Lista uczestników w porządku alabetycznym | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kod kraju/klubu | Konkurencja | Sesja | ||
A | ||||||
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | 8A | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | ||
AUSTYN Zbigniew | 20D | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Barebow Men | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BARTKOWIAK Marcin | 23A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
BIAŁEK Wojciech | 24B | GRA - GRANIT STRZELIN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
BRÓDKA Jan | 6C | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | ||
BULWA Agata | 3B | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Compound Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CEJMER Tomasz | 23B | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CHMIELEWSKA Ewa | 18A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
CHMIELEWSKI Przemysław | 21A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CIESIELSKI Michał | 23D | CBA - CBA SZCZECIN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CZAPAJ Rafał | 22C | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DROZDOWSKA Emilia | 13B | DEF - DEFMAR POLICE | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
DROZDOWSKA Ewa | 19A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
DUDZIAK Łukasz | 24D | KOR - KORONA BUKOWIEC | Barebow Men | Ses. 1 | ||
DYLONG Adalbert | 22A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
DZIERŻAK Kalina | 13D | DRU - DRUKARZ WARSZAWA | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EWALD Andrzej | 12A | DEF - DEFMAR POLICE | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FORAJTER Alicja | 1B | TEM - TEMPO STOLARZOWICE | Compound Women | Ses. 1 | ||
FRANOSZ Joanna | 17D | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Barebow Women | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GAWRYŚ Dariusz | 26A | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
GORCZYCA Krzysztof | 9C | LEG - STRZELEC LEGNICA | Compound Men | Ses. 1 | ||
GOŁYGOWSKI Konrad | 20B | SUR - AZS SURMA POZNAŃ | Barebow Men | Ses. 1 | ||
GOŁYGOWSKI Marcin | 4C | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | ||
GRZYB Agnieszka | 10A | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
GURGACZ Natalia | 17C | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HERLA Ksawery | 14D | KOR - KORONA BUKOWIEC | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
HUIVA Danyl | 12D | LEG - STRZELEC LEGNICA | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JADCZYK Ewelina | 10B | BYT - MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
JAN Stollberg | 25B | DE1 - BSC HOHEN NEUENDORF | Barebow Men | Ses. 1 | ||
JANCELEWICZ Danuta | 2A | DEF - DEFMAR POLICE | Compound Women | Ses. 1 | ||
JANKE Frida | 13C | DE2 - BSSC OLYMPIA E. V. | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
JANKOWSKA Sandra | 1C | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Compound Women | Ses. 1 | ||
JANKOWSKI Michał | 25D | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
JASIŃSKI Ignacy | 16D | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki klasyczne Młodzicy U15M | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KARKOSZKA Józef | 22D | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Barebow Men | Ses. 1 | ||
KARKOSZKA Regina | 18D | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Barebow Women | Ses. 1 | ||
KLINGNER Claudia | 2B | DE6 - TSV LINDENBERG | Compound Women | Ses. 1 | ||
KLINGNER Lars | 4D | DE6 - TSV LINDENBERG | Compound Men | Ses. 1 | ||
KONECKI Przemysław | 3C | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Compound Men | Ses. 1 | ||
KOWALIK Anna | 1A | DEF - DEFMAR POLICE | Compound Women | Ses. 1 | ||
KOWALIK Mateusz | 24C | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
KOŁODYŃSKA Lucyna | 2D | RASZ - LZS SKS RASZOWKA | Compound Women | Ses. 1 | ||
KRUMM Torste | 12B | DE5 - SV STAHL UNTERWELLENBORN | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
KRYCA Joanna | 18C | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
KRYCA Krystian | 20A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
KRYCA Maja | 17A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LEKARCZYK Aleksandra | 14A | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
