Osallistujalista - Aakkosjärjestyksessä | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kilpailija | Tausta | Maa/Seura | Laji | Jakso | ||
B | ||||||
BACKMAN Anne | 15C | RIJO - RIIHI-JOUSET | Tähtäin Master Naiset 50 | Jakso 1 | ||
H | ||||||
HELALA Jade | 17A | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
HELIN Johanna | 16A | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Naiset | Jakso 1 | ||
HELIN Susanna | 16C | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Naiset | Jakso 1 | ||
HUILLA Arto | 14A | TJA - TAMPEREEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
HUTTUNEN Viola | 10B | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tyttöjuniorit 15 | Jakso 1 | ||
J | ||||||
JALAJA Anniina | 17B | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
JOHANSSON Jari | 13A | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
K | ||||||
KERMINEN Camilla | 1C | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
KOJOLA Sebastian | 12A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Juniorit 17 | Jakso 1 | ||
KOKKONEN Jenna | 9A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Harraste 30/50 m | Jakso 1 | ||
KORPIKANNEL Aarno | 14B | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
KOSKI Senni | 2A | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
KOSONEN Minna | 15B | PIILI - PIILI | Tähtäin Master Naiset 50 | Jakso 1 | ||
KUOPPA Onni | 2C | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
KUOPPA Taru | 18B | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
L | ||||||
LAAKSO Arto | 12B | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
LÄHDE Heidi | 16B | ASCE - ASCELLA | Tähtäin Naiset | Jakso 1 | ||
LAMMI Mikko | 5C | PIILI - PIILI | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
LASSILA Ida-Lotta | 19C | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
LAUTALA Viljami | 4B | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Talja Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
LEHTIMÄKI Anssi | 8B | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Vaisto Yleinen | Jakso 1 | ||
LEHTOMÄKI Esa | 18A | JYSU - JYVÄS-SULKA | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
LEHTONEN Kaj | 5A | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
LIUKKONEN Hannu | 13C | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
M | ||||||
MOCANU Virgil | 6B | ART - ARTEMIS | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
N | ||||||
NEVALAINEN Jukka | 9B | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Masters 70 | Jakso 1 | ||
NISKANEN Sini | 10C | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tyttöjuniorit 15 | Jakso 1 | ||
O | ||||||
ONNELA Liisa | 4C | TJA - TAMPEREEN JOUSIAMPUJAT | Talja Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
P | ||||||
PALOJÄRVI Oiva | 1A | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 11 | Jakso 1 | ||
PÄRNÄNEN Jukka | 14C | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Masters 60 | Jakso 1 | ||
PEKANDER Jouni | 7A | PIILI - PIILI | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
PELTOLA Juha | 7B | ART - ARTEMIS | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
PELTOLA Jukka | 5B | KYJO - KYMEN JOUSI | Talja Masters 70 | Jakso 1 | ||
PETÄJÄ Aleksi | 17C | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Juniorit 20 | Jakso 1 | ||
PETÄJÄSAARI Esa | 3C | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Tähtäin Harraste 30/50 m | Jakso 1 | ||
PIRINEN Aki | 19A | JYSU - JYVÄS-SULKA | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
R | ||||||
RAIVIO Pertti | 8A | HOOD - ROBIN HOOD | Vaisto Yleinen | Jakso 1 | ||
RANTALA Manu | 11C | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
RANTALA Veeti | 4A | PIILI - PIILI | Talja Juniorit 15 | Jakso 1 | ||
RAUTIO Johanna | 6A | RIJO - RIIHI-JOUSET | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
RONKANEN Eemeli | 2B | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Juniorit 13 | Jakso 1 | ||
RONKANEN Perttu | 20B | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
S | ||||||
SIIKAVIRTA Matilda | 3A | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Harraste 30/50 m | Jakso 1 | ||
T | ||||||
TELLA Matti | 7C | HOOD - ROBIN HOOD | Talja Yleinen | Jakso 1 | ||
TOLSA Riitta | 15A | PIILI - PIILI | Tähtäin Master Naiset 50 | Jakso 1 | ||
TUKIAINEN Iida | 20A | WT - WILHELM TELL | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
TUONONEN Pekka | 11A | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Masters 70 | Jakso 1 | ||
U | ||||||
UUSIKALLIO Henri | 19B | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Yleinen | Jakso 1 | ||
V | ||||||
VAINIKKA Esa | 8C | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Vaisto Yleinen | Jakso 1 | ||
VARHIMO Riikka | 3B | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Harraste 30/50 m | Jakso 1 | ||
VIITANEN Timo | 10A | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Pitkäjousi Yleinen | Jakso 1 |