Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука "Кубок Каразінського університету" 2024 року
ХНУ імені В.Н.Каразіна, ГО "ХОФСЛ", Харківське відділення НОК України (ХНУ)
Майдан Свободи, 1-22 Apr 2024
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Список учасників в Алфавітному порядку
СпортсменЩитОбластьЕтапЗміна
І
ІВАНОВА ВАЛЕРІЯ 180AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 WomenЗм. 1
ІВАНОВА ВАЛЕРІЯ 194AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
А
АЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР 238AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
АЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР 239AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
АНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ 225AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
АНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ 226AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
АНТОНЕНКО ДАНИЛО 243AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve MenЗм. 1
АНТОНЕЦЬ ПАВЛО 284AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
АРХИПСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР 119AК - М.КИЇВCompound MenЗм. 1
Б
БІЦІВ ВОЛОДИМИР 14AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
БАЙГУЗІН АРТЕМ 297AЗ - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
БАРАНОВСЬКА ІРИНА 190AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound Under 21 WomenЗм. 1
БАХТІНА АННА 237AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
БЕРНАДИН ЮЛІАНА 8AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 WomenЗм. 1
БЕСАРАБ АРТЕМ 220AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 MenЗм. 1
БЕСАРАБ КАМІЛА 246AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
БОБІК ЛІДІЯ 224AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
БОНДАРЕНКО МАРІЯ 157AХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 WomenЗм. 1
БОНДАРЕНКО МАРІЯ 158AХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
БОРГУН ОЛЕГ 31AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
БОРГУН ОЛЕГ 36AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
БРИКУН ВІКТОР 213AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
БУГА ВАЛЕРІЯ 218AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 WomenЗм. 1
В
ВЕДМІДЬ ОЛЕКСАНДР 116AК - М.КИЇВBarebow MenЗм. 1
ВЕРГУН ОЛЕГ 97AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound MenЗм. 1
ВОЛОВИК ДАР'Я 183AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
ВОЛОВИК ДАР'Я 184AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ВОРОБЕЙ АНДРІЙ 28AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
ВОРОБЕЙ АНДРІЙ 33AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
Г
ГАВРИЛЯК ВОЛОДИМИР 88AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ГЛИБ АРТУР 215AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
Д
ДАВИДЕНКО ТЕТЯНА 181AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound WomenЗм. 1
ДЗЮБКО ДАРИНА 11AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
ДЗЯДИК ІВАН 93AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound MenЗм. 1
ДИМАРЧУК ОЛЕКСАНДР 27AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 MenЗм. 1
ДУБРОВІНА КАТЕРИНА 155AХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
ДУБРОВІНА КАТЕРИНА 156AХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
ДУЧИМІНСЬКА ЯРИНА 15AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
Ж
ЖИЛА РОМАН 228AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ЖИРАКОВ БОГДАН 89AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
З
ЗІБОРОВ ГЛІБ 48AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКCompound MenЗм. 1
ЗІБОРОВ ДЕНИС 47AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКBarebow MenЗм. 1
ЗІБОРОВ ДЕНИС 65AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve MenЗм. 1
ЗІРКА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 73AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve InvictusЗм. 1
ЗАБЄЛІНА НІКА 191AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 WomenЗм. 1
ЗАБЄЛІНА НІКА 192AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ЗАБЄЛІНА НІКА 198AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
ЗАВЕРТАЛЮК ОКСАНА 222AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
ЗАВЕРТАЛЮК РОМАН 227AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ЗАГРЕБЕЛЬНА ГАЛИНА 189AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
ЗОЗУЛЯ РОМАН 188AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ЗОЗУЛЯ РОМАН 193AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
К
КІНАХ БОГДАН 6AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 MenЗм. 1
