Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука "Кубок Каразінського університету" 2024 року
ХНУ імені В.Н.Каразіна, ГО "ХОФСЛ", Харківське відділення НОК України (ХНУ)
Майдан Свободи, 1-22 Apr 2024
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Список учасників по Категоріям
СпортсменОбластьЗмінаЩит
BM - Barebow Men
ЗІБОРОВ ДЕНИС ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 147A
ВЕДМІДЬ ОЛЕКСАНДР К - М.КИЇВЗм. 1116A
СКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВЗм. 1117A
BW - Barebow Women
ФЕДОРОВА КАТЕРИНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 146A
МИХАЛЬОВА ОЛЕНА К - М.КИЇВЗм. 1122A
CM - Compound Men
ЗІБОРОВ ГЛІБ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 148A
АРХИПСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР К - М.КИЇВЗм. 1119A
КИРИЧИНСЬКИЙ ДМИТРО К - М.КИЇВЗм. 1121A
ВЕРГУН ОЛЕГ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 197A
ДЗЯДИК ІВАН Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 193A
МАКІТРА ДЕНИС Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 192A
CU21M - Compound Under 21 Men
ПОРТЕЧИН АРТУР ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 149A
CU21W - Compound Under 21 Women
БАРАНОВСЬКА ІРИНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1190A
ФЕДОРОВА АРІНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1179A
CVet - Compound Veterans
СКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВЗм. 1118A
CW - Compound Women
ПАНДРАК АНАСТАСІЯ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 196A
СМІЛКА АНАСТАСІЯ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 191A
ДАВИДЕНКО ТЕТЯНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1181A
RBM - Recurve Beginner Men
МАЦЮК МАКСИМ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 166A
ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 167A
БІЦІВ ВОЛОДИМИР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 114A
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 139A
КОЗЮПА СВЯТОСЛАВ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 119A
МАНЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 112A
ЧАПКО АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 113A
АНТОНЕЦЬ ПАВЛО Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1284A
МІРНЕНКО АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1283A
МЕНЯЕВ ЛЕВ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1286A
ТЕЛЬЯНОВ АНТОН Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1280A
ТРІНЬКО МАСИМ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1287A
ЧЕРЕДНІЧЕНКО ЄГОР Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1285A
ПЛАХОТНІЙ АРТУР З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Зм. 1299A
ЗОЗУЛЯ РОМАН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1188A
АЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1239A
АНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1226A
КРУГЛІК ІВАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1232A
ПІСТУН КИРИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1233A
ПІСТУН КИРИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1249A
ТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1248A
ТЕМЧЕНКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1250A
ФЕОФІЛОВ ОСТАП ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1235A
RBW - Recurve Beginner Men
НАЙДА НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 171A
ПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 157A
ХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 170A
ДЗЮБКО ДАРИНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 111A
ДУЧИМІНСЬКА ЯРИНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 115A
КУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 125A
ЛУЧИНЕЦЬ АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 117A
ПЕРИК СВІТЛАНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 12A
РОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 140A
СПОДАНЧУК АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 123A
ШЕЛЕСТ ЯНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 121A
ПЕРЦЕВА АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1282A
ТЕЛЬЯНОВА АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Зм. 1281A
БОНДАРЕНКО МАРІЯ ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Зм. 1158A
ІВАНОВА ВАЛЕРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1194A
ВОЛОВИК ДАР'Я ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1184A
ЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1192A
НАУМЧАК НАТАЛЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1197A
ПИРІЖОК ОЛЕНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1186A
ЯНЧІЦЬКА СОФІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1195A
ТЮХТІНА ДІАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1244A
ШПИЛЬОВА ВАЛЕРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1252A
RInv - Recurve Invictus
ЗІРКА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 173A
КОРНЕЛЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 172A
МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 174A
RM - Recurve Men
ЗІБОРОВ ДЕНИС ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 165A
ЦУМАН СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 126A
АНТОНЕНКО ДАНИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1243A
RU13M - Recurve Under 13 Men
СТАЛЬНОВ ГЛЄБ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 163A
ЯВОРСЬКИЙ АНДРIЙ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 164A
ГАВРИЛЯК ВОЛОДИМИР Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 188A
ЖИРАКОВ БОГДАН Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 189A
КОГУТ СВЯТОСЛАВ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 194A
РАБА СВЯТОСЛАВ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 195A
РУДНІЦКИЙ ДЕНИС Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 190A
ЖИЛА РОМАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1228A
ЗАВЕРТАЛЮК РОМАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1227A
МАЙБОРОДА ЛЕВ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1229A
МАРЧЕНКО УІЛЬЯМ-ТЕМБІСО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1221A
ПІДПАЛИЙ ДЕНИС ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1245A
ПЕТРЕНКО АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1219A
ТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1247A
