Osallistujalista - Lajeittain | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kilpailija | Maa/Seura | Jakso | Tausta | |||
17 - Juniorit 17 | ||||||
PITKÄNEN Mila | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 10C | |||
KOJOLA Niklas | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 15B | |||
KOKKONEN Jenna | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 15C | |||
RAUTIAINEN Aleksi | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 15D | |||
50 - Masters 50 | ||||||
RÅBERG Minna | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 8A | |||
RANNIKKO Seppo | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 8D | |||
SUOMALAINEN Marko | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 7D | |||
POLO Esa | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 7A | |||
WIRKKALA Elisa | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 7C | |||
MYLLY Arto | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 7B | |||
SEPPÄLÄ Sakari | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 8B | |||
60 - Masters 60 | ||||||
PENNANEN Reijo | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Jakso 1 | 6A | |||
RÖYTIÖ Taisto | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Jakso 1 | 5C | |||
KORPIKANNEL Aarno | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 5B | |||
MÖTTÖNEN Juhani | SULKA - OULAISTEN SULKA | Jakso 1 | 5A | |||
70 - Masters 70 | ||||||
MYLLYKANGAS Teuvo | ACH - ACHILLES | Jakso 1 | 2B | |||
PIENIMÄKI Antti | ACH - ACHILLES | Jakso 1 | 1D | |||
TUONONEN Pekka | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 1C | |||
SUNNARI Matti | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 1A | |||
LEINO Jussi | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 2A | |||
B11 - Vaistojousi Juniorit 11 | ||||||
PURSIAINEN Väinö | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 18A | |||
B13 - Vaistojousi Juniorit 13 | ||||||
PURSIAINEN Topi | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 16D | |||
MÄKELÄ Aake | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 16C | |||
B15 - Vaistojousi Juniorit 15 | ||||||
SAARENKANGAS Onni-Severi | LRJ - LÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 17D | |||
B17 - Vaistojousi Juniorit 17 | ||||||
KORHONEN Aarni | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 15A | |||
BHAV - Vaistojousi Harrastajaluokka vaisto | ||||||
KOJOLA Tanja | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 17A | |||
BN - Vaistojousi Naiset | ||||||
KAARTINEN Sari | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 6C | |||
LBY - Pitkäjousi Yleinen | ||||||
PENNANEN Olavi | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 9B | |||
N - Naiset | ||||||
LIMINGOJA Inka | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 10D | |||
SAVOLAINEN Anni | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 10B | |||
RYTKY Johanna | PUJO - PUIJON JOUSI | Jakso 1 | 10A | |||
R11 - Tähtäinjousi Juniorit 11 | ||||||
AULA Annika | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 18C | |||
RHA - Tähtäinjousi Harrastajaluokka tähtäin | ||||||
KNUUTI Henni | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 17C | |||
PIRTTIMAA Nico | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 17B | |||
RN7 - Tähtäinjousi Master naiset 70 | ||||||
HOLAPPA Irma | PO-NU - PYHÄJÄRVEN POHTI | Jakso 1 | 9C | |||
RT5 - Tähtäinjousi Tyttöjuniorit 15 | ||||||
HUTTUNEN Viola | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 16A | |||
NISKANEN Sini | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Jakso 1 | 16B | |||
TRY - Perinnejousi Yleinen | ||||||
OLLONEN Aleksi | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 9A | |||
Y - Yleinen | ||||||
OJA Eero | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 12B | |||
KOKKILA Henri | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 11C | |||
PIIPPO Samuli | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 11B | |||
PIITTISJÄRVI Kaapo | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 12A | |||
PELTOLA Tero | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 11A | |||
YT - Yleinen Talja | ||||||
MAJAVA Unto | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 14C | |||
OLLAKKA Teuvo | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 13B | |||
KOKKONIEMI Seppo | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 13D | |||
LAMMELA Marko | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 12C | |||
AULA Ari | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 13C | |||
AULA Sanni | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 14D | |||
JÄÄRNI Aleksi | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 12D | |||
SIMULA Jouko | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 14B | |||
LAINE Jere | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 13A | |||
TASKILA Timo | TOJA - TORNION JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 14A | |||
YV - Yleinen Vaisto | ||||||
SAARI Jarno | KMJ - KOILLISMAAN JOUSIAMPUJAT | Jakso 1 | 4D | |||
ALLÉN Petri | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 4C | |||
ÅMAN Mauri | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 3A | |||
LINDFORS Mikko | LJ - LAPIN JOUSI | Jakso 1 | 3C | |||
METTOVAARA Pekka | OJM - OULUN JOUSIMIEHET | Jakso 1 | 3D | |||
AHO Vesa | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 4B | |||
KALLIOSALO Kari | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 3B | |||
KALLIOSALO Virpi | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 4A | |||
PENTINSAARI Pekka | POJO - POHJAN JOUSI | Jakso 1 | 2D |