Entries by Country |
---|
Name | Target | Kategoria | Sesja |
---|
A3D - KŁ A3D TOSZEK |
---|
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | 7C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
SZELĄG Filip | 8C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
WYLĘŻEK Kamil | 9C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
ACH - SŁ ACHILLES DOBCZYCE |
---|
ŁUKASIK Stanisław | 16C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
DAB - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARN. |
---|
BULWA Agata | 21C | łuki bloczkowe kobiety | |
FCI - FCIS KRAKÓW |
---|
KOSIARA Łukasz | 12A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA |
---|
CZAPAJ Rafał | 25A | łuki barebow mężczyźni | |
DOWHANIUK Rafał | 23A | łuki barebow mężczyźni | |
FRANOSZ Joanna | 29A | łuki barebow kobiety | |
OLSZÓWKA Piotr | 22A | łuki barebow mężczyźni | |
SZELĄG Grzegorz | 24A | łuki barebow mężczyźni | |
JAK - PKS JAKUB WIĘCŁAWICE |
---|
MAZIUK Adam | 13B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
MAZIUK Franciszek | 13A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
SAMBORSKA-MAZIUK Monika | 19C | łuki bloczkowe kobiety | |
KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW |
---|
DOBROWOLSKI Rafał | 5B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
JASIŃSKI Marcin | 4D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KARKOSZKA Regina | 30C | łuki barebow kobiety | |
KOŚLA Kamil | 3B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KWACZYŃSKI Jacek | 6D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
ŁĘCKA DOBROWOLSKA Anna | 21D | łuki bloczkowe kobiety | |
KOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZ. NOWY DW, |
---|
AFFEK Marcin | 10D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
SAŁATA Tomasz | 11B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
ŻUK Włodzimierz | 12D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KOR - LKS KORONA BUKOWIEC |
---|
DUDZIAK Łukasz | 28A | łuki barebow mężczyźni | |
LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA |
---|
GORCZYCA Krzysztof | 6C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
JESIOŁOWSKI Tomasz | 5C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KRZYWICKA Ewa | 18C | łuki bloczkowe kobiety | |
MARSZAŁEK Grzegorz | 4C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
SAŁEK Ida | 17C | łuki bloczkowe kobiety | |
ZAGRODNY Kacper | 3C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
LEW - KS LEW KRYNKI |
---|
GAŁKA Paweł | 10C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
SŁOWIŃSKI Szymon | 13C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
LUKS - UKS TRAMP JAROSŁAW |
---|
PŁÓCIENNIK Tomasz | 14C | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
LUZ - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWO |
---|
RZESZOT Dariusz | 15B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA |
---|
JUNCZYK Stanisław | 28B | łuki barebow mężczyźni | |
OLP - SSR OLIMP STAWCZYN |
---|
MIJAS Karol | 25B | łuki barebow mężczyźni | |
NIWIŃSKI Aleksander | 26D | łuki barebow mężczyźni | |
SIKORSKA Janina | 31D | łuki barebow kobiety | |
ORL - LUKS ORLIK GOLESZÓW |
---|
ADAMCZYK Dawid | 27B | łuki barebow mężczyźni | |
CIEŚLAR Gabriela | 19A | łuki bloczkowe kobiety | |
MRÓZ Krystian | 15A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
OLSZAR-HAŁAT Krystyna | 31A | łuki barebow kobiety | |
STANIECZEK Anna | 17A | łuki bloczkowe kobiety | |
WÓJCIK Kinga | 18A | łuki bloczkowe kobiety | |
P25 - SKS PIAST 25 RZESZÓW |
---|
BYCZKOWSKI Grzegorz | 9A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
DZIAMA Łukasz | 11A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
PEREC Mateusz | 10A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
URBAN Katarzyna | 20A | łuki bloczkowe kobiety | |
PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW |
---|
KAPUSTA Małgorzata | 21A | łuki bloczkowe kobiety | |
KORABIK Marek | 26A | łuki barebow mężczyźni | |
LEPIARZ Wojciech | 27A | łuki barebow mężczyźni | |
RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW |
---|
CHOJNACKA Natalia | 30A | łuki barebow kobiety | |
KONIECZNY Grzegorz | 23B | łuki barebow mężczyźni | |
KUPCZYK Jacek | 24D | łuki barebow mężczyźni | |
STEFAŃCZYK Gabriel | 22D | łuki barebow mężczyźni | |
ROK - ROKIS RADZYMIN |
---|
ZUBIK Tomasz | 28D | łuki barebow mężczyźni | |
SCS - SCSE GRANIT STRZELIN |
---|
CISEK Łukasz | 24C | łuki barebow mężczyźni | |
MAŁYSZEK Irmina | 29C | łuki barebow kobiety | |
SMOLAK Zenon | 25C | łuki barebow mężczyźni | |
SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
---|
GUTOWSKI Piotr | 26C | łuki barebow mężczyźni | |
STK - ZSIR START KIELCE |
---|
PAWLIK Piotr | 16A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
STR - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA |
---|
JANKOWSKA Sandra | 20B | łuki bloczkowe kobiety | |
MAKAYEV Alexander | 14D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
MARCHWICA Paweł | 22C | łuki barebow mężczyźni | |
PISKOZUB Monika | 29B | łuki barebow kobiety | |
SMOCZYŃSKI Tomasz | 23C | łuki barebow mężczyźni | |
ZYGMUNCIAK Magdalena | 19D | łuki bloczkowe kobiety | |
TEM - LKS TEMPO STOLARZOWICE |
---|
FORAJTER Alicja | 20C | łuki bloczkowe kobiety | |
TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW |
---|
GŁĄB Julia | 18B | łuki bloczkowe kobiety | |
GŁĄB Tomasz | 6A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KUŹMA Krzysztof | 3A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
KUŹMA Marek | 7A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
NOWAK Marzena | 17D | łuki bloczkowe kobiety | |
PULIT Damian | 8A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
ŚWIST Marcin | 5A | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC |
---|
STRZAŁKA Paweł | 8D | Łuki bloczkowe mężczyźni | |
TOMASZEK Marcin | 7B | Łuki bloczkowe mężczyźni | |