Deltakere gruppert etter klubb | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytter | Skive | Klasse | Pulje | |||
117 - HISØY IL BUESKYTTERE | ||||||
POST Terje | 3A | Buejeger 1 | Pulje 1 | |||
BERGE - BERGEN BUESKYTTERE | ||||||
PAHLM Per Ivar | 7C | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
MØINICHEN BRANDTZÆG Janne | 23C | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
DRAMM - DRAMMEN BUESKYTTERE | ||||||
GRANUM Aksel | 2D | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
FJORD - FJORDANE BOGESKYTARLAG | ||||||
STORØIEN Bjørn | 15A | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
HAROY - HARØY BOGESKYTARLAG | ||||||
HUSE Kjell Håvar | 7D | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
HUSE Ingunn | 4A | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
HEGIL - H.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE | ||||||
NERGAARD Monicha | 4D | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
NILSEN Elene | 8C | Tradisjonell 2 | Pulje 1 | |||
KONGS - KONGSVINGER BUESKYTTERKLUBB | ||||||
SØRLIE Lars Marius | 5A | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
ANDERSEN Per Erik | 1A | Barebow 2 | Pulje 1 | |||
BRENDEN Ole Birger | 1B | Barebow 2 | Pulje 1 | |||
NILSEN Truls Erik | 19D | Barebow 2 | Pulje 1 | |||
NORDBY John-Sverre | 22B | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
SØRLIE Heidi | 15C | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
FILBAKK Randi | 8D | Barebow 2 | Pulje 1 | |||
ANDERSEN Lotta Jonett Henriksen | 1C | Barebow 5 | Pulje 1 | |||
ELLINGSRUD-BRENDEN Ine Celine Sparby | 1D | Felles 6 | Pulje 1 | |||
NORDBY Linn Janine | 4C | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
KRIST - KRISTIANSAND BUESKYTTERE | ||||||
BRYNE Rolf Inge | 14D | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
KVINN - KVINNHERAD BOGESKYTTARKLUBB | ||||||
BAKKE Terje | 14C | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
LAND - LAND BUESKYTTERKLUBB | ||||||
BJØRNERUD Nils Erik | 13A | Buejeger 1 | Pulje 1 | |||
ODDEN Asle Morten | 15B | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
ODDEN Torunn Tafjord | 4B | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
LAUGE - LAUGEN BUESKYTTERKLUBB | ||||||
HAGERUP Trond | 20C | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
LILLH - LILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB | ||||||
STEILE Ragnvald B | 5D | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
JENSEN Arne | 19C | Barebow 2 | Pulje 1 | |||
HUUSE Gunnar | 20D | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
BJØRKHAUG Bjørn-Erik | 8A | Tradisjonell 2 | Pulje 1 | |||
HUUSE Bente | 13C | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
SANDBURG Kerstin | 22A | Tradisjonell Elite | Pulje 1 | |||
SANDE - SANDEFJORD BUESKYTTERE | ||||||
RUSSELL ROBERTS Eirik | 20B | Compound Elite | Pulje 1 | |||
TOTH Gabor | 14B | Compound Elite | Pulje 1 | |||
CSAKVARI Orsolya | 5B | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
SANDEFJORD - SANDEFJORD BUESKYTTERE | ||||||
KARJETTA Stefanie | 15D | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
SKREI - SKREIA IL - BUESKYTTERE | ||||||
BRODSHAUG Heidi Leira | 3C | Compound 2 | Pulje 1 | |||
BRODSHAUG Aino Leira | 8B | Recurve 2 | Pulje 1 | |||
SOLOR - SOLØR BUESKYTTERE | ||||||
SØGÅRD Jørn Ronny | 5C | Barebow Elite | Pulje 1 | |||
SÆTERSMOEN Gunnar | 19A | Buejeger 1 | Pulje 1 | |||
BERG Lars | 2A | Compound Elite | Pulje 1 | |||
HANSEN Frank | 20A | Compound Elite | Pulje 1 | |||
ØYEN Eddie Asgeir | 7A | Compound Elite | Pulje 1 | |||
LARSEN Øystein | 23A | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
BREIVIK Barbro | 14A | Compound Elite | Pulje 1 | |||
SÆTERSMOEN Margrethe | 3D | Compound 2 | Pulje 1 | |||
SORUM - SØRUMSAND IF - BUESKYTTERGRUPP | ||||||
BØRRUD Tor | 23B | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
SIGVARTSEN Morten | 2C | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
AARHAUG Sigmund | 22C | Recurve Elite | Pulje 1 | |||
JACOBSEN Therese | 13D | Langbue Elite | Pulje 1 | |||
STREN - STRENGEREID IL - BUESKYTTERGRU | ||||||
NÆSET Ole Hansen | 13B | Buejeger 1 | Pulje 1 | |||
SEKKENES Yngve | 19B | Buejeger 1 | Pulje 1 | |||
SVERR - SVERRESBORG BUESKYTTERE | ||||||
ROGSTAD Marius | 7B | Compound Elite | Pulje 1 | |||
VIDAR - SPORTSKLUBBEN VIDAR - BUESKYTT | ||||||
EILERTSEN Roger | 2B | Compound Elite | Pulje 1 | |||
VIGRA - VIGRA IL - BUESKYTTERE | ||||||
SKODJE Cecilie | 23D | Barebow Elite | Pulje 1 |