Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
BM - Barebow Men | ||||||
MCDERMOTT David | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 2D | |||
BROWNING Simon | 4 - AGB DIRECT | Ses. 1 | 1A | |||
CLARE Chris | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 3B | |||
GROVES Connor | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 4B | |||
HIZZEY Adam | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 4C | |||
YATES Luke | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 3C | |||
FARMER Ali | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 3A | |||
MCCORMACK Paul | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 2A | |||
OATEN Christopher | 64 - CASTLE BOWMEN | Ses. 1 | 4A | |||
COOKE Darran | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 2B | |||
BW - Barebow Women | ||||||
WHITISH Aubrey | 1654 - BLANDY JENKINS | Ses. 1 | 1D | |||
EDWARDS Claire | 2144 - RJD | Ses. 1 | 4D | |||
BRAIN Sophie | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 2C | |||
HAWKER Francesca | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 1C | |||
HUNTER Julie | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 1B | |||
CALLAN Rebecca | 64 - CASTLE BOWMEN | Ses. 1 | 3D | |||
CM - Compound Men | ||||||
LOCK Brian | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
MACEY Kieran | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 5A | |||
WILKES Alfie | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 9B | |||
JACKSON Thomas | 1654 - BLANDY JENKINS | Ses. 1 | 8B | |||
MURPHY William | 1654 - BLANDY JENKINS | Ses. 1 | 6B | |||
BEHAN Richard | 1697 - PERRISWOOD B | Ses. 1 | 5B | |||
MAHER Jonathan | 2575 - SILVERCLOUD | Ses. 1 | 6D | |||
TONER Matt | 419 - GOSPORT BOWMEN | Ses. 1 | 9C | |||
FAYERS Rob | 538 - COASTAL ARCHERS | Ses. 1 | 8D | |||
PENGELLY George | 544 - BURNHAM CO OF A | Ses. 1 | 7D | |||
BUNCE Jake | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 5C | |||
ORCHARD Mike | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 7C | |||
TEML Rikki | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 10B | |||
HARRIS Jamie | 697 - EVESHAM | Ses. 1 | 8A | |||
CHAMPION Wayne | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 9D | |||
EDWARDS Steve | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 5D | |||
PEARCE Ross | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | ||||
WILLIAMS Colin | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 7A | |||
CW - Compound Women | ||||||
CROOK Clair | 537 - SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 10D | |||
TEML Debbie | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 6A | |||
BURFITT Pauline | 603 - CHIPPENHAM | Ses. 1 | 6C | |||
TLUSTY Katie | 667 - BRIXHAM ARCHERS | Ses. 1 | 10C | |||
COOKE Debbie | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 10A | |||
FLANAGAN Victoria | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 8C | |||
SERVINI Rhiannon | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 9A | |||
L - Longbow | ||||||
KRASKER Judy | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 21B | |||
MACEY Kevin | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 21C | |||
PETERS Graham | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 20C | |||
STICKINGS Linda | 547 - BATH ARCHERS | Ses. 1 | 11B | |||
WOODS Chris | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | Ses. 1 | 20A | |||
CHOPPING Chris | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 21D | |||
WILLIAMS Scott | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 21A | |||
JOHNS Ieuan | 75 - BOWMEN OF GOWER | Ses. 1 | 20B | |||
RM - Recurve Men | ||||||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Ses. 1 | ||||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Ses. 1 | 12D | |||
GRAY Matthew | 1917 - CAERAU DRAGON BOWMEN | Ses. 1 | 13B | |||
PIPER Julian | 427 - ANDOVER ARCHERS | Ses. 1 | 16A | |||
WOOD Martin | 532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Ses. 1 | ||||
ALDRIDGE David | 537 - SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 14A | |||
ASHWORTH Declan | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 13D | |||
GIBSON York | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 14D | |||
MORTIMER David | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 19B | |||
THOMAS Alec | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 12C | |||
MARTIN Steven | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | Ses. 1 | ||||
MOUNT Nick | 603 - CHIPPENHAM | Ses. 1 | 18A | |||
STAPLES Jamie | 648 - TORQUAY CO OF ARCHERS | Ses. 1 | 18D | |||
ROWE Alex | 649 - YELVERTON BOWMEN | Ses. 1 | ||||
DANCE Trevor | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | ||||
HOYLE Andrew | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 19C | |||
PRATT Tim | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 18C | |||
EDWARDS Lee | 694 - MALVERN ARCHERS | Ses. 1 | 13C | |||
WEBB Peter | 694 - MALVERN ARCHERS | Ses. 1 | 12A | |||
WALLEY Terry | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | Ses. 1 | 11A | |||
DYKE Jonathan | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 14C | |||
PHILLIPS Dave | 79 - LLANTARNAM AC | Ses. 1 | 12B | |||
RW - Recurve Women | ||||||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Ses. 1 | 15D | |||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Ses. 1 | 16D | |||
SPACE Wheelchair | 1 - SPACE | Ses. 1 | 17D | |||
MACEY Karen | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 11C | |||
WEBSTER Collette | 1294 - CYMRIC ARCHERS | Ses. 1 | 17A | |||
KAZMIERCZAK Magdelena | 2373 - UNI OF BRISTOL | Ses. 1 | 13A | |||
MOONEY Roisin | 2373 - UNI OF BRISTOL | Ses. 1 | 14B | |||
GEORGE Amanda | 544 - BURNHAM CO OF A | Ses. 1 | 15B | |||
STEVENS Lorna | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 1 | 16C | |||
COURQUIN Helen | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 16B | |||
KENDALL Jasmine | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 15A | |||
LUCKETT Zoe | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 17B | |||
MILLER Alexandra | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 17C | |||
PYLE Helen | 570 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 19D | |||
TAYLOR Cate | 616 - KINGSTON ARCHERS | Ses. 1 | 11D | |||
WILLIAMS Karen | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 15C | |||
ROGERS Thea | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | Ses. 1 | 19A |