Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ALDRIDGE David | 14A | 537 - SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUB | Recurve Men | Ses. 1 | ||
ASHWORTH Declan | 13D | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BEHAN Richard | 5B | 1697 - PERRISWOOD B | Compound Men | Ses. 1 | ||
BRAIN Sophie | 2C | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
BROWNING Simon | 1A | 4 - AGB DIRECT | Barebow Men | Ses. 1 | ||
BUNCE Jake | 5C | 570 - CLEVE ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
BURFITT Pauline | 6C | 603 - CHIPPENHAM | Compound Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CALLAN Rebecca | 3D | 64 - CASTLE BOWMEN | Barebow Women | Ses. 1 | ||
CHAMPION Wayne | 9D | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
CHOPPING Chris | 21D | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
CLARE Chris | 3B | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
COOKE Darran | 2B | 79 - LLANTARNAM AC | Barebow Men | Ses. 1 | ||
COOKE Debbie | 10A | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | Ses. 1 | ||
COURQUIN Helen | 16B | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
CROOK Clair | 10D | 537 - SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUB | Compound Women | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DANCE Trevor | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | |||
DYKE Jonathan | 14C | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EDWARDS Claire | 4D | 2144 - RJD | Barebow Women | Ses. 1 | ||
EDWARDS Lee | 13C | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
EDWARDS Steve | 5D | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FARMER Ali | 3A | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
FAYERS Rob | 8D | 538 - COASTAL ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
FLANAGAN Victoria | 8C | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GEORGE Amanda | 15B | 544 - BURNHAM CO OF A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
GIBSON York | 14D | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
GRAY Matthew | 13B | 1917 - CAERAU DRAGON BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
GROVES Connor | 4B | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HARRIS Jamie | 8A | 697 - EVESHAM | Compound Men | Ses. 1 | ||
HAWKER Francesca | 1C | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
HIZZEY Adam | 4C | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
HOYLE Andrew | 19C | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
HUNTER Julie | 1B | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JACKSON Thomas | 8B | 1654 - BLANDY JENKINS | Compound Men | Ses. 1 | ||
JOHNS Ieuan | 20B | 75 - BOWMEN OF GOWER | Longbow | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KAZMIERCZAK Magdelena | 13A | 2373 - UNI OF BRISTOL | Recurve Women | Ses. 1 | ||
KENDALL Jasmine | 15A | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
KRASKER Judy | 21B | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LOCK Brian | 7B | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
LUCKETT Zoe | 17B | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MACEY Karen | 11C | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
MACEY Kevin | 21C | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
MACEY Kieran | 5A | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
MAHER Jonathan | 6D | 2575 - SILVERCLOUD | Compound Men | Ses. 1 | ||
MARTIN Steven | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | Recurve Men | Ses. 1 | |||
MCCORMACK Paul | 2A | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
MCDERMOTT David | 2D | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 | ||
MILLER Alexandra | 17C | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
MOONEY Roisin | 14B | 2373 - UNI OF BRISTOL | Recurve Women | Ses. 1 | ||
MORTIMER David | 19B | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
MOUNT Nick | 18A | 603 - CHIPPENHAM | Recurve Men | Ses. 1 | ||
MURPHY William | 6B | 1654 - BLANDY JENKINS | Compound Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OATEN Christopher | 4A | 64 - CASTLE BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
ORCHARD Mike | 7C | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PEARCE Ross | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men | Ses. 1 | |||
PENGELLY George | 7D | 544 - BURNHAM CO OF A | Compound Men | Ses. 1 | ||
PETERS Graham | 20C | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
PHILLIPS Dave | 12B | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PIPER Julian | 16A | 427 - ANDOVER ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PRATT Tim | 18C | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PYLE Helen | 19D | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
R | ||||||
ROGERS Thea | 19A | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | Recurve Women | Ses. 1 | ||
ROWE Alex | 649 - YELVERTON BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | |||
S | ||||||
SERVINI Rhiannon | 9A | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | Ses. 1 | ||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Recurve Men | Ses. 1 | |||
SPACE Wheelchair | 12D | 1 - SPACE | Recurve Men | Ses. 1 | ||
SPACE Wheelchair | 15D | 1 - SPACE | Recurve Women | Ses. 1 | ||
SPACE Wheelchair | 16D | 1 - SPACE | Recurve Women | Ses. 1 | ||
SPACE Wheelchair | 17D | 1 - SPACE | Recurve Women | Ses. 1 | ||
STAPLES Jamie | 18D | 648 - TORQUAY CO OF ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
STEVENS Lorna | 16C | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
STICKINGS Linda | 11B | 547 - BATH ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TAYLOR Cate | 11D | 616 - KINGSTON ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
TEML Debbie | 6A | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Compound Women | Ses. 1 | ||
TEML Rikki | 10B | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
THOMAS Alec | 12C | 570 - CLEVE ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
TLUSTY Katie | 10C | 667 - BRIXHAM ARCHERS | Compound Women | Ses. 1 | ||
TONER Matt | 9C | 419 - GOSPORT BOWMEN | Compound Men | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WALLEY Terry | 11A | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | Recurve Men | Ses. 1 | ||
WEBB Peter | 12A | 694 - MALVERN ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
WEBSTER Collette | 17A | 1294 - CYMRIC ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
WHITISH Aubrey | 1D | 1654 - BLANDY JENKINS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
WILKES Alfie | 9B | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Colin | 7A | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Karen | 15C | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Scott | 21A | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Longbow | Ses. 1 | ||
WOOD Martin | 532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men | Ses. 1 | |||
WOODS Chris | 20A | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | Longbow | Ses. 1 | ||
Y | ||||||
YATES Luke | 3C | 570 - CLEVE ARCHERS | Barebow Men | Ses. 1 |