КІРСАНОВА ДАР'Я 58AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 WomenЗм. 1
КІРСАНОВА ДАР'Я 62AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Vets BeginnerЗм. 1
КАЛІШ СОЛОМІЯ 1AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 WomenЗм. 1
КАРБІВНИЧИЙ АРТЬОМ 242AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ 29AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ 34AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ 38AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ 39AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
КИРИЧИНСЬКИЙ ДМИТРО 121AК - М.КИЇВCompound MenЗм. 1
КОГУТ СВЯТОСЛАВ 94AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
КОЗЛОВА АННА 4AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 WomenЗм. 1
КОЗОРІЗ МАРГАРИТА 85AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
КОЗЮПА СВЯТОСЛАВ 18AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 MenЗм. 1
КОЗЮПА СВЯТОСЛАВ 19AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
КОЛЕСНИК ОЛЕКСАНДР 159AХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 MenЗм. 1
КОЛОШМАЙ МАРІЯ 230AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
КОРНЕЛЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ 72AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve InvictusЗм. 1
КРІЦАК ЯНА 50AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
КРІЦАК ЯНА 59AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 WomenЗм. 1
КРАСІЙ АНДРІЙ 68AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 21 MenЗм. 1
КРЕСТЕЛЬОВА МАРІЯ 241AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
КРУГЛІК ІВАН 232AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
КРУПЕНЯ ІЛЛАРІОН 187AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
КУЧЕР ВІКТОРІЯ 24AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 WomenЗм. 1
КУЧЕР ВІКТОРІЯ 25AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
КУЧЕР ВІКТОРІЯ 42AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 WomenЗм. 1
Л
ЛУЧИНЕЦЬ АННА 16AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 WomenЗм. 1
ЛУЧИНЕЦЬ АННА 17AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
ЛЬОСКІН ІВАН 231AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 MenЗм. 1
М
МІРНЕНКО АНАСТАСІЯ 283AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
МАЗНІЧЕНКО ВАДИМ 251AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Vets SportsmenЗм. 1
МАЙБОРОДА ЛЕВ 229AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
МАКІТРА ДЕНИС 92AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound MenЗм. 1
МАНЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР 12AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
МАРЧЕНКО УІЛЬЯМ-ТЕМБІСО 221AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
МАЦЮК МАКСИМ 66AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner MenЗм. 1
МЕДВЕДЄВА ІРИНА 216AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ 74AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve InvictusЗм. 1
МЕЛЬНИК ДАРИНА 87AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
МЕНЯЕВ ЛЕВ 286AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
МИХАЙЛИК ЄВГЕНІЯ 60AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 WomenЗм. 1
МИХАЛЬОВА ОЛЕНА 122AК - М.КИЇВBarebow WomenЗм. 1
Н
НАГРУДНА АВГУСТИНА 51AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
НАЙДА НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА 71AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner MenЗм. 1
НАУМЧАК НАТАЛЯ 197AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
П
ПІДПАЛИЙ ДЕНИС 245AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ПІСТУН КИРИЛО 233AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ПІСТУН КИРИЛО 249AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ПАНДРАК АНАСТАСІЯ 96AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound WomenЗм. 1
ПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА 55AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
ПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА 57AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner MenЗм. 1
ПЕРИК СВІТЛАНА 2AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
ПЕРЦЕВА АНАСТАСІЯ 282AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ПЕТРЕНКО АРТЕМ 219AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ПИРІЖОК ОЛЕНА 185AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
ПИРІЖОК ОЛЕНА 186AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ПЛАХА АРТЕМ 236AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 MenЗм. 1
ПЛАХОТНІЙ АРТУР 298AЗ - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
ПЛАХОТНІЙ АРТУР 299AЗ - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ПОЛОСІН СЕРГІЙ 127AК - М.КИЇВRecurve Vets BeginnerЗм. 1
