Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука "Кубок Каразінського університету" 2024 року
ХНУ імені В.Н.Каразіна, ГО "ХОФСЛ", Харківське відділення НОК України (ХНУ)
Майдан Свободи, 1-22 Apr 2024
Cup of V.N.Karazin National Uiversity / Відкриті змагання зі стрільби з лука
Список учасників за Щитами
ЩитСпортсменОбластьЕтап
Зміна 1
1AКАЛІШ СОЛОМІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Women
2AПЕРИК СВІТЛАНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
3AСКВОРЦОВА ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Women
4AКОЗЛОВА АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 Women
6AКІНАХ БОГДАН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Men
7AСОБУЦЬКИЙ НАЗАР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Men
8AБЕРНАДИН ЮЛІАНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Women
11AДЗЮБКО ДАРИНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
12AМАНЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
13AЧАПКО АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
14AБІЦІВ ВОЛОДИМИР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
15AДУЧИМІНСЬКА ЯРИНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
16AЛУЧИНЕЦЬ АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 Women
17AЛУЧИНЕЦЬ АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
18AКОЗЮПА СВЯТОСЛАВ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Men
19AКОЗЮПА СВЯТОСЛАВ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
20AШЕЛЕСТ ЯНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 Women
21AШЕЛЕСТ ЯНА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
22AСПОДАНЧУК АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 Women
23AСПОДАНЧУК АННА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
24AКУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Women
25AКУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
26AЦУМАН СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Men
27AДИМАРЧУК ОЛЕКСАНДР В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Men
28AВОРОБЕЙ АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
29AКАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
30AСАНЧЕНКО АЛЛА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
31AБОРГУН ОЛЕГ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
32AПУТЕНКО ВАЛЕНТИН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
33AВОРОБЕЙ АНДРІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
34AКАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
35AСАНЧЕНКО АЛЛА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
36AБОРГУН ОЛЕГ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
37AПУТЕНКО ВАЛЕНТИН В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
38AКАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Vets Beginner
39AКАЦАВАЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
40AРОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Beginner Men
41AРОМАНІВ ВЛАДИСЛАВА В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 13 Women
42AКУЧЕР ВІКТОРІЯ В - ВОЛИНСЬКА ОБЛ.,Recurve Under 18 Women
46AФЕДОРОВА КАТЕРИНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКBarebow Women
47AЗІБОРОВ ДЕНИС ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКBarebow Men
48AЗІБОРОВ ГЛІБ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКCompound Men
49AПОРТЕЧИН АРТУР ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКCompound Under 21 Men
50AКРІЦАК ЯНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
51AНАГРУДНА АВГУСТИНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
52AСЕМ'ЯНЧУК СОФІЯ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
53AСТАЛЬНОВА МАРГАРИТА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
54AТВЕРДОХЛІБ АЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
55AПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
56AСТАЛЬНОВА МАРГАРИТА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Women
57AПЕНТЕСКУЛ МАРІАННА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner Men
58AКІРСАНОВА ДАР'Я ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 Women
59AКРІЦАК ЯНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 Women
60AМИХАЙЛИК ЄВГЕНІЯ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 Women
61AХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 18 Women
62AКІРСАНОВА ДАР'Я ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Vets Beginner
63AСТАЛЬНОВ ГЛЄБ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Men
64AЯВОРСЬКИЙ АНДРIЙ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Men
65AЗІБОРОВ ДЕНИС ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Men
66AМАЦЮК МАКСИМ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner Men
67AШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner Men
68AКРАСІЙ АНДРІЙ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 21 Men
69AХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Under 13 Women
70AХАЛАК ПОЛІНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner Men
71AНАЙДА НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Beginner Men
72AКОРНЕЛЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Invictus
73AЗІРКА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Invictus
74AМЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ІФ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬКRecurve Invictus
85AКОЗОРІЗ МАРГАРИТА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
86AСЕНЮРА АВРОРА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
87AМЕЛЬНИК ДАРИНА Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
88AГАВРИЛЯК ВОЛОДИМИР Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
89AЖИРАКОВ БОГДАН Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
90AРУДНІЦКИЙ ДЕНИС Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
91AСМІЛКА АНАСТАСІЯ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound Women
92AМАКІТРА ДЕНИС Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound Men
93AДЗЯДИК ІВАН Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound Men
94AКОГУТ СВЯТОСЛАВ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
95AРАБА СВЯТОСЛАВ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
96AПАНДРАК АНАСТАСІЯ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound Women
97AВЕРГУН ОЛЕГ Л - ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.Compound Men
116AВЕДМІДЬ ОЛЕКСАНДР К - М.КИЇВBarebow Men
117AСКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВBarebow Men
118AСКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВCompound Veterans
119AАРХИПСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР К - М.КИЇВCompound Men
120AСКРИПНИК АРТЕМ К - М.КИЇВRecurve Vets Beginner
121AКИРИЧИНСЬКИЙ ДМИТРО К - М.КИЇВCompound Men
122AМИХАЛЬОВА ОЛЕНА К - М.КИЇВBarebow Women
123AЮЗВИШИНА МАРИНА К - М.КИЇВRecurve Under 21 Women
124AПУГАЧ КОСТЯНТИН К - М.КИЇВRecurve Vets Beginner
125AСАЛІЙ ІГОР К - М.КИЇВRecurve Vets Sportsmen
126AСАЛІЙ ІГОР К - М.КИЇВRecurve Vets Beginner
127AПОЛОСІН СЕРГІЙ К - М.КИЇВRecurve Vets Beginner
155AДУБРОВІНА КАТЕРИНА ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Women
156AДУБРОВІНА КАТЕРИНА ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Women
157AБОНДАРЕНКО МАРІЯ ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 Women
158AБОНДАРЕНКО МАРІЯ ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
159AКОЛЕСНИК ОЛЕКСАНДР ХА - ХАРКІВСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 Men
179AФЕДОРОВА АРІНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound Under 21 Women
180AІВАНОВА ВАЛЕРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 Women
181AДАВИДЕНКО ТЕТЯНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound Women
182AСТЕПАНЕНКО ВІКТОРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Women
183AВОЛОВИК ДАР'Я ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
184AВОЛОВИК ДАР'Я ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
185AПИРІЖОК ОЛЕНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
186AПИРІЖОК ОЛЕНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
187AКРУПЕНЯ ІЛЛАРІОН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
188AЗОЗУЛЯ РОМАН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
189AЗАГРЕБЕЛЬНА ГАЛИНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Women
190AБАРАНОВСЬКА ІРИНА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Compound Under 21 Women
191AЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Women
192AЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
193AЗОЗУЛЯ РОМАН ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
194AІВАНОВА ВАЛЕРІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
195AЯНЧІЦЬКА СОФІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
196AЯНЧІЦЬКА СОФІЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Women
197AНАУМЧАК НАТАЛЯ ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
198AЗАБЄЛІНА НІКА ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
212AСАЛЬНІКОВА ОКСАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Women
213AБРИКУН ВІКТОР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
214AЧУПРУН АНАСТАСІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
215AГЛИБ АРТУР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
216AМЕДВЕДЄВА ІРИНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
217AСЄРОВ ДМИТРО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
218AБУГА ВАЛЕРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Women
219AПЕТРЕНКО АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
220AБЕСАРАБ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 Men
221AМАРЧЕНКО УІЛЬЯМ-ТЕМБІСО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
222AЗАВЕРТАЛЮК ОКСАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
223AСІКАЛО ЄЛИЗАВЕТА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Women
224AБОБІК ЛІДІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
225AАНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
226AАНГЕЛОВСЬКИЙ АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
227AЗАВЕРТАЛЮК РОМАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
228AЖИЛА РОМАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
229AМАЙБОРОДА ЛЕВ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
230AКОЛОШМАЙ МАРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
231AЛЬОСКІН ІВАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 21 Men
232AКРУГЛІК ІВАН ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
233AПІСТУН КИРИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
234AШЕЛУДЬКО АНГЕЛІНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
235AФЕОФІЛОВ ОСТАП ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
236AПЛАХА АРТЕМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
237AБАХТІНА АННА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Women
238AАЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
239AАЛЕКСЄЄВ ОЛЕКСАНДР ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
240AСОВІВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
241AКРЕСТЕЛЬОВА МАРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Women
242AКАРБІВНИЧИЙ АРТЬОМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 18 Men
243AАНТОНЕНКО ДАНИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Men
244AТЮХТІНА ДІАНА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
245AПІДПАЛИЙ ДЕНИС ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
246AБЕСАРАБ КАМІЛА ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Women
247AТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Under 13 Men
248AТЕМЧЕНКО ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
249AПІСТУН КИРИЛО ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
250AТЕМЧЕНКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
251AМАЗНІЧЕНКО ВАДИМ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Vets Sportsmen
252AШПИЛЬОВА ВАЛЕРІЯ ЧК - ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
280AТЕЛЬЯНОВ АНТОН Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
281AТЕЛЬЯНОВА АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
282AПЕРЦЕВА АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
283AМІРНЕНКО АНАСТАСІЯ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
284AАНТОНЕЦЬ ПАВЛО Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
285AЧЕРЕДНІЧЕНКО ЄГОР Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
286AМЕНЯЕВ ЛЕВ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
287AТРІНЬКО МАСИМ Д - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men
297AБАЙГУЗІН АРТЕМ З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
298AПЛАХОТНІЙ АРТУР З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Under 15 Men
299AПЛАХОТНІЙ АРТУР З - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.Recurve Beginner Men