Lista uczestników w porządku alabetycznym | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kraj/Klub | Konkurencja | Sesja | ||
A | ||||||
ADAMCZYK Dawid | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Barebow Men | Ses. 2 | |||
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | |||
B | ||||||
BOROWIEC Adam | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
BRODOWICZ Grażyna | LUKS - LUKS WROCŁAW | Barebow Women | Ses. 2 | |||
BŁOŃSKA Elina | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Women | Ses. 1 | |||
C | ||||||
CHMIELEWSKI Przemysław | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 2 | |||
CISEK Łukasz | SCSE - SCSE STRZELIN | Barebow Men | Ses. 2 | |||
CZAPAJ Rafał | GRO - GROT RUDA ŚLĄSKA | Barebow Men | Ses. 2 | |||
CZYRSKI Piotr | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Men | Ses. 1 | |||
D | ||||||
DADUŃ Marzena | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Women | Ses. 1 | |||
DOMARADZKI Andrzej | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Men | Ses. 1 | |||
DUDZIAK Łukasz | KOR - KORONA BUKOWIEC | Barebow Men | Ses. 2 | |||
F | ||||||
FAŚCISZEWSKI Mateusz | AMEO - AMEOLI ŚWIEBODZICE | Barebow Men | Ses. 2 | |||
FIAŁKIEWICZ Wiesław | LUKS - LUKS WROCŁAW | Barebow Men | Ses. 2 | |||
G | ||||||
GOŁYGOWSKI Konrad | OŚAZS - OŚ AZS POZNAŃ | Barebow Men | Ses. 2 | |||
GOŁYGOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | |||
GUTOWSKI Piotr | SPO - SPOŁEM ŁÓDŹ | Barebow Men | Ses. 2 | |||
H | ||||||
HAŁAT Adam | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Compound Men | Ses. 1 | |||
J | ||||||
JASTRZĘBSKI Maciej | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
K | ||||||
KANIK Bogusław | ACH - ACHILLES DOBCZYCE | Barebow Men | Ses. 2 | |||
KARBOWSKI Maciej | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
KAZMIERCZAK Patryk | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Men | Ses. 1 | |||
KORABIK Marek | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Barebow Men | Ses. 2 | |||
KOWALCZYK Michał | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Men | Ses. 1 | |||
KOŁODYŃSKA Lucyna | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Women | Ses. 1 | |||
KRYCA Joanna | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 2 | |||
KRYCA Krystian | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 2 | |||
KRZYWICKA Ewa | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Women | Ses. 1 | |||
KUBIK Pascal | TEM - TEMPO STOLARZOWICE | Compound Men | Ses. 1 | |||
KULCZEWSKI Daniel | SOK - SOKÓŁ BRZOZA | Barebow Men | Ses. 2 | |||
L | ||||||
LECH Jan | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Barebow Men | Ses. 2 | |||
M | ||||||
MALEWICZ Mirosław | LUKS - LUKS WROCŁAW | Barebow Men | Ses. 2 | |||
MARCHWICA Paweł | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 2 | |||
MARK Jacek | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 2 | |||
MARSZAŁEK Grzegorz | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
MAŁYSZEK Irmina | SCSE - SCSE STRZELIN | Barebow Women | Ses. 2 | |||
MIJAS Karol | OLIM - OLIMP STRAWCZYN | Barebow Men | Ses. 2 | |||
MRÓZ Krystian | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Compound Men | Ses. 1 | |||
MUSIATOWICZ Mateusz | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Men | Ses. 1 | |||
O | ||||||
OLSZAR-HAŁAT Krystyna | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Barebow Women | Ses. 2 | |||
OLSZEWSKA Julia | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Women | Ses. 1 | |||
P | ||||||
POSPIESZNA Zuzanna | SOK - SOKÓŁ BRZOZA | Barebow Women | Ses. 2 | |||
POZNANSKAYA Anna | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Compound Women | Ses. 1 | |||
PRZYBYLSKI Łukasz | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | |||
PUCHALSKA Ewa | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Barebow Women | Ses. 2 | |||
PUCHALSKI Bogdan | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Barebow Men | Ses. 2 | |||
PŁÓCIENNIK Tomasz | LUKS - LUKS WROCŁAW | Compound Men | Ses. 1 | |||
S | ||||||
SAŁEK Ida | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Women | Ses. 1 | |||
SIKORSKA Janina | OLIM - OLIMP STRAWCZYN | Barebow Women | Ses. 2 | |||
SMOLAK Zenon | SCSE - SCSE STRZELIN | Barebow Men | Ses. 2 | |||
SOSNOWSKA Monika | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Women | Ses. 1 | |||
STANIEWICZ Robert | ROK - "ROKIS" RADZYMIN | Compound Men | Ses. 1 | |||
STAŃKOWSKA Żanna | AMEO - AMEOLI ŚWIEBODZICE | Barebow Women | Ses. 2 | |||
STĘPIEŃ Michał | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
SZELĄG Filip | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | |||
SŁOMIANY Laura | BUR - BURZA BOROWA WIEŚ | Barebow Women | Ses. 2 | |||
T | ||||||
TOKARSKI Aleksander | WKŁ - WKŁ WARSZAWA | Compound Men | Ses. 1 | |||
TRZEBIŃSKI Andrzej | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Men | Ses. 1 | |||
TWARDAWA Grzegorz | BUR - BURZA BOROWA WIEŚ | Barebow Men | Ses. 2 | |||
U | ||||||
URBAN Paweł | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Men | Ses. 1 | |||
W | ||||||
WEILANDT Tomasz | OŚAZS - OŚ AZS POZNAŃ | Compound Men | Ses. 1 | |||
WÓJCIK Kinga | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Compound Women | Ses. 1 | |||
WRONA Katarzyna | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Women | Ses. 1 | |||
Z | ||||||
ZAGRODNY Kacper | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
ZAKOWICZ Przemysław | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | |||
ZIELIŃSKI Sebastian | SOK - SOKÓŁ BRZOZA | Compound Men | Ses. 1 | |||
ZIÓŁKOWSKI Marek | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Compound Men | Ses. 1 | |||
Ż | ||||||
ŻRÓDŁOWSKA-URBAN Magdalena | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Compound Women | Ses. 1 | |||
Ł | ||||||
ŁUNIEWSKI Łukasz | LUKS - LUKS WROCŁAW | Barebow Men | Ses. 2 |