RU13W - Recurve Under 13 Women
КРІЦАК ЯНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 150A
НАГРУДНА АВГУСТИНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 151A
ПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 155A
СЕМ'ЯНЧУК СОФІЯ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 152A
СТАЛЬНОВА МАРГАРИТА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 153A
ТВЕРДОХЛІБ АЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 154A
ХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 169A
КОЗЛОВА АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 14A
ЛУЧИНЕЦЬ АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 116A
РОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 141A
СПОДАНЧУК АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 122A
ШЕЛЕСТ ЯНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 120A
КОЗОРІЗ МАРГАРИТА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 185A
МЕЛЬНИК ДАРИНА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 187A
СЕНЮРА АВРОРА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Зм. 186A
БЕСАРАБ КАМІЛА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1246A
ЗАВЕРТАЛЮК ОКСАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1222A
ЧУПРУН АНАСТАСІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1214A
RU15M - Recurve Under 15 Men
БАЙГУЗІН АРТЕМ З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Зм. 1297A
ПЛАХОТНІЙ АРТУР З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Зм. 1298A
АНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1225A
БРИКУН ВІКТОР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1213A
СЄРОВ ДМИТРО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1217A
СОВІВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1240A
RU15W - Recurve Under 15 Women
ЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1191A
ЯНЧІЦЬКА СОФІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1196A
БУГА ВАЛЕРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1218A
САЛЬНІКОВА ОКСАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1212A
RU18M - Recurve Under 18 Men
ДИМАРЧУК ОЛЕКСАНДР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 127A
КІНАХ БОГДАН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 16A
КОЗЮПА СВЯТОСЛАВ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 118A
СОБУЦЬКИЙ НАЗАР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 17A
ЗОЗУЛЯ РОМАН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1193A
КРУПЕНЯ ІЛЛАРІОН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1187A
АЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1238A
ГЛИБ АРТУР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1215A
КАРБІВНИЧИЙ АРТЬОМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1242A
ПЛАХА АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1236A
RU18W - Recurve Under 18 Women
КІРСАНОВА ДАР'Я ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 158A
КРІЦАК ЯНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 159A
МИХАЙЛИК ЄВГЕНІЯ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 160A
ХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 161A
БЕРНАДИН ЮЛІАНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 18A
КАЛІШ СОЛОМІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 11A
КУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 124A
КУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 142A
СКВОРЦОВА ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 13A
ВОЛОВИК ДАР'Я ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1183A
ЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1198A
ПИРІЖОК ОЛЕНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1185A
БАХТІНА АННА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1237A
БОБІК ЛІДІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1224A
КОЛОШМАЙ МАРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1230A
МЕДВЕДЄВА ІРИНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1216A
ШЕЛУДЬКО АНГЕЛІНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1234A
RU21M - Recurve Under 21 Men
КРАСІЙ АНДРІЙ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 168A
КОЛЕСНИК ОЛЕКСАНДР ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Зм. 1159A
БЕСАРАБ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1220A
ЛЬОСКІН ІВАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1231A
RU21W - Recurve Under 21 Women
ЮЗВИШИНА МАРИНА К - М.КИЇВЗм. 1123A
БОНДАРЕНКО МАРІЯ ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Зм. 1157A
ІВАНОВА ВАЛЕРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1180A
RVB - Recurve Vets Beginner
КІРСАНОВА ДАР'Я ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 162A
БОРГУН ОЛЕГ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 131A
БОРГУН ОЛЕГ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 136A
ВОРОБЕЙ АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 128A
ВОРОБЕЙ АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 133A
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 129A
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 134A
КАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 138A
ПУТЕНКО ВАЛЕНТИН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 132A
ПУТЕНКО ВАЛЕНТИН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 137A
САНЧЕНКО АЛЛА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 130A
САНЧЕНКО АЛЛА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Зм. 135A
ПОЛОСІН СЕРГІЙ К - М.КИЇВЗм. 1127A
ПУГАЧ КОСТЯНТИН К - М.КИЇВЗм. 1124A
САЛІЙ ІГОР К - М.КИЇВЗм. 1126A
СКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВЗм. 1120A
RVS - Recurve Vets Sportsmen
САЛІЙ ІГОР К - М.КИЇВЗм. 1125A
МАЗНІЧЕНКО ВАДИМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1251A
RW - Recurve Women
СТАЛЬНОВА МАРГАРИТА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЗм. 156A
ДУБРОВІНА КАТЕРИНА ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Зм. 1155A
ДУБРОВІНА КАТЕРИНА ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Зм. 1156A
ЗАГРЕБЕЛЬНА ГАЛИНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1189A
СТЕПАНЕНКО ВІКТОРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Зм. 1182A
КРЕСТЕЛЬОВА МАРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1241A
СІКАЛО ЄЛИЗАВЕТА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Зм. 1223A