1A | PALOJÄRVI Oiva | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Vaisto Juniorit 11 |
1C | KERMINEN Camilla | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 11 |
2A | KOSKI Senni | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 13 |
2B | RONKANEN Eemeli | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Juniorit 13 |
2C | KUOPPA Onni | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Juniorit 13 |
3A | SIIKAVIRTA Matilda | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Harraste 30/50 m |
3B | VARHIMO Riikka | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Harraste 30/50 m |
3C | PETÄJÄSAARI Esa | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Tähtäin Harraste 30/50 m |
4A | RANTALA Veeti | PIILI - PIILI | Talja Juniorit 15 |
4B | LAUTALA Viljami | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Talja Juniorit 15 |
4C | ONNELA Liisa | TJA - TAMPEREEN JOUSIAMPUJAT | Talja Juniorit 15 |
5A | LEHTONEN Kaj | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Talja Yleinen |
5B | PELTOLA Jukka | KYJO - KYMEN JOUSI | Talja Masters 70 |
5C | LAMMI Mikko | PIILI - PIILI | Talja Yleinen |
6A | RAUTIO Johanna | RIJO - RIIHI-JOUSET | Talja Yleinen |
6B | MOCANU Virgil | ART - ARTEMIS | Talja Yleinen |
7A | PEKANDER Jouni | PIILI - PIILI | Talja Yleinen |
7B | PELTOLA Juha | ART - ARTEMIS | Talja Yleinen |
7C | TELLA Matti | HOOD - ROBIN HOOD | Talja Yleinen |
8A | RAIVIO Pertti | HOOD - ROBIN HOOD | Vaisto Yleinen |
8B | LEHTIMÄKI Anssi | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Vaisto Yleinen |
8C | VAINIKKA Esa | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Vaisto Yleinen |
9A | KOKKONEN Jenna | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Harraste 30/50 m |
9B | NEVALAINEN Jukka | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Masters 70 |
10A | VIITANEN Timo | TEJA - TEUVAN JOUSIAMPUJAT | Pitkäjousi Yleinen |
10B | HUTTUNEN Viola | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tyttöjuniorit 15 |
10C | NISKANEN Sini | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Tyttöjuniorit 15 |
11A | TUONONEN Pekka | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Masters 70 |
11C | RANTALA Manu | PIILI - PIILI | Tähtäin Juniorit 15 |
12A | KOJOLA Sebastian | KO-SU - KOILLIS-SAVON SULKA | Tähtäin Juniorit 17 |
12B | LAAKSO Arto | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Masters 60 |
13A | JOHANSSON Jari | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Masters 60 |
13C | LIUKKONEN Hannu | VJA - VARKAUDEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Masters 60 |
14A | HUILLA Arto | TJA - TAMPEREEN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Masters 60 |
14B | KORPIKANNEL Aarno | POJO - POHJAN JOUSI | Tähtäin Masters 60 |
14C | PÄRNÄNEN Jukka | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Masters 60 |
15A | TOLSA Riitta | PIILI - PIILI | Tähtäin Master Naiset 50 |
15B | KOSONEN Minna | PIILI - PIILI | Tähtäin Master Naiset 50 |
15C | BACKMAN Anne | RIJO - RIIHI-JOUSET | Tähtäin Master Naiset 50 |
16A | HELIN Johanna | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Naiset |
16B | LÄHDE Heidi | ASCE - ASCELLA | Tähtäin Naiset |
16C | HELIN Susanna | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Naiset |
17A | HELALA Jade | ARCUS - ARCUS | Tähtäin Juniorit 20 |
17B | JALAJA Anniina | PJA - PORIN JOUSIAMPUJAT | Tähtäin Juniorit 20 |
17C | PETÄJÄ Aleksi | HOOD - ROBIN HOOD | Tähtäin Juniorit 20 |
18A | LEHTOMÄKI Esa | JYSU - JYVÄS-SULKA | Tähtäin Yleinen |
18B | KUOPPA Taru | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Yleinen |
19A | PIRINEN Aki | JYSU - JYVÄS-SULKA | Tähtäin Yleinen |
19B | UUSIKALLIO Henri | LA-VA - LAHDEN VASAMA | Tähtäin Yleinen |
19C | LASSILA Ida-Lotta | SAIJO - SAIMAAN JOUSI | Tähtäin Yleinen |
20A | TUKIAINEN Iida | WT - WILHELM TELL | Tähtäin Yleinen |
20B | RONKANEN Perttu | KYJO - KYMEN JOUSI | Tähtäin Yleinen |