Participant List group by Country |
---|
Athlete | Target | Category | Session |
---|
1 - SPACE |
---|
SPACE Wheelchair | | Recurve Men | Ses. 1 |
SPACE Wheelchair | 12D | Recurve Men | Ses. 1 |
SPACE Wheelchair | 15D | Recurve Women | Ses. 1 |
SPACE Wheelchair | 16D | Recurve Women | Ses. 1 |
SPACE Wheelchair | 17D | Recurve Women | Ses. 1 |
1210 - NOAK HILL ARCHERS |
---|
LOCK Brian | 7B | Compound Men | Ses. 1 |
1246 - DEER PARK ARCHERS |
---|
MCDERMOTT David | 2D | Barebow Men | Ses. 1 |
MACEY Kieran | 5A | Compound Men | Ses. 1 |
WILKES Alfie | 9B | Compound Men | Ses. 1 |
MACEY Kevin | 21C | Longbow Men | Ses. 1 |
PETERS Graham | 20C | Longbow Men | Ses. 1 |
KRASKER Judy | 21B | Longbow Women | Ses. 1 |
MACEY Karen | 11C | Recurve Women | Ses. 1 |
1294 - CYMRIC ARCHERS |
---|
WEBSTER Collette | 17A | Recurve Women | Ses. 1 |
1654 - BLANDY JENKINS |
---|
JACKSON Thomas | 8B | Compound Men | Ses. 1 |
MURPHY William | 6B | Compound Men | Ses. 1 |
WHITISH Aubrey | 1D | Barebow Women | Ses. 1 |
1697 - PERRISWOOD B |
---|
BEHAN Richard | 5B | Compound Men | Ses. 1 |
1917 - CAERAU DRAGON BOWMEN |
---|
GRAY Matthew | 13B | Recurve Men | Ses. 1 |
2144 - RJD |
---|
EDWARDS Claire | 4D | Barebow Women | Ses. 1 |
2373 - UNI OF BRISTOL |
---|
KAZMIERCZAK Magdelena | 13A | Recurve Women | Ses. 1 |
MOONEY Roisin | 14B | Recurve Women | Ses. 1 |
2575 - SILVERCLOUD |
---|
MAHER Jonathan | 6D | Compound Men | Ses. 1 |
4 - AGB DIRECT |
---|
BROWNING Simon | 1A | Barebow Men | Ses. 1 |
419 - GOSPORT BOWMEN |
---|
TONER Matt | 9C | Compound Men | Ses. 1 |
427 - ANDOVER ARCHERS |
---|
PIPER Julian | 16A | Recurve Men | Ses. 1 |
532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB |
---|
WOOD Martin | | Recurve Men | Ses. 1 |
537 - SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUB |
---|
ALDRIDGE David | 14A | Recurve Men | Ses. 1 |
CROOK Clair | 10D | Compound Women | Ses. 1 |
538 - COASTAL ARCHERS |
---|
FAYERS Rob | 8D | Compound Men | Ses. 1 |
544 - BURNHAM CO OF A |
---|
PENGELLY George | 7D | Compound Men | Ses. 1 |
GEORGE Amanda | 15B | Recurve Women | Ses. 1 |
547 - BATH ARCHERS |
---|
STICKINGS Linda | 11B | Longbow Women | Ses. 1 |
568 - CHELTENHAM ARCHERS |
---|
STEVENS Lorna | 16C | Recurve Women | Ses. 1 |
570 - CLEVE ARCHERS |
---|
CLARE Chris | 3B | Barebow Men | Ses. 1 |
GROVES Connor | 4B | Barebow Men | Ses. 1 |
HIZZEY Adam | 4C | Barebow Men | Ses. 1 |
YATES Luke | 3C | Barebow Men | Ses. 1 |
BUNCE Jake | 5C | Compound Men | Ses. 1 |
ASHWORTH Declan | 13D | Recurve Men | Ses. 1 |
