2A | KRZYWICKA Ewa | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Kobiety |
2B | BŁOŃSKA Elina | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Kobiety |
2C | ŻRÓDŁOWSKA-URBAN Magdalena | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Kobiety |
3A | OLSZEWSKA Julia | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Juniorki U21 |
3C | KOŁODYŃSKA Lucyna | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Kobiety |
3D | WRONA Katarzyna | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Kobiety |
4A | SOSNOWSKA Monika | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Kobiety |
4C | WÓJCIK Kinga | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Łuk bloczkowy Juniorki U21 |
4D | POZNANSKAYA Anna | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuk bloczkowy Kobiety |
5A | ZIELIŃSKI Sebastian | SOK - SOKÓŁ BRZOZA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
5C | CZAPAJ Rafał | GRO - GROT RUDA ŚLĄSKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
5D | GOŁYGOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
6A | ZAGRODNY Kacper | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Juniorzy U21 |
6B | URBAN Paweł | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
6C | DOMARADZKI Andrzej | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
7A | JASTRZĘBSKI Maciej | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Juniorzy U21 |
7C | TRZEBIŃSKI Andrzej | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
7D | KAZMIERCZAK Patryk | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
8A | STĘPIEŃ Michał | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Juniorzy U21 |
8B | MUSIATOWICZ Mateusz | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
8C | ZIÓŁKOWSKI Marek | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
9C | HAŁAT Adam | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Łuk bloczkowy Juniorzy U21 |
9D | CZYRSKI Piotr | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
10B | KOWALCZYK Michał | RASZ - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
10C | MRÓZ Krystian | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
10D | PŁÓCIENNIK Tomasz | LUKS - LUKS WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
11A | ZAKOWICZ Przemysław | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
11C | KUBIK Pascal | TEM - TEMPO STOLARZOWICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
12A | MARSZAŁEK Grzegorz | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
12B | TOKARSKI Aleksander | WKŁ - WKŁ WARSZAWA | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
12C | WEILANDT Tomasz | OŚAZS - OŚ AZS POZNAŃ | Łuk bloczkowy Mężczyźni |
12D | ANDRUSZKIEWICZ Władysław | A3D - A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni |