkäjousi Yleinen | Jakso 1 | ||
PENNANEN Reijo | 6A | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Masters 60 | Jakso 1 | ||
PENTINSAARI Pekka | 2D | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
PIENIMÄKI Antti | 1D | ACH - ACHILLES | Masters 70 | Jakso 1 | ||
PIIPPO Samuli | 11B | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Yleinen | Jakso 1 | ||
PIITTISJÄRVI Kaapo | 12A | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen | Jakso 1 | ||
PIRTTIMAA Nico | 17B | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Tähtäinjousi Harrastajaluokka tähtäin | Jakso 1 | ||
PITKÄNEN Mila | 10C | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
POLO Esa | 7A | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Masters 50 | Jakso 1 | ||
PURSIAINEN Topi | 16D | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaistojousi Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
PURSIAINEN Väinö | 18A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Vaistojousi Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
R | ||||||
RÅBERG Minna | 8A | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Masters 50 | Jakso 1 | ||
RANNIKKO Seppo | 8D | LJ - LAPIN JOUSI | Masters 50 | Jakso 1 | ||
RAUTIAINEN Aleksi | 15D | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
RÖYTIÖ Taisto | 5C | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Masters 60 | Jakso 1 | ||
RYTKY Johanna | 10A | PUJO - PUIJON JOUSI | Naiset | Jakso 1 | ||
S | ||||||
SAARENKANGAS Onni-Severi | 17D | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Vaistojousi Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
SAARI Jarno | 4D | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Yleinen Vaisto | Jakso 1 | ||
SAVOLAINEN Anni | 10B | POJO - POHJAN JOUSI | Naiset | Jakso 1 | ||
SEPPÄLÄ Sakari | 8B | POJO - POHJAN JOUSI | Masters 50 | Jakso 1 | ||
SIMULA Jouko | 14B | POJO - POHJAN JOUSI | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
SUNNARI Matti | 1A | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Masters 70 | Jakso 1 | ||
SUOMALAINEN Marko | 7D | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Masters 50 | Jakso 1 | ||
T | ||||||
TASKILA Timo | 14A | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Yleinen Talja | Jakso 1 | ||
TUONONEN Pekka | 1C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Masters 70 | Jakso 1 | ||
W | ||||||
WIRKKALA Elisa | 7C | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Masters 50 | Jakso 1 |