GIBSON York | 14D | Recurve Men | Ses. 1 |
MORTIMER David | 19B | Recurve Men | Ses. 1 |
THOMAS Alec | 12C | Recurve Men | Ses. 1 |
BRAIN Sophie | 2C | Barebow Women | Ses. 1 |
HAWKER Francesca | 1C | Barebow Women | Ses. 1 |
HUNTER Julie | 1B | Barebow Women | Ses. 1 |
COURQUIN Helen | 16B | Recurve Women | Ses. 1 |
KENDALL Jasmine | 15A | Recurve Women | Ses. 1 |
LUCKETT Zoe | 17B | Recurve Women | Ses. 1 |
MILLER Alexandra | 17C | Recurve Women | Ses. 1 |
PYLE Helen | 19D | Recurve Women | Ses. 1 |
577 - TOCKINGTON ARCHERS |
---|
FARMER Ali | 3A | Barebow Men | Ses. 1 |
MCCORMACK Paul | 2A | Barebow Men | Ses. 1 |
ORCHARD Mike | 7C | Compound Men | Ses. 1 |
TEML Rikki | 10B | Compound Men | Ses. 1 |
TEML Debbie | 6A | Compound Women | Ses. 1 |
582 - BOWMEN OF THE DEANS |
---|
WOODS Chris | 20A | Longbow Men | Ses. 1 |
MARTIN Steven | | Recurve Men | Ses. 1 |
603 - CHIPPENHAM |
---|
MOUNT Nick | 18A | Recurve Men | Ses. 1 |
BURFITT Pauline | 6C | Compound Women | Ses. 1 |
616 - KINGSTON ARCHERS |
---|
TAYLOR Cate | 11D | Recurve Women | Ses. 1 |
64 - CASTLE BOWMEN |
---|
OATEN Christopher | 4A | Barebow Men | Ses. 1 |
CALLAN Rebecca | 3D | Barebow Women | Ses. 1 |
648 - TORQUAY CO OF ARCHERS |
---|
STAPLES Jamie | 18D | Recurve Men | Ses. 1 |
649 - YELVERTON BOWMEN |
---|
ROWE Alex | | Recurve Men | Ses. 1 |
660 - EXMOUTH ARCHERS |
---|
CHOPPING Chris | 21D | Longbow Men | Ses. 1 |
WILLIAMS Scott | 21A | Longbow Men | Ses. 1 |
DANCE Trevor | | Recurve Men | Ses. 1 |
HOYLE Andrew | 19C | Recurve Men | Ses. 1 |
PRATT Tim | 18C | Recurve Men | Ses. 1 |
WILLIAMS Karen | 15C | Recurve Women | Ses. 1 |
667 - BRIXHAM ARCHERS |
---|
TLUSTY Katie | 10C | Compound Women | Ses. 1 |
694 - MALVERN ARCHERS |
---|
EDWARDS Lee | 13C | Recurve Men | Ses. 1 |
WEBB Peter | 12A | Recurve Men | Ses. 1 |
697 - EVESHAM |
---|
HARRIS Jamie | 8A | Compound Men | Ses. 1 |
75 - BOWMEN OF GOWER |
---|
JOHNS Ieuan | 20B | Longbow Men | Ses. 1 |
77 - ST KINGSMARK BOWMEN |
---|
WALLEY Terry | 11A | Recurve Men | Ses. 1 |
ROGERS Thea | 19A | Recurve Women | Ses. 1 |
79 - LLANTARNAM AC |
---|
COOKE Darran | 2B | Barebow Men | Ses. 1 |
CHAMPION Wayne | 9D | Compound Men | Ses. 1 |
EDWARDS Steve | 5D | Compound Men | Ses. 1 |
PEARCE Ross | | Compound Men | Ses. 1 |
WILLIAMS Colin | 7A | Compound Men | Ses. 1 |
DYKE Jonathan | 14C | Recurve Men | Ses. 1 |
PHILLIPS Dave | 12B | Recurve Men | Ses. 1 |
COOKE Debbie | 10A | Compound Women | Ses. 1 |
FLANAGAN Victoria | 8C | Compound Women | Ses. 1 |
SERVINI Rhiannon | 9A | Compound Women | Ses. 1 |