LENZ Monika | 19C | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Barebow Women | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MAKAYEV Alexander | 8D | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Compound Men | Ses. 1 | ||
MALICKI Dawid | 11C | TAL - TALENT WROCŁAW | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
MARCHWICA Paweł | 21B | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
MARSZALIK Nikodem | 14B | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
MAŁYSZEK Irmina | 18B | GRA - GRANIT STRZELIN | Barebow Women | Ses. 1 | ||
MIJAS Karol | 20C | OLI - OLIMP STRAWCZYN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
MIKICIUK Tomasz | 6B | DEF - DEFMAR POLICE | Compound Men | Ses. 1 | ||
MILLS Donna | 3A | UK1 - RIVERNOOK UK | Compound Women | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NIEZNANOWSKI Jerzy | 5B | DEF - DEFMAR POLICE | Compound Men | Ses. 1 | ||
NYKIEL Szymon | 21D | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Barebow Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLIVER Thiele | 5D | DE6 - TSV LINDENBERG | Compound Men | Ses. 1 | ||
OLSZÓWKA Piotr | 21C | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PARNIEWICZ Julia | 13A | KOR - KORONA BUKOWIEC | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
PAWLAK Marta | 10D | DEF - DEFMAR POLICE | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
PEDZIWIATR Jacek | 4B | GB1 - WIELKA BRYTANIA | Compound Men | Ses. 1 | ||
PERFECTION Polish | 4A | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | ||
PISKOZUB Monika | 17B | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Barebow Women | Ses. 1 | ||
POSIADEŁ Tomasz | 19B | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Barebow Men | Ses. 1 | ||
PRZYBYLSKA Lena | 16B | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Recurve U15 | Ses. 1 | ||
PTASZNIK Jerzy | 8C | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | ||
PUSZ Antoni | 10C | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RAKEL Erika | 1D | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Compound Women | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SAMBALE Bodo | 6D | DE6 - TSV LINDENBERG | Compound Men | Ses. 1 | ||
SCHUBERT Erhard | 9D | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Compound Men | Ses. 1 | ||
SKADORWA Artur | 12C | TAL - TALENT WROCŁAW | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
SKUŁA-DĄBEK Krzysztof | 11D | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
SKWARNA Mariusz | 24A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
SMOCZYŃSKI Tomasz | 22B | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
SZELĄG Filip | 6A | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | ||
SZELĄG Grzegorz | 23C | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Barebow Men | Ses. 1 | ||
SZELĄG Marcin | 7A | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | ||
SZYMONIAK Dominik | 7B | DEF - DEFMAR POLICE | Compound Men | Ses. 1 | ||
SZYMULA Mateusz | 14C | GOK - GOKIS LEGNICKIE POLE | Recurve U18 OPEN | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TARASIUK Ryszard | 8B | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Compound Men | Ses. 1 | ||
THOMAS Jens | 7D | DE6 - TSV LINDENBERG | Compound Men | Ses. 1 | ||
TRANDO Juliusz | 7C | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WASYLKO Weronika | 19D | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
WAWER Bogusław | 9A | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Compound Men | Ses. 1 | ||
WILCZEK Krzysztof | 11A | DEF - DEFMAR POLICE | Recurve OPEN | Ses. 1 | ||
WITKOWSKI Marcin | 5C | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Compound Men | Ses. 1 | ||
WYLĘŻEK Kamil | 5A | A3D - A3D TOSZEK | Compound Men | Ses. 1 | ||
Z | ||||||
ZUBIK Tomasz | 26C | ROKIS - "ROKIS" RADZYMIN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
ZYGMUNCIAK Magdalena | 2C | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Compound Women | Ses. 1 | ||
Ż | ||||||
ŻUK Włodek | 9B | KOM - KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWÓR M | Compound Men | Ses. 1 | ||
ŻURAWSKI Paweł | 25A | DEF - DEFMAR POLICE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
Ł | ||||||
ŁACZMAŃSKA Gabriela | 16A | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Recurve U15 | Ses. 1 | ||
ŁACZMAŃSKA Wiktoria | 16C | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Recurve U15 | Ses. 1 |