ПОРТЕЧИН АРТУР 49AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКCompound Under 21 MenЗм. 1
ПУГАЧ КОСТЯНТИН 124AК - М.КИЇВRecurve Vets BeginnerЗм. 1
ПУТЕНКО ВАЛЕНТИН 32AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
ПУТЕНКО ВАЛЕНТИН 37AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
Р
РАБА СВЯТОСЛАВ 95AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
РОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА 40AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
РОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА 41AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 WomenЗм. 1
РУДНІЦКИЙ ДЕНИС 90AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
С
СЄРОВ ДМИТРО 217AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
СІКАЛО ЄЛИЗАВЕТА 223AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
САЛІЙ ІГОР 125AК - М.КИЇВRecurve Vets SportsmenЗм. 1
САЛІЙ ІГОР 126AК - М.КИЇВRecurve Vets BeginnerЗм. 1
САЛЬНІКОВА ОКСАНА 212AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 WomenЗм. 1
САНЧЕНКО АЛЛА 30AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
САНЧЕНКО АЛЛА 35AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets BeginnerЗм. 1
СЕМ'ЯНЧУК СОФІЯ 52AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
СЕНЮРА АВРОРА 86AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
СКВОРЦОВА ВІКТОРІЯ 3AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 WomenЗм. 1
СКРИПНИК АРТЕМ 117AК - М.КИЇВBarebow MenЗм. 1
СКРИПНИК АРТЕМ 118AК - М.КИЇВCompound VeteransЗм. 1
СКРИПНИК АРТЕМ 120AК - М.КИЇВRecurve Vets BeginnerЗм. 1
СМІЛКА АНАСТАСІЯ 91AЛ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound WomenЗм. 1
СОБУЦЬКИЙ НАЗАР 7AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 MenЗм. 1
СОВІВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ 240AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 MenЗм. 1
СПОДАНЧУК АННА 22AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 WomenЗм. 1
СПОДАНЧУК АННА 23AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
СТАЛЬНОВ ГЛЄБ 63AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 MenЗм. 1
СТАЛЬНОВА МАРГАРИТА 53AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
СТАЛЬНОВА МАРГАРИТА 56AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve WomenЗм. 1
СТЕПАНЕНКО ВІКТОРІЯ 182AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve WomenЗм. 1
Т
ТВЕРДОХЛІБ АЛІНА 54AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
ТЕЛЬЯНОВ АНТОН 280AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ТЕЛЬЯНОВА АНАСТАСІЯ 281AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ 247AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 MenЗм. 1
ТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ 248AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ТЕМЧЕНКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 250AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ТРІНЬКО МАСИМ 287AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ТЮХТІНА ДІАНА 244AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
Ф
ФЕДОРОВА АРІНА 179AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound Under 21 WomenЗм. 1
ФЕДОРОВА КАТЕРИНА 46AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКBarebow WomenЗм. 1
ФЕОФІЛОВ ОСТАП 235AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
Х
ХАЛАК ПОЛІНА 61AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 WomenЗм. 1
ХАЛАК ПОЛІНА 69AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 WomenЗм. 1
ХАЛАК ПОЛІНА 70AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner MenЗм. 1
Ц
ЦУМАН СЕРГІЙ 26AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve MenЗм. 1
Ч
ЧАПКО АНДРІЙ 13AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
ЧЕРЕДНІЧЕНКО ЄГОР 285AД - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ЧУПРУН АНАСТАСІЯ 214AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 WomenЗм. 1
Ш
ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР 67AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner MenЗм. 1
ШЕЛЕСТ ЯНА 20AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 WomenЗм. 1
ШЕЛЕСТ ЯНА 21AВ - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner MenЗм. 1
ШЕЛУДЬКО АНГЕЛІНА 234AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 WomenЗм. 1
ШПИЛЬОВА ВАЛЕРІЯ 252AЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
Ю
ЮЗВИШИНА МАРИНА 123AК - М.КИЇВRecurve Under 21 WomenЗм. 1
Я
ЯВОРСЬКИЙ АНДРIЙ 64AІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 MenЗм. 1
ЯНЧІЦЬКА СОФІЯ 195AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner MenЗм. 1
ЯНЧІЦЬКА СОФІЯ 196AХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 WomenЗм. 1